Spider Rope Hero için tamamen ücretsiz Spider Rope Hero – New York City’nin son sürümünü indirin. Telefonunuzda oynayacağınız en iyi Spider-Man oyunu. Spider Rope Hero Apk Örümcek Adam oyunlarını ve diğer oyun türlerini kesinlikle seviyorsanız, bu büyük olasılıkla sizin için mükemmel bir oyundur. Harika, eğlenceli, bağımlılık yapıyor ve oldukça güzel grafikleri var.

  1. Spider Rope Hero Apk İndir
  2. Spider Rope Hero Apk oyna İndir
  3. Spider Rope Hero Apk dayı İndir

İçerik

Spider Rope Hero Apk İndir

Bilmeyenler için, oyunun android cihazlarda ücretsiz olmasının nedeni, birçok şirketin oyunun mümkün olduğunca iyi olduğundan emin olmak istemesidir, özellikle de artık bu kadar çok insan varken. telefonlarında kullanmak için bir şeyler indiren.

Bu yüzden oyun bedava ve şirketler para kazanıyor.Spider Rope Hero Apk Şimdi, mod iPhone’a indirebileceğiniz kadar şaşırtıcı değil, ancak bir Örümcek Adam oyunu arıyorsanız, bunu yeni android cihazınıza indirmeyi ciddi olarak düşünmelisiniz.

Bu oyunu yaklaşık iki haftadır oynuyorum ve çok seviyorum. Çok bağımlılık yapıyor ve eğlenceli.

Spider Rope Hero Apk oyna İndir

Peki, Spider-Man Unlimited macera oyununda bu kadar harika olan ne? Eh, ilk birkaç seviye gerçekten sorunlu, ancak bir kez geçtiğinizde oyun çok güzel ve pürüzsüz. Örümcek Adam’ın serinin önceki bölümlerinde mallarını çalan bazı suçlularla uğraşmasıyla başlıyor.

Ayrıca açık dünya tarzı grafiklere sahiptir. Paskalya yumurtaları veya buna benzer bir şey olmasa da, dünya da biraz fotogerçekçi görünüyor. Gerçekten de Örümcek Adam dünyasının bir parçası gibi hissettirecek şekilde çizilmiş.

Spider Rope Hero Apk İndir
Spider Rope Hero Apk İndir

Spider Rope Hero Apk dayı İndir

Truck Simulator Apk İndir

Hikaye çok hafif yürekli, bazen biraz saçma olsa da, gerçekten büyük bir kusur bulamadım. Örümcek Adam’ın seslendirme sanatçısı James Frick ve hikaye Örümcek Adam’ın kendi bakış açısından anlatılıyor, bu yüzden onunla ilişki kurup kuramayacağınızı bilmiyorum.

Bence hikaye ve seslendirme oldukça iyi, özellikle android tabanlı bir oyun için. Kazançlı örümcek şeklindeki malları ele geçirmek için Örümcek Adam’ı taklit eden korkak suçlu ana kötü adam oldukça espriliydi.

MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir

Suç simülatörlerinden veya aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, muhtemelen Spider-Man Unlimited’a göz atmak isteyeceksiniz.

Piyasaya sürülen bu tür uzun bir oyun serisinin en yenilerinden biridir.

Spider-Man: Spider-Man Ultimate Game’i seviyorsanız Spider-Man Unlimited’a mutlaka göz atmalısınız.

Torque Drift Apk İndir

Oyunun bu sürümüyle ilgili en büyük şikayet, Spider-Man’i sınırsız parayla indirememeniz veya oyun içi mağazalardan ürün satın alamamanızdır.

Bunun dışında hikaye ve oynanış sağlam. Spider-Man: Spider-Man Unlimited’ı seviyorsanız, muhtemelen oyunun bu versiyonunu da seveceksiniz.

İki benzersiz cihazla birlikte gelir, oyun içi mağazalardan ürün satın alma yeteneği ve sınırsız para.

Array
Share Spider Rope Hero Apk İndir 1.9 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir