Partymasters Fun

Partymasters – Fun Idle Game, özellikle Apple OS X için tasarlanmış bir trivia oyun uygulamasıdır.

  1. Partymasters Fun
  2. Partymasters Fun

Bu yazılım, hit TV şovu ‘The Grey’s Anatomy’den esinlenmiştir. Bu uygulamanın popülaritesi internetteki talebinin artmasına neden olmuştur.

artymasters – Fun Idle Game, bir masaüstü programı olarak internetten satın alınabilir veya taşınabilir bir uygulama (“PA” olarak da adlandırılır) olarak kişisel bir bilgisayara indirilebilir. Yazılım iPhone ve iPod ile uyumlu değil.

Partymasters’ın şu anda iki versiyonu var. İlk (Deneme) Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun ücretsizdir. İkinci (MP) Partymasters – Fun Idle Game Plus, daha fazla özellik içerir ve bir ücret karşılığında satılır.

 Her iki durumda da, Partymasters – Fun Idle Game’in güncel sürümünü indirdikten sonra, oyunu çevrimiçi veya çevrimdışı (kendi bilgisayarınızda) oynayabilirsiniz.

Partymasters
Partymasters

Partymasters Fun

Partymasters – Fun Idle Game gerçekten çok iyi. Çok iyi resimlendirilmiş ve birçok eğlenceli özelliği var. Partymasters – Fun Idle Game, bir dizi heyecan verici oyun, sınav ve trivia oyunuyla birlikte gelir. Partymasters – Fun Idle Game, herkesin alıp oynaması gerçekten kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Partymasters – Fun Idle Game, tasarımının sadeliği nedeniyle çocuklar dahil her yaş grubundan kişi tarafından oynanabilir.

Squid Game Challenge Apk 2021**

Partymasters – Fun Idle Game’in en iyi özelliklerinden biri, yalnızca birkaç basit fare tıklamasıyla iki sistem (PC ve Apple IIgs) arasında kolayca geçiş yapabilmenizdir. Bu, Partymasters’ın en iyi özelliklerinden biridir, çünkü Partymasters – Fun Idle Game’i geliştirirken mevcut tüm türleri kolayca keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca öykünücünün oyun keyfine çok şey kattığını gördüm. Nitekim, emülatörle birkaç test oyunu yaptıktan sonra, Partymasters – Fun Idle Game’in mevcut en iyi Apple IIgs emülatörlerinden biri olduğunu anladım.

Yemek Çılgınlığı Apk Download 2021

Birçok kişi bana Partymasters’ın çeşitli klasik oyunları oynamak için en iyi programlardan biri olduğunu söyledi. Aslında, yıllar içinde, birçok kişinin Partymaster’ları Doom, Perfect Dark, Tetris, vb. gibi daha iyi bilinen PC öykünücüleriyle karşılaştırdığını duydum. Ancak, bu tür oyunları oynamayı sevmiyorsanız, o zaman söylemeliyim ki, o zaman Parti yöneticileri size göre değil. Partymasters kesinlikle Apple IIgs’lerinde eski klasik bilgisayar oyunları oynamak isteyenler içindir. Bunu söylememin sebebi Apple donanımının bu eski oyunları çalıştıracak kadar güçlü olmaması. Partymasters, bu eski oyunların çeşitli oynamanıza izin verecek, ancak bunları modern bir Apple Ipod, iPhone veya iPad’de yapamayacaksınız.

Partymasters Fun

Partymasters’ın en iyi yanlarından biri, oyunu beğenmezseniz, programı bırakıp yeniden başlatmanız yeterlidir. Başka seçenek yok! Genel olarak, Partymasters – Fun Idle Game, oynamaktan zevk aldığınız oyun türü ne olursa olsun oyun deneyiminizi geliştirecek olağanüstü bir programdır.

Array
Share Partymasters Fun Idle Game apk download 1.3.8
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir