Magic Rampage

Rampage’de düşmanlarını yere serme ve ciddi şekilde yaralanmalarına neden olma yeteneğine sahip üç boyutlu karakterler olarak oynuyorsunuz. Her seviyede, size gerçek acı verecek çeşitli silahlar ve aletlerle donanmış, giderek daha zor rakiplerle karşılaşacaksınız. Onları kas gücünüzle veya inceliğinizle patlatmak size kalmış. Her karakterin ayrıca oyunu oynama şeklinizi değiştirebilecek özel bir hareketi, saldırı modu ve savunma modu vardır. Magic Rage, 60 seviyeli yoğun eğlenceyle geliyor! Bunların yanı sıra, çevrimiçi internet bağlantınız yoksa, bölünmüş ekran seçenekleriyle tek oyuncu modunda oynanabilecek daha birçok seviyeye sahiptir.

  1. Magic Rampage
  2. Magic Rampage

Hikaye olabildiğince çılgın, bu yüzden birçok insan onu seviyor. İnsanlık için zifiri karanlık ve kaos arzulayan Madwoman adlı kötü cadı olarak oynuyorsunuz. Görevi, diğer büyülü yaratıkları kötülük ordusuna almak ve güçlerini kendi ilerlemesi için kullanmaktır. Güçlü bir iblisin ruhunu emdikten sonra, diğer yaratıkları yanına çağırabilen ve oyun boyunca savaşırken silah cephaneliğini yükseltecek yıkıcı büyüler yapabilen güçlü Warlock sınıfına dönüşür.

Zombie Offroad Safari hileli apk indir

Oyun boyunca Magic Rage karakterleri olarak benzersiz bir şekilde tasarlanmış düşman ve patron dalgalarıyla savaşacaksınız. Her birinin kendi yetenekleri, silahları ve zırhları var ve bunlar size büyüler ve saldırılar yapmaya başladıklarında rüzgarı gerçekten ortadan kaldırabilir. Ancak bu nahoş yaratıklardan kurtulmak için onların zayıf noktalarını bulup yok etmelisiniz. Bunu yapmak için her seviyeyi keşfetmeli ve zindan sakinlerine karşı mücadelenizde size yardımcı olacak eşyaları içeren tüm sandıkları bulmalısınız. Bu sandıklarda, daha güçlü düşmanları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek güçlü silahlar da var. Bu sandıklar farklı zindanların her yerinde bulunabilir, bu nedenle içinde gizli hazineler olduğu için her köşeyi ve tırnağı keşfetmeyi unutmayın.

Magic Rampage
Magic Rampage

Magic Rampage’ın bir başka harika özelliği de, oyunculara daha iyi silahlar, zırhlar ve size gerçekten avantaj sağlayabilecek büyüler sağlayarak karakterlerini daha hızlı geliştirmelerine yardımcı olan yeni öğeler ve silah sistemidir. Ayrıca, size daha fazla savaş gücü vermek için edinilebilecek güçlü ruhlar da var. Siz zindanlarda savaşırken, yol boyunca yeni zırhlar ve silahlar kazandıkça oyun ekonomisi sürekli gelişiyor.

Magic Rampage

Magic Rampage’deki tüm eşyalar ve silahlar, doğru kombinasyon kullanıldığında büyük hasar verme potansiyeline sahiptir. Magic Rage, konu eşya edinmeye geldiğinde size ödüle karşı bir risk unsuru veren bir eşya sistemine sahiptir. Bir öğe ne kadar güçlüyse, kullanıldığında envanterinize düşme olasılığı o kadar yüksektir. Bu sistem, size gerçekten avantaj sağlayabilecek silahları ve büyüleri almak söz konusu olduğunda heyecan verici bir şans unsuru sağlar. Bunun dezavantajı, öğeleri etkili bir şekilde birleştirmeniz gerekecek, yoksa oyunu bitirmek için yeterli olmayacaksınız.

FRAG Pro Shooter Apk Hileli Sürüm

Magic Rampage, düşman dalgalarına karşı savaşabileceğiniz ve görev alabileceğiniz çeşitli yolları seçmenize olanak tanıyan çok zorlu bir görev sistemine sahiptir. Saldırılarınızı iyi planlayabilmeniz için bilgisayarınızda her sandığın, hazine sandığının ve düşman kampının yerlerini gösteren bir haritanız olacak. Zindanlar, yürüyebileceğiniz sıradan zindanlardan oyunu bozabilecek son derece zor patronlara kadar değişebilir. Oyunda ilerledikçe, bu zindanlardan daha fazlasının ortaya çıktığını göreceksiniz. Örneğin, beşinci bölümde geçilmesi gereken kırk beş zindan var. Belirli bir noktada gerçekten takılırsanız, her zaman deneyebileceğiniz başka bir alan vardır.

Array
Share Magic Rampage Apk İndir sürüm 5.4.5
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir