Hungry Shark World raflardan uçmaya devam ediyor. Yüklü: iPhone, Android, PS4, Xbox One. Hungry Shark World, Londra merkezli Future Games tarafından tasarlanan çılgınca popüler Hungry  serisindeki 6. sürümünüz. Şimdi, sizi iPhone, Android ve diğer cihazlarda Hungry oynamaya ikna eden ada nihayet evinizin oyun konsoluna geliyor.

  1. Hungry Shark World apk indir 2022
  2. Hungry Shark World apk indir 2022
  3. Hungry Shark World apk indir 2022
  4. Hungry Shark World apk indir 2022
  5. What's Modded

İçerik

Hungry Shark World apk indir 2022

Hungry Shark World’ün arkasındaki öncül, bir kez daha okyanusta geçiyor. Bu sefer, oyuncu yiyecek aramak yerine, yiyecek yiyecek arayan sonsuz seviyelerde yüzerken evcil köpekbalıklarını kontrol ediyor. Ekran, sol üst / sağ alt görünüme bölünmüştür ve balıklarınızın her birinin rengine bağlı olarak benzersiz özellikleri vardır. Evcil köpekbalığınız sola veya sağa, yukarı veya aşağı yüzebilir, ancak her hareketi biraz enerji tüketir. Yol boyunca enerji paketleri alırsınız ve evcil hayvanınız adaya dönüş yolunda tüm enerji paketlerini yemezse ölürler.

Jetpack Joyride Apk indir

Hungry Shark World’ü mobil cihazlarda oynarken zamanınızın büyük bir kısmı, köpekbalığınızı kontrol etmek ve yiyecek ve XP elde etmek gibi oyun oynamanın temellerini öğrenmek için harcanacaktır. Bu konudaki başarınız, büyük ölçüde bu kaynakları elde etmenin çeşitli yöntemlerindeki beceri seviyenize ve filonuzda kaç tane köpekbalığınızın olduğuna bağlıdır. Oyuna, kullanıldığında adanın tepesine hızlı bir şekilde atlamanızı sağlayacak birkaç basit siyah ipucu ile başlıyorsunuz. Belirli bir kaynak türünü araştırırken kullanabileceğiniz yeşil ipuçları da vardır. Bu yeşil ipuçları sizi adada belirli bir yere götürür ve gerektiğinde daha fazla kaynak toplamanıza olanak tanır.

Hungry Shark World apk indir 2022

Hungry Shark World’ün gerçek mekaniği de o kadar karmaşık değil, ancak savaşabileceğiniz tüm farklı köpekbalıklarını görmek kesinlikle eğlenceli. Her biri farklı türde yemlerle besleyerek geliştirebileceğiniz kendi özel becerilerine sahip iki başlangıç ​​balığından birini seçerek başlarsınız. Mevcut iki başlangıç ​​balığı, gri burunlu köpekbalığı ve siyah uçlu köpekbalığıdır ve yeni tekniklerle daha da özelleştirilebilirler ve kendi besleyicinizi oluşturmanıza, köpekbalıklarınızı diğer köpekbalıklarıyla savaşmak için çiftliğinizden göndermenize olanak tanır. Ayrıca kullanabileceğiniz birkaç farklı yem türü vardır ve her birinin kendisiyle ilişkili farklı istatistikleri vardır. Bu istatistikler, aç bir köpekbalığını yakalamaya çalışırken önemli olan su altında kalma süresinin yanı sıra, yemin gücünü ve hızını içerir.

Hungry Shark
Hungry Shark

Hungry Shark World apk indir 2022

Critical Ops Mega Hileli Mod V1.27.0.F1562 Apk

Hungry Shrk World’deki seviyelerde ilerledikçe, besleyebileceğiniz, megamouth köpekbalığı olarak bilinen özel bir köpekbalığı çeşidinin kilidini açacaksınız. Normal köpek balıklarından çok daha büyük dişleri vardır ve onları plankton, kalamar ve küçük kabuklularla beslenirken bulabilirsiniz. Ayrıca salyangoz ve yengeç gibi daha küçük avları hedef alıyor gibi görünüyorlar. Megamouth köpekbalığı oldukça güçlü bir köpekbalığıdır, ancak oldukça yavaştırlar, bu yüzden köpekbalıklarınızı bu küçük avın peşinden göndermelisiniz, çünkü kaçmaları muhtemeldir.

Hungry Shark World apk indir 2022

Hungry Shark World’deki altına hücum, size çok hızlı bir şekilde çok para kazanmanın bir yolunu sunuyor. Beslenecek birçok farklı yaratık var ve bunların çoğu oyun boyunca ilerlemenize yardımcı olan çok fazla deneyim sunuyor. Yine de, daha büyük köpekbalıklarının peşinden gitmek yerine köpekbalıklarınızın daha küçük yaratıkları yemesine izin vermenizin her zaman daha iyi olduğunu hatırlamak önemlidir. Altına hücumun çok uzun sürmediğini göreceksiniz çünkü oynamaya devam etmek için yakında oyunu kaydetmeniz gerekecek!

 

What's Modded

Hungry Shark World apk indir 2022

Array
Share Hungry Shark World apk indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir