House Flipper,

Frozen District tarafından geliştirilen ve PlayWay SA tarafından piyasaya sürülen sanal bir simülasyon oyunudur.

  1. House Flipper,
  2. House Flipper,

İlk olarak 17 Mayıs 2021’de hem Apple iPhone hem de Google Android telefonlar için piyasaya sürüldü.

Piyasaya sürülmesinden bu yana, birçok kişi House Flipper oynamaya ilgi duyduğunu belirtti. Ancak, House Flipper’da insanların House Flipper uygulamasını etkili bir şekilde kullanabilmeleri için anlamaları gereken bazı yönler vardır.

Rabbit Web Apk Son Sürüm indir 2021

House Flipper, FarmVille’e benzer, çünkü kullanıcının arazi satın almasına ve bunları temizlemesine izin verir. Tek fark, mevcut evlerin hiçbirine bozuk para harcayamayacak olmanızdır. Bir arsa satın aldığınızda, mülkünüzü pazarlamak için bir çit ve bir işaret koymanız gerekir. Ev flipper oyunundan para kazanmanın birkaç yolu vardır. İster arsa alıp satmak için bozuk para harcayabilir, ister tadilat ve reklam için harcayabilir, isterseniz bir arsayı yenileyip satarak para kazanabilirsiniz.

House Flipper,
House Flipper,

House Flipper,

Arsalarınızı satmak için bazı müşteri çalışmaları göndermeniz gerekecektir. Ev paletinden alabileceğiniz müşteri işi türleri arasında yiyecek satmak, ağaç kesmek, bir arsayı yenilemek vb. sayılabilir. Yeterince müşteri işi aldığınızda, arazi satın alabilir ve satabilirsiniz. Ne kadar çok iş yaparsanız, evleri çevirmekten o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Truck Simulator Apk Hileli İndir

Arsaların satılması ve yenilenmesinin yanı sıra, ev paletlerinin de bazı ev saygısızlıkları yapması gerekir. Bu aşamada kiralık mülkünüzü yenilemeniz gerekmektedir. Ya kendiniz yenileyebilir ya da yenileme işi için bir acente kiralayabilirsiniz. Tıpkı gerçek emlak piyasasında olduğu gibi, mülkünüz yenilendiğinde para kazanırsınız.

Wedding Salon indir

Ek bir gelir kaynağına sahip olmak istiyorsanız, çeşitlendirebilir ve inşaatla ilgili bazı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Gayrimenkulünüz için evler, oteller, alışveriş merkezleri, turistik yerler ve diğer benzersiz eşyaları satın alabilir veya inşa edebilirsiniz. Bir ev paleti olarak ne yapmaya karar verirseniz verin, bunu ancak inşaat, tadilat, iç tasarım, çevre düzenlemesi vb. konularda bilginiz varsa yapabilirsiniz. Ve bir iç mimar olarak ne yapmaya karar verirseniz verin, bir konut mülkünü tasarlamak ve yenilemek için yaratıcı konseptler ve fikirler uygulama konusunda yetenekli olmalısınız.

Bir ev paleti olarak, çok sayıda müşteri çalışmasına, çok sayıda yatırıma, çok çalışmaya ve çok paraya hazır olmalısınız. Ancak, bununla birlikte gelen ekstra stres ve zorluklara hazırlıklı olmalısınız. Bu yüzden, Flip Coin harcamadan önce, eğlenmenizi ve para kazanmanızı sağlayan bir iş karşılığında ne kadar vazgeçmeye hazır olduğunuzu düşünün. Hala bir ev paleti olmaya ikna değilseniz, o zaman ne bekliyorsunuz?

Array
Share House Flipper apk indir sürüm 1.083
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir