Standoff 2

İlk Standoff oyununu sevdiyseniz, Standoff 2’yi daha da çok seveceksiniz!

  1. Standoff 2
  2. Standoff 2

Bu tek oyunculu zorlu birinci şahıs nişancı video oyunu, sınırsız kesintisiz eğlence sunuyor.

Artık kendi bilgisayarınızın rahatlığında Standoff yarışmasına katılabilir ve rakiplerinizi yok etmek için kendi haritalarınızı ve silahlarınızı seçebilirsiniz.

İster deneyimli bir gazi olun, ister sadece oynamak için iyi bir oyun arıyorsanız, Standoff  en iyi seçeneklerinizden biri olacağından emin olabilirsiniz.

Steam’de Standoff 2 – Standoff 2, Steam ve diğer birçok çevrimiçi oyun platformu üzerinden satın alınabilir. Keşfedilecek yeni haritalar, kullanılacak yeni silahlar, denenecek yeni oyun modları ve hatta karakterler için yeni görünümler var. Steam müşterilerinin de özel bir bonusu var: Her ay Standoff 2 fiyatına dahil olan iki ücretsiz güncelleme alıyorlar.

Wedding Salon indir

Standoff II Özellikleri: Birinci şahıs nişancı temasının yepyeni, geliştirilmiş versiyonu. Standoff’a çıkarken manzaranın tadını çıkarın. Siper alın ve düşmanlar size ulaşmadan onları vurun. Bankanızdaki eşyalardan daha fazla para kazanmak için silahlarınızı yükseltin. Sağlığınızı da yükseltin, böylece asla ölme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

 

Standoff 2
Standoff 2

Standoff 2

Standoff II Multiplayer: Hedefe ulaşmak için en fazla dört kişilik iki takımın birbirine karşı savaştığı iki taraflı çok oyunculu. Standoff’lar, birçok tarafta sonsuzca uzanan dairesel çukurlardır.

Her takımın sınırlı sayıda canı vardır ve can çubukları boşalırsa rekabetleri de biter. Amaç, tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmaktır.

Bazı seviyelerde, arenanın farklı bölümlerini temizlemek için aynı nesneleri kullanmanızı gerektiren bir bulmaca öğesi vardır.

Assoluto Racing Hileli güncel mod Apk indir 2021

Standoff II Ek Özellikler: Bu oyun bir dizi ilginç ekstraya sahiptir. Örneğin, menünün “Ekstralar” bölümünde, bir Standoff II Replika satın alabilir veya karakteriniz için Standoff temalı öğeler satın alabilirsiniz. Hatta karakterinizi, Fast and Furious serisinin “Hollywood” üçlemesinden Steve McQueen’in kaskı gibi ünlü motosiklet sürücülerinin giyim kopyalarıyla özelleştirebilirsiniz. Oyun oynama zevkinizi genişletmek istiyorsanız, bu bölümde daha fazla öğe de bulunmaktadır.

Standoff 2
Standoff 2

Standoff’un orijinal versiyonunu beğendiyseniz, Standoff II’yi seveceksiniz. Kontroller sezgiseldir ve aksiyon heyecan vericidir. En iyi yeni özelliklerden biri, nasıl oynadığınıza bağlı olarak öğrenen ve değişen bilgisayar simülasyonlu bir rakibe karşı oynama yeteneğidir. Ayrıca, bu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyununda ustalaşmak kolaydır ve alışmak için fazla zaman gerektirmez. İster parlak renkleri, ilginç hikayesi, ister sadece yoğun aksiyonu nedeniyle ilginizi çekiyor, Standoff II kesinlikle denemeniz gereken bir şey.

 

 

 

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir