Guns of Glory Kralı öldürdü ve tacı kendisi için talep etmeyi planlıyor. Karanlık sanatlarla olan ittifakı onu son derece güçlü yaptı ve Krallık onun şeytani pençelerine düşmeye mahkum görünüyor. Yine de bir umut ışığı var… sen!

  1. Guns of Glory Apk İndir 6.20.0
  2. Guns of Glory Apk Oyna İndir 6.20.0
  3. Guns of Glory Apk Dayı İndir 6.20.0

Bastille hapishanesinin derinliklerinde bir mahkumsun. Kilitli bir Demir Maskenin arkasında dünyadan gizlenmiş. Geçmişin bilinmiyor ama geleceğin Kardinal’in önünde durabilecek tek şey. Kaçmalısın, hayatta kalmalısın ve güçlenmelisin. Bunu tek başına yapamayacaksın. Ordunu kurman ve stratejini geliştirmen gerekecek. Silahlarınızı hazırlayın ve kılıçlarınızı kaldırın, Krallık için nihai savaş başlamak üzere!

İçerik

Guns of Glory Apk İndir 6.20.0

Strateji klasiği Guns of Glory ile bir sonraki MMO savaşı çağına hazır olun! GoG’nin heyecan verici çok oyunculu oynanışı, kendi güçlü ordunuzu kurmanıza ve düşmanları vurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurmanıza olanak tanır. Silahlarınızı parlatın, stratejinizi geliştirin ve ordunuzu savaşa hazırlayın. Kalenizi düşmanlara karşı koruyun.

Bu RPG krallığı oyunu, Aydınlanma döneminde, ilk tabancaların ve daha ölümcül silahların kökeni olarak belirlenir. Savaş alanında bir efsane olun ve kazanan atışı yapın. Askerleri eğitin ve görevleri tamamlamak için onları yükseltin. Süvarilerinizin daha hızlı olması için altın alın ve ahırları iyileştirin. Her şey zamanı geldi!

Guns of Glory Apk Oyna İndir 6.20.0

Ekip yönetimini ve zaman yönetimini öğrenin ve her görevi tamamlayın. Güçlü bir Estate oluşturmak ve Zeppelin’inizi geliştirmek için kaynakları yönetin. Ordunuzu inşa etmeniz ve savaş alanına hakim olmanızı gerektiren gerçek zamanlı bir savaştır. Sen kalenin son koruyucususun. Silahlarınızı hazırlayın ve onu hayatınız pahasına koruyun. Daha iyi askerler yetiştirmek ve düşman tehditlerini yok etmek için farklı binalarla güvenli bir kamp kurun. Kale önceliklidir. Krallığını savun!

Guns of Glory
Guns of Glory

Guns of Glory Apk Dayı İndir 6.20.0

Güçlü Hava Gemileri! Bu Aydınlanma ilerlemesi ve bilimi çağında, düşmanları vurun ve yeni bir RTS seviyesi için gelişmiş uçaklarla saldırıya liderlik edin. Silah ve tüfek kullanarak kaleyi savun!

Dünya Savaşı! Sorunsuz sohbet çevirisi özelliği, GoG’nin çok oyunculu RTS ve RPG oyununu her zamankinden daha zengin hale getirir. İmparatorluğunuzu ve güçlü bir ordunuzu kurun. Kalenizi savunmak için zekanızı ve silahlarınızı kullanın.

MMO Dünyası! Guns of Glory, Üç Silahşörler dünyasına hayat veriyor! Bu ücretsiz strateji MMORPG oyununda çarpıcı HD grafiklerle canlı bir şekilde işlenmiş tüm şamatacı aksiyonun tadını çıkarın!

Gelişmiş RTS Savaşı! Düşmanlara saldırmak ve müttefiklere yardım etmek için kendi stratejinizi belirleyin! Guns of Glory’nin MMORPG oyunu, Airship, Estate, birlikleri, binaları, ekipmanı, taktikleri ve daha fazlasını özelleştirmenize olanak tanır. GoG’de kendi orduna uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştir ve zaferi ilan et! Nihai krallık oyununda tahtı şimdi koruyun. Silahlarınızı ve toplarınızı yükleyin ve kaleyi koruyun! Top Moto Bike apk

İmparatorluk Binası! Müstahkem bir imparatorluğun inşasını denetleyin. Bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanızı sağlamak için çeşitli becerilerde ustalaşın ve kendinizi ölümcül silahlarla donatın!

Guns of Glory: Demir Maske

Tank Stars v Mod Apk

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir