Space shooter

Space shooter bugün en sevilen bilgisayar oyunudur. Uzay atıcısının temel fikrinin 1996 ve 1997 anlayışına kadar gelişmesi çok ilginç. Bu süre zarfında, “Space Invaders”a benzer şekilde tasarlanan ilk oyun da piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Space şimdi gördüğümüz şeye dönüştü.

  1. Space shooter
  2. Space shooter

Space shooter, uzaylıları veya uzay canavarlarını veya başka bir uzay düşmanını veya nesnesini vurmanız gereken tek oyunculu bir oyundur. Space  amacı, uzaylının baloncuklarını vurmaktır. Space  oyununun Space Invaders’dan farklı olduğunu görebilirsiniz. Ancak, ikisi de son derece bağımlılık yapan oyunlardır.

İnternette sizin için birçok türde uzay nişancı oyunu mevcut. Tek yapmanız gereken favori arama motorunuza anahtar kelimeyi yazmak ve size binlerce sonuç gösterilecek. Sonuçlarınızı daraltması için uzay nişancı oyunlarını tırnak içinde yazmanız önerilir. Ayrıca uzay atış oyunlarının tam listesine ulaşabilmeniz için bağlantıya tıklamayı unutmayın.

ROBLOX Apk indir

Space shooter

Peki, Space oynamanın temel fikri nedir? Bilmeyenler için çok basit. İmleci ekrandaki herhangi bir boşluğa getirmeniz (sağ tıklama) ve atış yapmanız yeterlidir. Bu oyunun güzel yanı, tüm oyunu yeniden indirmeden oynamaya devam edebilmenizdir. Dosyayı web sitesinden sabit sürücünüze kopyalayın ve oynamaya devam edin.

Space shooter oynarken asıl zorluk hayatta kalmaktır. Yabancı nesneler tarafından vurulmanın birçok turu olacak. Ancak bu isabetlerden kurtulursanız, kazanan olarak ortaya çıkmaya başlayacaksınız. Bunun nedeni, süre sınırı dolmadan önce ana üsse dönmeniz için size süre verilmesidir. Genellikle, bir vuruş için yaklaşık bir dakika sürer. Tüm turlarda hayatta kalırsanız, tam Uzay nişancı oyunu indirmesi olan nihai ödülü alacaksınız.

Space shooter
Space shooter

Bu oyunlarla ilgili bir başka ilginç şey de, ücretsiz olarak sunulan bazı teknolojiler kullanılarak yapılmış olmalarıdır. Bu nedenle, indirme hızı diğer indirilebilir oyunlara kıyasla daha hızlıdır. Üstelik oyunu satın almanız da gerekmeyecek. Sadece ücretsiz olarak indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler!. Rabbit Web Apk son sürüm indir 2021

 

Array
Share Space shooter apk indir sürüm 1.534
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir