ruh şövalyesi

Soul Knight, açık ara en iyi roguelite değil ama bu, benzersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

  1. ruh şövalyesi
  2. ruh şövalyesi

Bu oyun kesinlikle saçma ama bu harika ve bağımlılık yapan bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Soul’a başlamak için yapmanız gereken ilk şey, aksiyon setinizi veya denildiği gibi karakterinizi almaktır.

Oyundaki sekiz sınıfın her birinin kendi özel yetenekleri ve silah yapıları var, bu yüzden birini seçmek oldukça kolay olmalı.

Oynamaya başladığınızda, oyun tarzınızın değiştiğini fark edeceksiniz ve ilerledikçe oyunda daha iyi hale gelebileceksiniz.

Oyunun kısa bir özetine ihtiyacınız varsa, işte burada: düşmanları yenmeniz, ruhları toplamanız ve görevleri tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca farklı Soul Points toplayarak farklı karakterlere dönüştürülebilen dört ikonik Soul Knights var. Savaşta çok yardımcı olan özel becerileri ve silahları var. Ayrıca özel hasar kalkanları ve iyileştirmeleri ve hatta diğer iyileştirilemeyen karakterleri şifacılara dönüştüren kalkanları var! Ayrıca, inanılmaz hücum, savunma ve hızları var. Ve en iyi yanı, bu yapıların her biri klasik bir karakter olarak oynanabilir veya her maçta tamamen farklı şeyler yapmak için karakterinizi değiştirebilirsiniz.

ruh şövalyesi

Soul ‘da seçebileceğiniz sekiz sınıf vardır, her sınıf farklı bir silah yapısı ve ayrıca savaşta iyi oynamak için farklı beceri ve yetenekler gerektirir. Ayrıca oyunun parçası olan ve her biri çeşitli silahlara, savunmalara ve düşmanlarınızı alt etmek için saldırılara sahip çeşitli canavar türleri vardır. Son patronu ve nihai ödülü bulmak için rastgele oluşturulmuş bir dizi zindanda (her biri özel bir düşman tipine sahip) savaşırken oyunun kendisi bir zindan-paletli temasında.

ruh şövalyesi
ruh şövalyesi

Bir karakter seçip yeteneklerini öğrendiğiniz ve ardından oyunun hedeflerini yenmek için elinizden gelenin en iyisini yaptığınız klasik oyunları seviyorsanız, Soul Knight tam size göre. Çok sayıda bükülme ve dönüş ve yok edilecek düşmanlar ile kesintisiz bir oyun sunuyor. Her seviyede ilerledikçe yeni silahlar, yeni müttefikler, yeni zindan düşmanları ve hatta size yardımcı olacak yeni benzersiz kahramanlar bulacaksınız. Toplanacak 100’den fazla silah ve her biri kendi özel yeteneğine sahip çok sayıda büyülü eşya var.

Cover Fire Offline apk indir 2021

Oyun, oyuncunun yapması gereken birçok karar ve seçimi içerir ve bu çoğu zaman gerçekten hararetli kavgalara yol açabilir. Soul Knight oynarken, oyuncunun her bir karakterinin oyunun genel temasına nasıl uyduğunu ve ne tür düşmanlarla karşı karşıya olduklarını düşünmesi gerekir.

TOHU Apk İndir

Diğerlerinden daha fazla hasar veren belirli düşman türleri vardır ve bazı özel değerli taşlar bazı düşmanları daha güçlü rakiplere dönüştürebilir. Her bölümün nasıl ilerleyeceğine ve oyunun nasıl ilerlediğine dair anlayışlarına ilişkin oyuncunun bilgeliğine ve kararlarına bağlıdır.

ruh şövalyesi

Soul Knight, oyunu oyuncular için çok daha eğlenceli hale getirecek oldukça fazla sayıda başarı ve yan görevle birlikte gelir. En yaygın yan görevler, daha güçlü Soul ‘ların ve özel eşyaların kilidini açan farklı Soul Point’leri toplamayı içerir.

Bu Soul Puanları, daha fazla tekniğin kilidini açan belirli Soul teknikleri kullanılarak kazanılır. Bu Ruh Puanları ayrıca yeni beceriler kazanmak, daha iyi zırh ve silah becerilerinin kilidini açmak veya daha iyi zırh kırma yetenekleri için harcanabilir.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir