Hill Climb Racing 2, tüm zamanların en iyi ve en eğlenceli fizik tabanlı sürüş video oyununun harika bir devamı! Bu versiyonda, diğer profesyonel sürücülere karşı dünya şampiyonasında profesyonel sürücü olma şansınız var. Hill Climb Racing , sizi yepyeni pistlerle farklı dağ yollarında sürmenin çılgın yüksek hızlı macerasına götürüyor. Bu oyun her zamankinden daha heyecan verici özelliklere sahip. Hill Climb Racing , yeni grafikler, tamamen yeni bir pist haritası ve birçok yeni ve heyecan verici açılabilir araba içerir!

  1. Hill Climb Racing 2 Apk indir
  2. Groovepad Apk İndir
  3. Hill Climb Racing 2 Apk oyna indir
  4. Hill Climb Racing 2 Apk dayı indir

İçerik

Hill Climb Racing 2 Apk indir

Hill Climb Racing ‘de aracınızı pistin bir bölümünden diğerine götüreceksiniz. Başka bir araca veya nesneye çarptığınız her köşe için kredi kazanacaksınız. Bu krediler daha sonra yeni araçlar için kullanılabilir, puanınızı yükseltebilir, hatta banka hesabınıza eklenebilir! Bu, sizi saatlerce oynamaya devam edecek basit bir bağımlılık yapan sürüş oyunudur!

Groovepad Apk İndir

Hill Climb Racing 2’de oyunun ikinci bölümünün kilidini açmak için önce ilk oyunda tüm botları yenmelisiniz. Bu ikinci bölüm daha da eğlenceli! Artık hangi karakter olarak yarışacağınızı seçme, diğer dört karakterin de kilidini açma ve hatta Groundhog Day adlı filme dayanan bir mobil oyun kazanma şansınız var.

Hill Climb Racing 2
Hill Climb Racing 2

Hill Climb Racing 2 Apk oyna indir

Milyon dolarlık satışları ve devamı ile Hill Climb Racing ‘nin çok iyi bilinen ve çok aranan, orijinal başlığın yaratıcısı tarafından yaratılmış olması şaşırtıcı değil. Curve, Hill Climb Racing 2’nin yaratılmasının arkasındaki kişidir ve projeye yılların deneyimini ve uzmanlığını getirirler.

Bu insanlar sadece yaptıkları işte uzman değiller, aynı zamanda bu harika mobil oyunun yaratılması için yıllarca araştırma yaptılar. Oyunun sesi, grafikleri ve genel performansı tek kelimeyle çarpıcı.

Top Eleven apk download 2022

Benim düşünceme göre, Hill Climb Racing ‘nin mobil cihazlarda asla kullanıma sunulmamış en iyi arcade oyunu olabileceğini söylemeliyim.

Mobil cihazlarda başka birçok harika yarış oyunu oynamış olsam da, Hill Climb Racing  için büyük umutlarım var ve Curve’ün gelecek projelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Ancak bu sadece bir oyun ve ekipten mobil oyun projeleriyle ilgili başka bir duyuru yok.

Hill Climb Racing 2 Apk dayı indir

Yine de benim için bu sürümden çok mutluyum. Grafik ve performans açısından ilk oyunla aynı seviyede olmasa da yarış oyunları çıktığında yarışseverlerin beklediği heyecandan ödün vermiyor.

Mükemmel fizik ile eğlenceli, hızlı tempolu, aksiyon dolu bir yarış oyunudur. Henüz indirmediyseniz tek başına indirmeye değer. Zaten indirdiyseniz, devamı için biraz daha bekleyin çünkü daha iyi olmaya devam ediyor.

Mükemmel grafiklere, bağımlılık yaratan oynanışa ve tonlarca içeriğe sahip harika bir yarış oyunu arıyorsanız, Hill Climb Racing 2’yi indirmeyi ve denemeyi kendinize borçlusunuz.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir