My Town: Home Dollhouse, evin her yerinde farklı küçük bebeklerin bulunduğu çekici bir evdir.

  1. My Town Home Doll house apk indir 2022
  2. My Town Home Doll house apk indir 2022
  3. My Town Home Doll house apk indir 2022
  4. What's Modded

Bu, her yaştan yaratıcılığı keşfetmelerine, ifade etmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olan keyifli ve güzel görüntülere sahip okul öncesi çocuklar için mükemmel bir oyundur.

İçerik

My Town Home Doll house apk indir 2022

Bu oyun eleştirmenlerce beğenilen tasarımcı Lucy Yang tarafından tasarlanmıştır.

Tayvan’da okudu ve oyun tasarlamaya odaklandığı Endüstriyel Sanatlar alanında Yüksek Lisans derecesi aldı ve televizyon dizileri, etkileşimli televizyon programları ve dijital kitaplar için tasarım çalışmaları yaptı.

My Town: Home Dollhouse, iki ila beş yaş arası çocuklar için uygun eğlenceli ve eğitici bir oyundur. Oyun, birçok farklı aksesuar ve özelliğe sahip ev yapımı minyatür bir kasabada geçmektedir. Bütün ev elle güzelce boyandı ve tüm özellikler ve aksesuarlar işlevsel, bu da oyunu daha gerçekçi hale getiriyor. Oyun paketinde bulunan raflar, dolaplar, yataklar, masalar, sandalyeler gibi birçok aksesuar yardımıyla kendi evinizi yapabilirsiniz.

My Town Home Doll house apk indir 2022

Bebeklerin her biri gerçek hayat modeli tarzında yapılmış ve evin farklı bölümlerine yerleştirilmiştir. Ana karakter, Moira adında sevimli bir kız, kahverengi ve pembe bir elbise, kahverengi saç bandı ve ayakkabılarla geliyor. Kendi benzersiz kostümleriyle gelen başka bebekler de var.

My Town: Home Dollhouse, Facebook’taki en sıcak oyunlardan biridir. Sadece birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve gün geçtikçe popüler hale geliyor. Ev inşa etme, yemek pişirme ve bahçe işleri, alışveriş, seyahat, mankenlik ve daha pek çok oyun türü mevcuttur. Bu oyunun benzersiz özelliği, giydikleri kıyafetlerin rengini değiştirerek, saç modellerini değiştirerek, aksesuar ekleyerek veya silerek vb. oyuncak bebeklerin görünümünü değiştirmenize izin verilmesidir. Bu heyecan verici oyunun birçok özelliği var. oyun ve her birinin farklı bir amacı var.

Top War: Battle Game 2021 apk indir

My Town Home
My Town Home

My Town : Aile Evi apk indir

My Town Home Doll house apk indir 2022

 

My Town Home : Home Doll House’un oyunu heyecanlı ve çekici kılan bir dizi özelliği var. Örneğin oyunda Moira’nın saç stilini değiştirebilir, elbisesini ve aksesuarlarını değiştirebilir, yeni bir çift ayakkabı ekleyebilir vb. Bu oyunu oynarken hem çocuklar hem de ebeveynler çok eğleniyor. Bu oyun kızlar arasında son derece popülerdir ve bu oyun için çok sayıda çevrimiçi mağaza vardır. Oyun internetten kolayca indirilebilir. Çevrimiçi sitelerden bazıları My Town: Home Doll House yazılımı ve çeşitli aksesuarları için cüzi bir ücret almaktadır.

My Town Home: Home Doll House o kadar sürükleyici ve keyifli ki bilgisayar oyunu oynamayanlar bile bu oyuna bayılıyor. Ergenlik öncesi ve ergenlik çağındakiler de dahil olmak üzere her yaştan kız çocuğu bu heyecan verici çevrimiçi oyunun tadını çıkarır. Oyun, kasabada yaşayan genç bir kızın günlük olarak karşılaştığı tüm zorluklarla nasıl bir hayat yaşadığı hakkında fikir verecek şekilde tasarlanmıştır. Her seviyeden kızlar görevi başarıyla tamamlayabilir ve kötü Doktor Jekyll tarafından kaçırılan Moira’yı kurtarabilir. So My Town: Home Doll House, hem eğlenceyi yükleyen hem de stresinizi azaltan heyecan verici bir oyundur.

What's Modded

My Town Home

Array
Share My Town Home Doll house apk indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir