Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016

Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016

Latest Update on

Overview Information

Name Horse World – Show Jumping
Package com.tivola.ShowJumping
Publisher Tivola
Category Simülasyon
Version 3.4.3016
Size 34
Requires Android 5.0 and up
MOD Features Grand Prix'de bir at, grand prix'i kazanmak için yarışacak. At bir direkten diğerine atlayacaktır. Grand Prix, gösteri atlamada en yüksek rekabet seviyesidir. Bu prestijli bir yarışmadır, bu yüzden oyununuzun zirvesinde olmalısınız. Ve sınıfının en iyisiysen, kazanırsın. Bu yarışmada, üst düzey bir kupa ile ödüllendirileceksiniz.
See details
Updated On
Farklı ırklar ve bir tek boynuzlu at ile eğitin, yarışın ve zıplayın ve tüm turnuvaları kazanın Dünyanın atlama kursları sizi bekliyor! Sydney, Paris veya New York farketmeksizin: sizin ...

Tüm at severler için Horse World Show Jumping, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Horseworld serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, atınızla çitlerin üzerinden atlayabilir ve daha fazla jeton kazanmak için yerinizi geliştirebilirsiniz. Yeni atlar satın almak, daha fazla deneyim kazanmak ve dünyanın dört bir yanından yarışmalara erişmek de dahil olmak üzere oyunu oynamanın birkaç farklı yolu vardır. İşte bu oyunu oynamak için bazı ipuçları. Hadi başlayalım!

  1. Dream League Soccer 2022 Apk İndir 9.01
  2. Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016
  3. Horse World Show Jumping Apk Dayı İndir 3.4.3016
  4. Horse World Show Jumping Apk Oyna İndir 3.4.3016
  5. Horse World Show Jumping Apk Club İndir 3.4.3016
  6. What's Modded Horse World – Show Jumping
  7. What's Latest New

Öncelikle Google Play’den Horse World – Show Jumping uygulamasını indirin. Tüm izinleri etkinleştirmeniz gerekecek. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra uygulamanızın yüklendiğini göreceksiniz. Tamamlandığında, hesabınıza giriş yapmanız ve oynamaya başlamanız için bilgilendirileceksiniz. Oyunu oynayabilmek için önce bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecek. Oyunu oynarken sorun yaşıyorsanız, çözüm oyununuzu yeniden yüklemek kadar basit olabilir.

İçerik

Dream League Soccer 2022 Apk İndir 9.01

Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016

Bir sonraki adım, oyunu mobil cihazınıza almaktır. HorseWorld – Show Jumping’de oyuncular dünya çapında birden fazla turnuvaya katılma fırsatına sahip olacaklar. Oyun ayrıca oyuncuların atlarının yelelerini ve bacak sargılarını kişiselleştirmelerine izin verecek. İster deneyimli ister yeni başlayan biri olun, uygulamada yeni bir favori at veya meydan okuma bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Bu heyecan verici ve eğlenceli oyun, evcil hayvanınızla birkaç saat geçirmenin harika bir yoludur.

Horse World Show
Horse World Show

Horse World – Show Jumping, atınızı yarışmaya hazırlamaya odaklanan bir simülasyon oyunudur. Atınızı büyük bir etkinliğe hazırlamanın yanı sıra becerilerinizi de geliştirebileceksiniz. Oyun iki modda oynanabilir: binicilik ve binicilik. İlk mod, bir at seçmenize ve onu sürmenize izin verir. İkinci mod, renklerini değiştirerek, daha fazla aksesuar ekleyerek ve genel durumunu iyileştirerek sürüşünüzü kişiselleştirmenize olanak tanır.

Mobile Legends Bang Bang apk download

Horse World Show Jumping Apk Dayı İndir 3.4.3016

Oynamak için bir oyun seçerken, tercih ettiğiniz tür türünü dikkatlice düşünmelisiniz. Oyunun çok oyunculu modu, oyuncuların çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı rekabet etmesine olanak tanır. Ayrıca, yeni bir at simülatörü ararken harika bir özellik olan kendi dünyanızı yaratmanıza izin verir. Oyun ayrıca heyecan verici bir deneyim arayanlar için harika olan çok oyunculu modlara sahiptir. Seçimi yaptıktan sonra, kendinize meydan okumak istediğiniz zorluk seviyesini seçin.

Oyun boyunca, en iyi skorları elde etmek için atınızı eğitmeniz gerekecek. Müsabakalarda atınızın davranışlarına dikkat etmeniz gerekecek, ancak doğru ekipmanı da kullanabilirsiniz. Yaptığınız seçimlerle karakterinizi özelleştirebilir ve atı evcilleştirebilirsiniz. Atınızı eğittiğinizde dünya atlama şampiyonalarında yarışabilirsiniz. Oyun, yuvarlanan alanlardaki bir kasabada yer alırken, atları ve binicilik oyunlarını sevenler için mükemmel bir seçimdir. Rabbit Web Apk son sürüm indir 2021

Horse World Show Jumping Apk Oyna İndir 3.4.3016

Atınızın gücünü küçümsememelisiniz. Oyun, antrenman yapmanız ve rekabet etmeniz için sayısız fırsat sunuyor. Müsabakalarda, çitlerin üzerinden sorunsuz ve tutarlı bir şekilde nasıl atlayacağınızı öğrenmeniz gerekecek. Rayları devirmekten kaçınmak için parkuru takip etmeniz gerekiyor. Doğru şekilde zıplamayı öğrendikten sonra birçok farklı etkinlikte yarışabilirsiniz. Bu nedenle, ilk binicilik yarışmalarınız için hazır olduğunuzdan emin olun.

Grand Prix’de bir at, grand prix’i kazanmak için yarışacak. At bir direkten diğerine atlayacaktır. Grand Prix, gösteri atlamada en yüksek rekabet seviyesidir. Bu prestijli bir yarışmadır, bu yüzden oyununuzun zirvesinde olmalısınız. Ve sınıfının en iyisiysen, kazanırsın. Bu yarışmada, üst düzey bir kupa ile ödüllendirileceksiniz.

Horse World Show Jumping Apk Club İndir 3.4.3016

Gösteri atlamada ilk büyük yarışmalar 1907’de Yunanistan’ın Olympia kentinde yapıldı. Yarışmacıların çoğu askeriydi ve yargıçlar her atlayışı kendi görüşlerine ve engelin ciddiyetine göre puanladı. At suya çarptığında parkurda hiçbir hata yoktu. Ancak, zamanlayıcıların kırılmaması, eleme ile sonuçlanacaktır. Bir yargıç, çitlerin doğru veya yanlış tarafında bir atı işaretleyebilir.

What's Modded Horse World – Show Jumping

Grand Prix'de bir at, grand prix'i kazanmak için yarışacak. At bir direkten diğerine atlayacaktır. Grand Prix, gösteri atlamada en yüksek rekabet seviyesidir. Bu prestijli bir yarışmadır, bu yüzden oyununuzun zirvesinde olmalısınız. Ve sınıfının en iyisiysen, kazanırsın. Bu yarışmada, üst düzey bir kupa ile ödüllendirileceksiniz.

What's Latest New

+ Get the new Zorse, a horse with zebra fur + 3 unique new hairstyles for your horses + The new "Tail" category with 8 beautiful tail styles

Download Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016 for Android

Rate and Review by Google Play Store

4.1
47,537 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Horse World Show Jumping Apk İndir 3.4.3016
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir