Marvel Strike Force, FoxNext’in Android ve iOS uygulamaları için sunduğu çok yönlü, sıra tabanlı bir taktik rol yapma oyunudur. Oyun dünya çapında 14 Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve Marvel Evreni’ne odaklanıyor. Cyclops, Spiderman, Iron Man, Wolverine vb. gibi bir dizi Marvel karakterine sahiptir. Bunlara ek olarak, oyun, oyuncuların oyunda öne çıkan kahramanlardan birini kontrol ettiği ve saldırı ve görevler gerçekleştirdiği ücretsiz bir rol yapma oyunu sunar. . Oyunun modlarında ilerleyerek diğer kahramanların kilidi açılabilir.

  1. MARVEL Strike Force apk indir 5.8.0
  2. MARVEL Strike Force apk oyna indir 5.8.0
  3. MARVEL Strike Force apk dayı indir 5.8.0

İçerik

MARVEL Strike Force apk indir 5.8.0

Oyuncular, Marvel kahramanlarını oyunun New York City, Chicago, Los Angeles, Las Vegas ve diğerleri gibi ayarlarında bulabilirler. Oyuncular, Spiderman, Iron Man, Wolverine, Hulk, vb. gibi popüler Marvel TV kahramanlarından bazılarının kontrolünü ele alır. Aynı şekilde, çeşitli Marvel konumlarının bulunduğu çok sayıda konum da vardır. Bu kahramanlar ve ilgili araçları oyun içi pazarda toplanabilir ve satın alınabilir.

Truck Simulator Apk İndir 1.0.6

Oyun boyunca, oyuncu süper kötü adamlarla savaşacak. Bunlara teknolojik olarak gelişmiş robotlar, robotik kötü adamlar ve benzerleri dahildir. Bu kötü adamlara karşı savaşmak için oyuncuların üslerini barındıran Marvel Tower’larını inşa etmeleri gerekiyor. Özel saldırılar kullanarak düşmanlarına zarar verebilir ve onları sersemletebilirler. Oyuncu oyunda ilerledikçe, düşmanlarını yok etmelerini sağlayacak daha karmaşık hareketler ve silahlar öğrenecekler.

MARVEL Strike Force apk
MARVEL Strike Force apk

MARVEL Strike Force apk oyna indir 5.8.0

Oyunun temel inşa aşamalarında oyuncular, Yenilmezlerin askerleri olarak adlandırılan X-Men’e karşı savaşlara girebilirler. Her acemi kendi özel hareketine ve silahına sahiptir.

X-Men, birkaç psionik öğrenciden oluşur ve uzun süredir profesör ve X-Men’in başkanı olan Profesör X tarafından yönetilir. Çizgi roman dünyasının en güçlü telepatı Magneto, Marvel oyunu için de bir kötü adam. Marvel Strike Force çevrimiçi oyununda marvel ekibinin diğer birkaç üyesi de savaşabilir ve mağlup edilebilir.

ZOMBIE HUNTER apk download

Oyunun son seviyesi, Avengers saflarına ek X-Men’lerin dahil edilmesini içerir. Tüm X-Men’ler askere alındıktan sonra, oyuncuların kötü niyetli Psi-bölümü olarak bilinen zorlu düşmanla karşılaşması gerekiyor. Kötü adam, diğer insanların eylemlerini kontrol etmesini sağlayan telepatik güce sahiptir.

Demir aklını, diğer nöbetçilere Yenilmezler’e veya Yeni Yenilmezler’e saldırmaları için komuta etmek için kullanır. Psi bölümü ayrıca bina bloklarını yakmaya yetecek kadar güçlü bir dizi blaster ile donanmıştır.

MARVEL Strike Force apk dayı indir 5.8.0

Oyun boyunca oyuncular, geri dönüşlere ve görevlere katılmak için her takımın karakterleri arasında geçiş yapabilir. Asalar, kalkanlar, kılıçlar, yaylar ve oklar gibi çeşitli özel ve güçlü ekipmanlar, oyuncular tarafından görsel olarak çarpıcı, oynaması ücretsiz oyun düşmanlarına saldırmak için kullanılabilir.

Marvel Strike Force, oyuncuları Marvel çizgi romanlarında tasvir edilen muhteşem aksiyona çeken çok oyunculu bir dövüş deneyimi sunuyor.

Avengers’ın kurucu üyelerinden biri olan Cable, güçlü bir telepattır. Aklını, savaş alanında savaşmaktansa diğer süper kahramanlarla birlikte savaşmak için kullanmayı tercih ediyor. Şimşek hızı ve savaşta hızlı manevra kabiliyeti ile tanınan Rogue, diğer Avengers ile birlikte harekete geçmek için mükemmel bir seçimdir.

Array
Share MARVEL Strike Force Apk İndir 5.8.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir