Pure Tuber, 2021’de piyasaya sürülen yeni bir hizmettir. Pure ‘da video izlerken veya müzik dinlerken, normal YouTube programında, videoda ve hatta diğer medyada olduğundan daha fazla reklam kesintisi olmaz.

  1. Pure Tuber apk indir 2022
  2. Pure Tuber apk indir 2022
  3. Pure Tuber apk indir 2022
  4. Pure Tuber apk indir 2022
  5. What's Modded

Genellikle içerik akışından önce, sırasında veya sonrasında gösterilen reklamların tümü, Pure ‘ın barındırma sunucu yazılımlarında sıfırdan yerleşik gelişmiş reklam engelleme mekanizması tarafından engellenir.

Web siteniz için bir açılır pencere engelleyici her zaman iyi bir şeydir.

İçerik

Pure Tuber apk indir 2022

Özellikle hız için özel olarak ayarlanmamış bir bilgisayar kullanıyorsanız, bazen dikkat dağıtıcı ve can sıkıcı olan pop-up reklamları önlemek için her zaman kullanabilirsiniz. Pure  bu kuralın bir istisnası değildir ve teknolojilerini kullanarak bu can sıkıcı pop-up’ların çoğunu kaldırabilmişlerdir. Çok basit ve kullanımı kolay bir tasarıma sahipler, bu da onları son derece sezgisel ve kurulumu ve kurulumu kolay hale getiriyor ve ayrıca uygun şekilde kurulduktan sonra herhangi bir açılır pencereyi kaldırıyor.

Pure Tuber apk indir 2022

Brawl Stars Hileli

Artık Pure Tuber’ın sunduğu bir diğer avantaj, web tabanlı uygulamanızı kullanırken herhangi bir reklamın ortadan kaldırılmasıdır.

Konum, tarayıcı türü ve hatta alan adına göre reklamları engelleyen bir teknolojiye sahiptir. Pure  ile ücretli bir hesaba kaydolduğunuz sürece, bu yazılımın reklamsız sürümüne erişebileceksiniz, bu da çok can sıkıcı bir sürü ücretsiz video reklam olduğu için bilmek iyi bir özellik. ve görmezden gelmek zor.

Pure Tuber
Pure Tuber

Mech Arena

Pure Tuber hem masaüstü hem de mobil cihazlar için kullanılabilir. Web tabanlı masaüstü yazılımı son derece verimli, güvenli ve kullanımı kolaydır. Mobil kullanıcılar için herhangi bir akıllı telefon veya tabletten kolayca kullanılabilir. Aynı avantajlar, Pure Tubr’ın tamamen reklamsız olan mobil web versiyonunda da mevcuttur. Kullanıcılar aynı anda video reklamların ve fotoğrafların keyfini çıkarabilir.

Pure Tuber apk indir 2022

Diğer benzer uygulamalardan farklı olarak Pure , müşterilerinin tek bir sunucuya bağlı kalmadan kendi videolarını yüklemelerine, düzenlemelerine ve silmelerine olanak tanır. Bu yazılımın benzersiz bir yönü, orijinal videolarınızı kolayca yedeklemenizi sağlamasıdır. Kullanıcılar ayrıca, desteklenen mobil cihaz seçimlerini kullanarak bu videoları doğrudan Pure  web sitesinden izleyebilirler. Pure Tubr’dan video kiralamak ve satın almak da mümkün. Bu uygulamada video kiralamanın maliyeti, aynı videoları bir film kiralama mağazasında satın almaya kıyasla kesinlikle daha ucuz.

Pure Tuber apk indir 2022

Pure Tuber’ın rakiplerine göre bir avantajı olduğu yadsınamaz. Ancak bu, şirketin popülaritesini hafife almamalıdır. Bu tek kişilik bir gösteri değil.

Pure , yukarıda bahsedilen iki uygulamanın yanı sıra, kullanıcıların sosyal ağ arkadaşları ve ağ tanıdıklarıyla video ve fotoğraf paylaşmalarına da olanak tanıyor. Böylece, pazarlamacıların bu kullanışlı uygulama aracılığıyla erişimlerini hedef kitlelerine genişletmeleri kolay olacaktır.

What's Modded

Pure Tuber apk indir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir