Money Run 3D apk indir 2.0.2

Money Run 3D apk indir 2.0.2

Latest Update on

Overview Information

Name Money Run 3D
Package com.money.run.hypercasual3d
Publisher Xgame Global
Category Racing
Version 2.0.2
Size 118M
Requires Android 5.1 and up
MOD Features Money Run 3D oynamaktan gerçekten keyif aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen oyunun ücretsiz bir çevrimiçi eğlenceli koşu oyunu olarak nasıl hayata geçtiği hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek istersiniz.
See details
Updated On
Money Run 3D oynamaktan gerçekten keyif aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen oyunun ücretsiz bir çevrimiçi eğlenceli koşu oyunu olarak nasıl hayata geçtiği hakkında biraz daha fazla bi ...

Money Run 3D Eğlenceli mi? Gününüzün stresini hafifletmek için kahkahalarla dolu, eğlenceli bir koşu oyunu arıyorsanız, para temalı en iyi oyunu ne düşünürdünüz?

  1. Money Run 3D apk indir
  2. Money Run 3D apk oyna indir
  3. Money Run 3D apk dayı indir
  4. Money Run apk indir
  5. What's Modded Money Run 3D
  6. What's Latest New

Money Run 3D, oynadığınız karakterin oyun boyunca mümkün olduğu kadar çok para kazanmaya çalıştığı varsayımıyla çalışır.

Bu ücretsiz çevrimiçi oyundaki hikaye, gerçek hayattaki bir milyoner veya milyarderin nihai finansal başarısına giden gerçek yolu taklit ediyor.

İçerik

Money Run 3D apk indir

Eğitmen kiralamak, mülk ve araba satın almak için yeterli para kazanarak başlarsınız ve ardından karakteriniz daha fazla para kazandıkça, daha da fazla para kazanmanızı sağlayan daha pahalı seçeneklere ve araçlara erişirsiniz.

Money Run 3D oynamaktan gerçekten keyif aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen oyunun ücretsiz bir çevrimiçi eğlenceli koşu oyunu olarak nasıl hayata geçtiği hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek istersiniz.

Money Run 3D (genel olarak bilindiği gibi), aileniz ve arkadaşlarınızla yaptığınız eğlenceli aktiviteden para kazanmakla ilgilidir.

Money Run 3D apk oyna indir

Çeşitli aktivitelerle kazandığınız paranın bir kısmını da arkadaşlarınıza hediye almak için kullanabilirsiniz. Daha sonra kalan parayı evinizi yenilemek, yeni bir araba almak veya lüks tatillere çıkmak için kullanabilirsiniz.

Money Run 3D
Money Run 3D

Ne kadar para harcandığını takip etmek için oyunda çevrimiçi bir sayaç bulunur. Ancak soru şu: işe yarıyor mu? Her şeye ne kadar para harcadığınızı söylemek için sayacı kullanabilir misiniz? Cevap hem evet hem hayır. Ne kadar para kazanmanız gerektiğini belirleme konusunda kendi kararınızı kullanabilseniz de, oyunun tamamı boyunca farklı şeylere ne kadar para harcadığınızı göremeyeceğiniz gerçeği ortadadır.

Money Run 3D apk dayı indir

Burada sahip olduğunuz şey, Money Run  için ücretsiz Android uygulamalarının neden kötü bir fikir olduğunun bir başka nedeni. Sayaç yalnızca aktif oyuncu sayısına göre sayıldığından, ne kadar para kaybettiğinizi asla bilemezsiniz çünkü diğer insanlar sizinle aynı özellikler için ödeme yapıyor. Kullanışlı ve zengin özelliklere sahip bir uygulamayı ücretsiz olarak edindiğinizi düşünebilirsiniz, ancak sonuçta yarardan çok zarar verebilir. İşte neden.

Euro Truck Driver Apk İndir 2022

Bunun dışında, ücretsiz mobil oyunlar daha küçük boyutlu tabletlerde kullanım için optimize edilmemiştir. Spotify Premium Apk Bu, özellikle tabletinizi bir kumanda olarak kullanacaksanız, çok sınırlı bir oyun deneyimine sahip olacağınız anlamına gelir. Oyunu akıllı telefonunuzdan oynayacaksanız şanslısınız çünkü Money Run  oynamak için akıllı telefona bile ihtiyacınız yok. PC sürümü, zaten yerleşik olarak uygun USB sürücülerine sahip oldukları için çoğu tablet bilgisayarla gayet iyi çalışır.

Money Run apk indir

Toca World apk hile

Akıllı telefonunuzda Money Run 3D’nin keyfini gerçekten çıkarmak istiyorsanız, etkili bir adaware uygulamasına yatırım yapmalısınız. Bu adaware aracı, uygulamada harcadığınız paradan en iyi şekilde yararlanmanızı önlemenize yardımcı olur ve ayrıca sizi özel verilerinizi çalabilecek kötü amaçlı reklam yazılımlarından korur. Bu, satın almak için çok fazla para harcamaktan ve cihazınıza zararlı öğeler bulaştırmaktan endişe duymadan uygulamada harcadığınız paranın keyfini tam olarak çıkarmanızı sağlar.

What's Modded Money Run 3D

Money Run 3D oynamaktan gerçekten keyif aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen oyunun ücretsiz bir çevrimiçi eğlenceli koşu oyunu olarak nasıl hayata geçtiği hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek istersiniz.

Money Run 3D oynamaktan gerçekten keyif aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen oyunun ücretsiz bir çevrimiçi eğlenceli koşu oyunu olarak nasıl hayata geçtiği hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek istersiniz.

What's Latest New

- Add mini game - Add leaderboard

Rate and Review by Google Play Store

3.8
68985 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir