Mafia City Apk İndir 1.5.935

Mafia City Apk İndir 1.5.935

Latest Update on

Overview Information

Name Mafia City
Package com.yottagames.mafiawar&hl
Publisher Yottagame
Category Strategy
Version 1.5.935
Size 88M
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Mafia City en güncel hileleriyle sizlere sunulmuştur.
Updated On
Terimi kaldır: mafia city apk download ...

Mafia City: Origins, Mafia Wars’ın ön bölümüdür.

 1. Mafia City Apk İndir 1.5.805
 2. Mafia City Apk Oyna İndir 1.5.805
 3. Mafia City Apk Dayı İndir 1.5.805

Mafia City‘de oyuncular, uzak gelecekteki bir kurtuluş hikayesine atıldıktan sonra suç dünyasını kontrol etmek için geri dönüyorlar.

Bu sefer bazı yeni eklemelerin yardımıyla oyuncular şehirlerini geri almalı ve hak ettikleri şeyi geri almalılar.

Bu oyun Mafia Wars: Ultimate Collector’s Edition’ın bir parçasıdır. İşte daha fazla Mafia bilgisi.

Mafia ‘de oyuncular, uzak gelecekteki bir kurtuluş hikayesine atıldıktan sonra suç evrenini kontrol etmek için geri dönüyorlar.

İçerik

Mafia City Apk İndir 1.5.805

Bu sefer oyuncular yeni seçilmiş bir mafya patronu rolünü üstleniyorlar. Hit mobil oyunun bu yeni sürümü, tabletler, telefonlar ve Windows Mobile cihazları dahil olmak üzere dokunmatik ekranlı cihazlar için yeniden oluşturuldu.

Hikaye, Aileler adlı yeni bir suç örgütünün yükselişi etrafında dönüyor.World of Tanks Blitz Apk İndir Ancak aileler göründükleri kadar masum değillerdir. Aslında acımasız ve tehlikelidirler ve oyundaki herkes onların kötülüklerine yenik düşebilir.

Oyuncular, Mafia City: Origins’te yeni bir karakterin rolünü üstleniyor. 15. seviyede, oyuncular yotta oyunlarının birincil klanının bir üyesi olmayı seçebilirler. Birincil klan, iki özel sürüm kamyonla temsil edilir – Batmobile ve SHARP aracı. Birincil klanın üyelerinin, güçlü destek sağlayan mobil bir savaş birimi olan Mafia Wars: Migsaw Locomotive’e erişmesine izin verilir.

Mafia City
Mafia City

Mafia City: Origins’deki ana mafya ailesinin bir üyesi olmak için bir seçim yaptıktan sonra, oyuncular birkaç yeni araca da erişim kazanırlar. Örneğin batmobil, yalnızca Mafia Wars: Migsaw Locomotive’in normal veya premium sürümünü satın alarak satın alınabilir. Ancak SHARP aracı yalnızca e-mağaza üzerinden satın alınabilir.

Mafia City Apk Oyna İndir 1.5.805

Stone Miner Apk Güncel Sürüm

Mafya ailesine katıldığınızda, 10. seviyeden başlamalı ve suç lordu patronu tarafından size verilen görevleri tamamlamalısınız. İşleri tamamlamak size jeton kazanır, bu jetonları mobil oyunlarınız pte(iPad) için araç satın almak için kullanırsınız, Batmobile dahil olmak üzere, rakip çeteleri alt etmek ve bulunduğunuz farklı yerlere uçmak için uçak moduna geçmek için kullanabilirsiniz. atandı.

Kulelerin üst seviyelerine çıkmak için Batmobil’i de kullanabilirsiniz. Oyundaki mülkü korumak ve mevcut bölgenizi diğer çetelerden korumak için rakip çeteleri alt etmek için Batmobil’i kullanın.

Ekran Alintisi

Mafia City Apk Dayı İndir 1.5.805

Kullanıcılar ayrıca Google Play Store’a gidip oyunu arayarak yapabileceğiniz mobil oyunlar pte(iPad) üzerinden Mafia City: Origins’i deneyebilir. Oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuncular, Storyline ve Endless Mode olmak üzere oyunun iki versiyonu arasında seçim yapabilir.

Hikaye, bir suç lordu olarak günlük hayatı yaşamanıza ve mafya ailesinin saflarında yükselmenize izin verirken, sonsuz mod, önceki seviyeleri tekrar oynamanıza ve ayrıca her oturum için nakit, ödüller ve deneyim kazanmanıza izin verir. Ücretsiz sürüm, iPhone sürümünün bir kopyasını nominal bir fiyata satın alabileceğiniz Prologue’da oynamanıza izin verir.

 •  mafia city apk download
 •  mafia city apk download mod
 •  mafia city apk hile indir
 •  mafia city apk hile indir android oyun club
 •  mafia city apk indir
 •  mafia city apk obb download
 •  mafia city apk oyun indir club
 •  mafia city hack apk download

Rate and Review by Google Play Store

3.9
1125317 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir