MIR4 Apk İndir 2022
Table Of Contents

SAP T Code MIR öncelikle şu amaç için kullanılır: Çağrı kaydı Miro. Tcode, MRM paketine aittir. MIR kodu, SAP IVR ile birlikte kullanılır.

MIR kodu, sistemin cihaz tarafından yapılan ve alınan tüm aramaları kaydetmesine yardımcı olan parametreleri içerir.

Çağrı ayrıntıları, eğitimli bir temsilci tarafından erişilebilmesi için MIR veritabanında saklanır.

MIR4 apk indir

MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir

MIR kodları metin, html veya uygulama şeklinde gelir. İşlendiklerinde sonuç bir SAP IVR oturumu olarak görünür. MIR kodları, işlem verilerinin bir parçasıdır ve bunları toplamak ve depolamak için kullanılan arayüz, MIR arayüzü olarak bilinir. Bunlar, bazı uygulamalar tarafından kredi notlarının kaynağını belirtmek için kullanılır.

MIR4
MIR4

MIR kodlarına işlem noktasından başlayarak ve işlem noktasından çıkarak erişebileceğiniz iki yöntem vardır. İşlem noktasından başlayarak yukarıdan aşağıya yapabilirsiniz. Ayrıca, işlem kimliğini doğrudan ekranın altından da arayabilirsiniz. İkinci yöntemi yaparsanız, önce MIR izin ayarını temizlediğinizden emin olun, aksi takdirde ekibiniz görebilir ve işlemi yeniden başlatmanız gerekir.

Roblox apk indir

2.499.381

MIR4 apk oyna indir

MIR4 yöntemine işlem noktasından erişmek için, önce “Etkili Durum Değişikliği” için MIR girişini bulun. Bu alanın içeriği şunlardır: birinci, ikinci ve üçüncü sınıf sayısal tuşlar. Önce anahtar mevcut değilse, ilgili alt anahtarları arayın ve tablo alanında anahtar yapın. Anahtar birinci ve ikinci sınıf sayısal tuşlar varsa, doğru değerleri ayarlamak için ilgili modülleri kullanın.

MIR4 apk dayı indir

Faturayı düzenlemeyi bitirdiğinizde MIR türünü doğrulayın, alanları güncellemek ve değişiklikleri kaydetmek için alt anahtarları seçin.

Yeni MIR türü masaya kaydedilecek ve buna SAPI veya SQL veritabanınızdaki kendi kendine yardım sistemini kullanarak erişebilirsiniz.

İşlem kodunu doğrulamak için işlem kodunu kontrol etmek için SAPI’yi kullanın.

İşlem doğrulama başarılı olduğunda, yeni bir kullanıcı oluşturun ve MIR veritabanına erişim için parolayı atayın.

İşlem mir4 araç kutusundaki işinizi bitirmek için bordro uygulamanızı çalıştırın. ‘Banka Bilgilerini Değiştir’ sekmesini seçin. ‘Çıkartma ve Eklemeleri Yönet’ başlığı altında, ‘Nakit & Carry’ düğmesine tıklayın. Bir açılır menü görünecek, ‘Yeni’ düğmesini seçin. Uygun satır öğelerine gerekli verileri yazın.

Review & Discussion

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir