Homescapes apk indir sürüm 4.8.4

Homescapes apk indir sürüm 4.8.4

Latest Update on

Overview Information

Name Homescapes
Package com.playrix.homescapes
Publisher Playrix
Category Casual
Version 5.0.6
Size 147M
Requires Android 4.2 and up
MOD Features EN GÜNCEL İYİLEŞTİRMELER
Updated On
Homescapes Oynaması ücretsiz çevrimiçi bir bulmaca oyunudur. Homescapes, Playrix tarafından 2021'in sonlarında popüler Gardenscapes bulmaca oyun serisinin yeni...

Homescapes Oynaması ücretsiz çevrimiçi bir bulmaca oyunudur. Homescapes, Playrix tarafından 2021’in sonlarında popüler Gardenscapes bulmaca oyun serisinin yeni bir yan ürünü olarak geliştirildi ve piyasaya sürüldü.

  1. Homescapes apk indir sürüm 4.8.4
  2. Homescapes apk indir sürüm 4.8.4
  3. What's Latest New

Hikaye, Butler Austin’in eski çocukluk evini yeniden dekore etme çabalarını anlatıyor. Oyun artık Apple’ın App Store’unda ve ayrıca MacOS ve Android’de mevcut.

İçerik

Homescapes apk indir sürüm 4.8.4

Among Us Aramızda Hileli Apk İndir 2021

Homescapes, hepsi farklı bir tema veya Austin’in en sevdiği yerlerden birinden, hatta evcil köpeği Vivi’den bir resimle temalı yüzlerce zorlu bulmaca içerir. Her seviye için, resimdeki renkleri, şekilleri ve nesneleri üzerlerine tıklayarak eşleştirmeniz gerekecek. Ekranınızın üst kısmındaki köşeli parantezlere dokunarak eşleşen renkler, şekiller ve nesneler arasında geçiş yapabilirsiniz.  her biri bir öncekinden daha zorlu olan toplam beş seviye vardır. Bu seviyelerden bazıları şunlardır: Güçlendirmeler, Scramble-Up’lar, Gizli Odalar, Klasik Haritalar ve Şehir Manzarası.

Homescapes
Homescapes apk indir sürüm 4.8.4

Homescapes’te iki tür güçlendirme vardır: size anında bir enerji artışı sağlayan güçlendirmeler ve karakterinizi sınırlı bir süre için bir hayvana dönüştüren güçlendirmeler.

İlk tip, anında enerji beslemesi, size hemen büyük bir ekstra hayat kaynağı sağlar. İkinci tür, hayvan güçlendirme, karakterinizi anında bir tavşana, kurbağaya, kirpiye, kediye, kuşa veya aklınıza gelebilecek her şeye dönüştürür.

hayvanları boşlukların üzerinden atlamak ve çemberlerden geçmek için kullanabilir ve onlara sahipken karelere iki kez dokunup onları güçlendirmelere dönüştürebilirsiniz. Kullanabileceğiniz hayvanlarla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur ve bunlar belirli bir oyun moduyla sınırlı değildir.

Homescapes apk indir sürüm 4.8.4

Public Transport Simulator Apk 2021 Güncel

Homescapes’in ana cazibe merkezlerinden biri, bırak ve sürükle manevra aracı gibi basit araçları kullanarak boşluktaki karoları yeniden düzenleme yeteneğidir. Bir döşemeyi belirli bir yönde hareket ettirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken fareyi kullanarak üzerine tıklamak ve ardından istediğiniz yöne sürüklemektir. Ayrıca, odalarınızdan birindeki bir nesnenin onarıma ihtiyacı varsa veya yeni karolara ihtiyaç duyulursa, nesneye tıklayıp ızgaradaki gerekli alana yerleştirmeniz yeterlidir. Oyun, hareket ettirdiğiniz odadaki mevcut tüm karoları otomatik olarak kaldıracak ve yalnızca oynamak için uygun olan yeni karoları koruyacaktır. Tüm bu yeniden düzenleme özellikleri, i oynaması hızlı ve zevkli bir oyun haline getiriyor.

2131312312312

Doğru döşemeleri ve arka planları ekleyerek, istediğiniz kadar geniş bir alan yaratırken, yine de verilen alana sığdırabilirsiniz.

Homescapes, temel oyunda kullanılan döşeme setinin aynısını kullandığından, özel küçük alanınız ile gerçek dünyanın hareketli alanları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.

Ultimate Pack ve Homescapes Ultimate Game Pack olarak adlandırılan eklenen paketler, size Homescapes’e sahip olan diğer insanlarla oynama şansı vererek, onlarla kafa kafaya oyunda rekabet etmenize olanak tanır. Bu ek paketler resmi web sitesinde satın alınabilir.

What's Latest New

What's new: - Bug fixes and improvements Please update the game to the latest version. MAKEOVER • Help a young college student express her individuality! • Change the character's style! • Decorate the room for a party! SEASON'S GREETINGS • Uncover the secrets of William's story and get ready for the Holiday Season! • Get a Christmas tree! ROYAL TEAROOM • Renovate the palace for a tea party. • Get a unique profile picture!

Rate and Review by Google Play Store

4.3
10845184 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Homescapes apk indir sürüm 4.8.4
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir