Kafa Topu 2 ​​

Hem evde hem de yolda kullanılabilen su bazlı kürek çekme makinasıdır.

  1. Kafa Topu 2 ​​
  2. Kafa Topu 2 ​​

Başlangıçta vücut geliştiriciler ve halterciler için bir direnç antrenmanı cihazı olarak tasarlandı, ancak daha sonra insanlar onu kişisel bir antrenör olarak kullanmaya ve sunduğu benzersiz kürek stilinin keyfini çıkarmaya başladılar. Kürek egzersizlerinde kullanılabilecek Kafa Topu 2’nin iki versiyonu vardır.

Biri evde kullanım için, diğeri ise antrenmanlarda kullanım için.

Harika özelliklere sahip mükemmel bir egzersiz makinesi arıyorsanız, bu kesinlikle forma girmek isteyen herkes tarafından düşünülmelidir.

Kafa Topu 2’nin ilk versiyonu, 2021’de Japonya’da bir direnç antrenmanı makinesi olarak tanıtıldı ve piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça popüler hale geldi. Harika bir egzersiz makinesidir ve onu çok popüler yapan birçok harika özelliğe sahiptir. Kullanıcılarına sunduğu en önemli şeylerden ikisi, antrenmanınız sırasında su geçirmezlik koşullarını taklit etmenizi sağlayan Evrimi pod’lar ve antrenmanınızı sabit ve eşit bir basınçta tutmaya yardımcı olan elektronik bir tokaya sahip olan Niwas pod’lardır. mümkün olduğunca etkili olun.

Kafa Topu 2
Kafa Topu 2

Orijinal Kafa Topu 2 ​​ile karşılaştırıldığında, yeni model, paslanmaz çelikten yapılmış Niwa tarzı bölmeler ve makineyle birlikte gelen yeniden boyutlandırılabilir plastik kaplar gibi bazı ilginç eklemelere sahip. Bu eklemeler, bu egzersiz ekipmanını daha işlevsel hale getirmeye yardımcı olur ve bazı ek özellikler sağlar. Yeniden boyutlandırılabilir kapların yanı sıra, ikinci versiyon ayrıca size doğru bir nabız hızı okuması verecek yerleşik bir kalp atış hızı monitörüne sahiptir ve bu, egzersiz konusunda fazla deneyimi olmayan kişiler için mükemmeldir.

Kafa Topu 2 ​​

Kafa Topu 2’deki yerleşik LCD ekran da orijinal modele göre çok daha kolay okunuyor ve bu da egzersizi keyifli hale getiriyor. Bu makinenin menüsünde gezinmek ve işlevleri kontrol etmek de daha kolaydır. Orijinal Kafa Topu 2’ye aşina değilseniz, makinenin yeni modelle karşılaştırması burada.

Rabbit Web Apk Son Sürüm indir 2021

Orijinal Kafa Topu 2’nin temel farkları, iki farklı boyutta gelmesidir; ilki, orijinali ile aynı fiyata satılan daha küçük clar modelidir. İkinci boyut, temel olarak siz egzersiz yaparken kalp atış hızınızı ölçen elektronik nabız sensörleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış daha büyük Bal yor’dur. Pahalı fitness ekipmanları satın almak zorunda kalmadan yoğun bir egzersiz yapmak istiyorsanız bu çok faydalıdır. Bu makinenin en iyi özelliklerinden biri, bir kılavuz ve bir CD ile birlikte gelmesidir. Kılavuz, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için nabız sensörlerini doğru şekilde kullanmanın yanı sıra egzersizler hakkında bilgiler içerir.

Dream League Soccer apk indir 2021

Kafa Topu 2’nin yeni Ba yor modeli, eski modele göre birçok avantajla geliyor ve bu da onu ilk modele göre daha popüler hale getiriyor. Örneğin, kalp atışınızı ölçmek için yerleşik sensörü kullanabilirsiniz ve bu, ihtiyacınız olan tam antrenmanı yaptığınızdan emin olmanıza yardımcı olur. Orijinal Takagi Tetsubin’in kullanımı da oldukça basit bir işletim sistemine sahip olduğu için daha kolaydır. Aynı zamanda çok hafif ve kompakttır, bu da herkesin onu taşımasını kolaylaştırır. Kilo vermek veya fitness seviyenizi geliştirmek konusunda ciddiyseniz, özellikle fitness ekipmanları hakkında fazla bilginiz yoksa, bu muhtemelen satın alabileceğiniz en iyi makinedir.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir