Süt sandığı meydan okuması olarak da adlandırılan süt kasası meydan okuması, 21 Ağustos 2021’de internette çok viral hale gelen popüler bir video oyunu meydan okuması olmuştur. Meydan okuma, süt kasalarının her iki tarafını kullanarak bir podyuma benzeyen bir platforma istiflenmesini içerir. tırmanmak için bu yapı. Ekranın altındaki son kasaya ulaşan oyuncu kazanır. Bu meydan okuma ile türünün diğerleri arasında birçok farklılık olsa da, bazı temel benzerlikler de vardır.

  1. Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6
  2. Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6
  3. Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6
  4. Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6
  5. What's Modded
  6. Milk Crate Challenge

İçerik

Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6

Bu tür zorluklarla diğerleri arasındaki bariz farklılıklara ek olarak, bunlarla ilişkili en büyük trendlerden biri de sosyal medya kullanımı olmuştur. Birçok kişi, genellikle sosyal medya hesaplarını kullanarak, videoları paylaşmak ve başkalarını bu mücadeleye katılmaya teşvik etmek için Milk Crate ‘ı gerçekleştirirken videolarını yayınladı. Jack Black ve Taylor Swift dahil olmak üzere bir dizi yüksek profilli kullanıcı tarafından popüler hale getirildi. Bu trend popülerlik kazanmaya devam ettikçe, Milk Crate ‘ın daha da popüler hale gelmesi muhtemeldir.

Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6

Milk Crate Challenge’da görünen süt kasaları ve diğer benzer zorluklar arasında birkaç benzerlik var. Örneğin, tüm kasalar birbirine benziyor, hepsi karton kutulardan yapılmış ve çoğu birkaç parça dekorasyon içeriyor. Bu süslemelerden bazıları çekmeceler, cam kasalar veya piramitler gibi şeyleri içerir. Tek gerçek fark, Milk Crate Challenge’daki kasaların platformlarının, kullanıcının Milk Crate ı tamamlarken durduğu bir podyuma benzeyecek şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Milk Crate Challenge
Milk Crate Challenge

3DTuning apk İndir

Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6

İşlevsellik açısından, mücadelenin oynanma şekli, kendi türündeki birçok mücadeleye oldukça benzer. Örneğin, tüm Süt Kasaları, kazanmak için aşılması gereken rampalar, merdivenler ve sandıklar gibi engeller içerir. Milk Crate mücadelesinin oynanış şekli, geleneksel Paskalya yumurtası avı çeşitlerinden biraz farklıdır. Milk Crate Challenge’da amaç, Paskalya yumurtalarını bulmak değil, Milk Crate’i hiçbirinin dökülmesine izin vermeden tamamlamaktır.

Geleneksel yumurta avı mücadelelerinden farklı olarak, Milk Crate Challenge’ın bir saati yoktur ve hedefe zamanında ulaşılamaz. Bunun yerine, zorluk, her platformda bir şişe içeren, belirli bir süre içinde tüm kırmızı şişeleri bulmak etrafında döner. Çoğu durumda, bir oyun boyunca en fazla şişe içeren platform kazanır. Ancak, zorlukların oynanma şekli oyuna göre değişir.

Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6

Milk Crate Challenge ve diğer benzer zorluklar arasındaki benzerliklerden biri, genel hedefin uzun, cam benzeri bir yapının tepesine ulaşmak olmasıdır. Bu, bazı kişilerin tamamlamayı diğer zorluklara göre biraz daha zorlaştırır çünkü platform, düşen veya çukura düşen insanların hemen üzerindedir. Ek olarak, düşen insanları yavaşlatmanın bir yolu yoktur; bu nedenle, hedefe ancak insanlar yavaş yavaş zirveye çıktıktan sonra ulaşılabilir. Genel olarak, Milk Crate meydan okuması, tüm Apple App Store’daki en ilginç meydan okumalardan biridir.

Toca World apk hile

What's Modded

Milk Crate Challenge

Array
Share Milk Crate Challenge apk indir 2022 !!! 1.6
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir