Mobil Canlı Tv” ismi telekomünikasyon sektöründeki birçok kişiye tanıdık gelse ve ortak girişim ortağının bir ticari markası olsa da, şirketin kendisi nispeten yeni. 2021 yılında İspanya’nın eski cumhurbaşkanı Jose İspanya liderliğindeki bir grup teknik uzman tarafından kurulmuştur.

  1. Mobil Canlı Tv
  2. mobil canlı tv izle
  3. Mobil Canlı Tv

Amaç, telekomünikasyon devi DirecTV’nin artan hakimiyetini dengeleyebilecek bir marka yaratmaktı. O zamanlar DirecTV, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük izleme başına ödemeli televizyon sağlayıcısıydı. DirecTV birkaç yıldır Amerikan televizyon izleme pazarında en üst sırada yer alırken, tacını korumak için Amerika Birleşik Devletleri’nde güçlü bir müttefike ihtiyacı vardı.

İçerik

Mobil Canlı Tv

2021’de İspanyol kablolu televizyon sağlayıcısı Telecinco, Mobil Canl ile yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde özel kapsama alanı sağlamak için bir anlaşma yapmaya karar verdi. Yaklaşık iki milyon izleyici bu hizmete abone olduğu için bu ortaklık kısa sürede büyük bir başarıya dönüştü. Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri genelinde yarım milyondan fazla abone bu hizmeti kullanıyor. Mobil Canl Tv ve Telecinco’nun yakın zamanda birleşmesi ile bu şirket yalnızca erişimini genişletmeye devam etmek istiyor.

İki şirket harika bir başlangıç ​​yaptı, ancak AT&T ve Verizon gibi kablolu televizyon sağlayıcılarının rekabeti şiddetli. Birçok analist, bu iki dev için bir sonraki adımın, ilgili televizyon hizmetlerine abone olan müşterilere özel fırsatlar sunmak olacağına inanıyor. Video eğlencesine artan odaklanma ile, daha fazla abone kazanmak için tam olarak ihtiyaç duydukları şey bu olabilir. Bu ilişkinin iki şirket arasında oluşturduğu sinerji, her iki şirketin büyümesi için çok uygundur. Tüketiciler en sevdikleri programları veya videoları büyük ekranda izlemeye alıştıkça, aynı hizmeti kablolu televizyon şirketlerinden talep etmeye başlayabilirler.

mobil canlı tv izle

Tüketiciler için bu iyi bir şey. Artık kablolu televizyonlarının sunduğu yüksek çözünürlüklü programlamanın ve bu hizmetlerin ek rahatlığının keyfini evde çıkarabilirler. Pazarlamacılar için bu, televizyon reklamcılığında en tanınmış isimlerden birinin marka gücünden yararlanma şansıdır. Mobilcan’ın adı ve ürünlerinin kalitesi, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri ile eş anlamlı hale geldi. Artık şirket, kablolu televizyon sunan en iyi şirketlerden biri olma unvanını talep edebilir.

mobil canlı tv apk

Bu ittifakın faydaları çoktur. Birincisi, müşteriler artık televizyon servis sağlayıcılarını değiştirmek zorunda değil. Bunun yerine, arkadaşlarıyla aynı hizmete abone olabilirler. Ek olarak, müşterilerin artık en sevdikleri TV şovlarını veya filmlerini kaçırma konusunda endişelenmeleri gerekmiyor. Bunun nedeni, uydu televizyonlarındaki programlarını veya videolarını mobil cihazları aracılığıyla izleyebilmeleridir. Hareket halindeyken programlarını yayınlama yeteneğine sahip olmak, cihazlarıyla her yerden gitmeyi ve yine de şovlarının ve videolarının keyfini çıkarmayı mümkün kılar.

S Sport Plus izle apk indir

Mobil Canlı Tv

Ayrıca favori kanallar listenizi oluşturabilir, tek tuşla istediğiniz kanalı arayabilirsiniz.

Bedava Lig tv izleme programı apk 2021

Mobil Canlı Tv
Mobil Canlı Tv

Ancak kablolu televizyon hizmetlerinin tümü eşit yaratılmamıştır. Bazen şirketler mükemmel performanstan daha azıyla kurtulmaya çalışırlar. Böyle bir şirket, uydu TV şirketi Astralomy’dir. Etkileyici kanal seçeneklerinden daha azı ve kötü müşteri hizmetleri kaydıyla, birçok tüketici başka bir uydu TV sağlayıcısına yöneliyor. Neyse ki, daha iyi bir hizmete geçmek için çok geç değil. İki yüzden fazla kanal, güvenilir hizmet ve mükemmel müşteri desteği sunan çok sayıda uydu televizyon şirketi var.mobil canlı tv uygulaması

Array
Share Mobil Canlı Tv bedava APK indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir