Minecraft Bedava Apk İndir 2023

Minecraft Bedava Apk İndir 2023

Latest Update on

Overview Information

Name Minecraft
Package com.mojang.minecraftpe&hl
Publisher Mojang
Category Arcade
Version 10,000,000+
Size 2022
Requires Android 1.18.2.03
MOD Features En güncel versiyonu indirmeniz gerekmektedir.
Updated On
Minecrft'ın tam sürümünü satın almak için harcamak isteyip istemediğinizden hala emin değilseniz, birkaç gün hayatta kalma modunu oynamayı deneyin

Minecraft Trial Dünyanın yarısına yayılmış beş haritanın hepsini tamamlamaya çalışırken macerasının ve heyecanının tadını çıkarın.

  1. Minecraft Bedava Apk İndir 2022
  2. Minecraft Nasıl Oynanır?
  3. Minecraft nasıl yüklenir?
  4. Minecraft Trial İndir
  5. What's Latest New

Minecrft Deneme sürümü ile gerçek bir madencilik deneyimine hazır olun.

Önünüze çıkacak yeni zorlukların tadını çıkarın.

İçerik

Minecraft Bedava Apk İndir 2022

Haritanın kenarında madencilik yapmayı, tüneller kazmayı, nadir kaynaklar bulmayı veya haritanın alt yarısında gelişmiş bir şehir yaratmayı deneyin.

Minecraft Trial
Minecraft Trial

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecrft Deneme sürümleri ile oyunun tam sürümünün keyfini çıkarın. Android’de Minecrft Trial’ı oynayın ve basit kulübelerden gelişmiş yapılara kadar dilediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz yepyeni bir dünya bulun.

Ayrıca Minecrft Deneme Sürümü’nü tam sürümü indirmeden masaüstünüzden bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Deneme sürümünü oynamanın avantajı, oyunu daha kısa bir süre için deneme yeteneğidir, böylece oyunun tam sürümü sizi yormaz.

Minecraft nasıl yüklenir?

Jetpack Joyride Apk indir

Minecraft Deneme Sürümü oynamak size oyunu deneme ve telefonunuzda veya tabletinizde nasıl hissettirdiğini görme fırsatı verecektir. Oyun cihazınızda düzgün çalışmıyorsa endişelenmenize gerek yok. Herkesin en iyi oyun deneyiminin keyfini çıkarabilmesi için mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, beta testi sırasında birçok hata düzeltildi, bu nedenle oyun deneyiminiz çok daha eğlenceli olacak.

Minecraft Trial İndir

– Google oyun mağazasından minecrft deneme sürümünü indirin. İstediğiniz hizmeti bulduktan sonra, sadece oyunu arayın ve hemen başlamalıdır. Oyunu indirdikten sonra yükleyiciyi açın.

Cihazınızı, tüm özellikleri kullanmak için tam erişiminiz olacak şekilde ayarlayın. Ardından oyunu başlatın ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi seçin.

Ekran Alintisi 1

Minecraft 1.17.32 Apk Güncel En Son Sürüm

– Yerleşik hayatta kalma modunu kullanarak oyunun tadını çıkarın. Bu modda, önceki yerleşim yerlerinin yıkıntılarında hayatta kalacak ve çıkışa doğru ilerlemeye devam edeceksiniz. Ancak boss odasına ulaştığınızda tüm kaynaklarınız tükenecek ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

Bu, bu ortamda hayatta kalmak için yeni yollar bulmanız gerekeceği ve bununla birlikte çevredeki tüm alanları keşfetme şansınız olacağı anlamına gelir. Bu hayatta kalma modunda yolculuğunuza devam ederken 90 dakikalık ücretsiz Minecraft denemesinin keyfini çıkarın.

Jetpack Joyride Apk indir

Paranızı Minecrft’ın tam sürümünü satın almak için harcamak isteyip istemediğinizden hala emin değilseniz, birkaç gün hayatta kalma modunu oynamayı deneyin.

Bu birkaç günden sonra hala oyunu seveceğinizi düşünmüyorsanız, satın almayın. Tamamen ücretsizdir ve denemek için deneme sürümünü indirmeniz yeterlidir.

Beğeneceğinizi düşünmüyorsanız tam sürümü satın almak zorunda değilsiniz. Ayrıca resmi web sitesinde ücretsiz olarak mevcuttur, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur.

Tam sürümünü satın aldığınızda oyundan gerçekten keyif alacağınıza dikkat edin.

What's Latest New

Paranızı Minecrft'ın tam sürümünü satın almak için harcamak isteyip istemediğinizden hala emin değilseniz, birkaç gün hayatta kalma modunu oynamayı deneyin

Rate and Review by Google Play Store

4.6
4391584 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Minecraft Bedava Apk İndir 2023
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir