Ahtapot Oyunları – Şimdi, tüm bu zorlu oyunlar taşınabilir hale getirildi. Bu hızlı tempolu oyunda, olağanüstü bir maceraya, büyük ahtapot oyunlarına katılacaksınız – Kicks.

  1. Octopus Games apk indir
  2. Octopus Games apk oyna indir
  3. Octopus Games apk indir
  4. Octopus Games apk indir

Her turda yüzlerce oyuncuyla başlayın, ardından hepiniz birbirinizle çeşitli zorlukları oynayın. Her tur farklı zorluklar sunacak ve uzman olmanızanız.

İlk aşama, bir sembol içeren diski almanızı ve ahtapotun ağzına yerleştirmenizi gerektiren mücadeleyi kazanmaktan oluşur. Ahtapot diski yemeli ve anahtarı tükürmelidir.

Anahtarı tükürürken kolundaki dokunaçlar diske yapışacaktır.

Onu dışarı atmaya çalışırken, kolunuzdaki dokunaçlar gerilecek ve bu da onları suyun altına çekecektir. Diski sıkıca tutmak için sekiz kolu olan ahtapot savunma oyunu da dahil olmak üzere Android Market’te bulunan başka ahtapot oyunları da vardır.

İçerik

Octopus Games apk indir

Octopus Games apk indir
Octopus Games apk indir

Daha birçok heyecan verici ahtapot oyunu var.

Örneğin, Clue Monster Hafıza Kartı Gizemi bir bulmaca oyunudur. Burada tüm ipuçlarını belirli bir süre içinde bulmanız gerekiyor.

Cücelerin gözünden kaçınarak ekranda görünen farklı öğeleri bulmanız ve gerekli kutulara koymanız gerekecek. Oyun, tüm öğeler kutuya geri konduğunda veya alarmı tetiklemeden tüm farklı öğeleri kutulara geri koymayı başarırsanız sona erer. Top Eleven apk download 2022

Octopus Games apk oyna indir

Android Market’in bir başka heyecan verici özelliği, kırmızı ışık yeşil ışık kule savunma oyunu gibi farklı hayatta kalma büyük oyunlar ahtapot oyunlarını içerir. Oyun klasik kule savunma oyununa benzer ve Android işletim sistemini kullanır. Ancak bu sefer orijinal oyundaki inşaatçılar tarafından kullanılan araçlara benzeyen farklı araçlar kullanarak kuleyi inşa edebilirsiniz. Ayrıca asit dalgalarından ve size saldıracak diğer düşmanlardan da sağ çıkmanız gerekiyor.

Football Manager 2021 Mobile apk indir

Octopus Games apk indir

Ücretsiz olarak indirilebilen diğer Android uygulamalarının çoğu, geleneksel Karate tarzında kurulan sanattan yararlanan karate sanat kurulumunu içerir.

Çocukların dört mevsimi öğrenmelerinin yanı sıra cilt ve saçlarına nasıl bakmaları gerektiğini öğrenmelerine yardımcı olmak için oluşturulan oyunda bulunan dört mevsimin de keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çocuklara köpük banyolarında şarkı söyleme ve dans etme şansı veren köpük banyosu karaokesi de var. Ayrıca, Android Market’te çocuklar için başka heyecan verici ahtapot oyunları da var. Onlar hakkında daha fazla bilgiyi kendilerine ayrılmış web sitelerinden bulabilirsiniz.FIFA Futbol 2022 Apk İndir

Octopus Games apk indir

Son olarak, arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle en heyecanlı maceraları yaşamak istiyorsanız, neden ahtapot oyunlarını denemiyorsunuz? Çok farklı tatlarda bulunurlar.

Zevkinize uygun olanı seçebilir ve afiyetle yiyebilirsiniz. Kurulumu ve oynaması basit ve yüzlerce oyuncuya Android cihazlarıyla rahatlamak, öğrenmek ve eğlenmek için harika bir yol sunuyorlar. Peki, ne bekliyorsun?

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir