Garena Free Fire APK İNDİR 1.68.1

Garena Free Fire APK İNDİR 1.68.1

Latest Update on

Overview Information

Name Garena Free Fire - New Age
Package com.dts.freefireth
Publisher Garena International I
Category Action
Version 1.68.1
Size Varies with device
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Garena , nefes kesen grafiklere ve oyuncuların daha fazlasını istemesine neden olan yüksek kaliteli seslere sahip, heyecan verici, aksiyon dolu, ateş püskürten bir mobil oyundur.
See details
Updated On
Garena , nefes kesen grafiklere ve oyuncuların daha fazlasını istemesine neden olan yüksek kaliteli seslere sahip, heyecan verici, aksiyon dolu, ateş püskürten bir mobil oyundur.

Garena Free Fire Garena Labs tarafından geliştirilen ve Garena tarafından yayınlanan hızlı tempolu bir aksiyon-macera mobil oyunudur. Yayınlandığı ilk gün hem iTunes hem de Google Play’de kategorisinde kısa sürede en çok indirilen mobil uygulama oldu. Oyun, Google Play Store tarafından üst üste ikinci yıl için “En Popüler Oy Oyunu” unvanını kazandı.

  1. Garena Free Fire APK İNDİR 2021
  2. Garena Free Fire APK OYNA İNDİR 2021
  3. Roblox apk download !!!
  4. Garena Free Fire APK DAYI İNDİR 2021
  5. What's Modded Garena Free Fire - New Age
  6. What's Latest New

İçerik

Garena Free Fire APK İNDİR 2021

Garena , nefes kesen grafiklere ve oyuncuların daha fazlasını istemesine neden olan yüksek kaliteli seslere sahip, heyecan verici, aksiyon dolu, ateş püskürten bir mobil oyundur. Garena ‘de oyuncular, kötü Drago’nun yağmacı orduları tarafından köyünü bir saldırıdan korumakla görevli azılı bir savaşçının rolünü üstlenirler. Oyuncular, uykulu köylerinde barışı ve düzeni yeniden sağlamak ve sadık vatandaşlarının güvenini geri kazanmak için bu zorlu görevi üstlenirler. Oyuncular ayrıca oyun sona ermeden önce bir puan almak için bir Drago ordusuyla baş başa gitme seçeneğine de sahipler.

Garena Free Fire
Garena Free Fire

Minion Rush Son Sürüm Apk Hileli indir

Oyun, geleneksel peri masalı temalarından sonra temalıdır ve güzel, renkli ve pastoral ayarlara sahiptir. Oyuncular, çağlar boyunca kötülükle savaşırken Külkedisi, Pamuk Prenses, Uyuyan Güzel veya Ariel gibi birçok karakterin yerine geçebilirler. Oyun boyunca güzel prensesler, onu kovalayan çılgın Yakışıklı Prens gibi çeşitli tehlikelerle karşılaşır. Tüm oyun orta çağda geçiyor ve güzel periler havada uçuyor, insanların evlerine iniyor ve hediyeler için endişeyle bekleyen sakinlere hediyeler veriyorlar.

Garena Free Fire APK OYNA İNDİR 2021

Roblox apk download !!!

r, zirveye ulaşmak için Külkedisi’ne kulesinin her seviyesinde rehberlik etmelidir. Oraya vardığında, yoluna çıkan düşman prensi yenmek zorundadır. Oyunun her aşamasında peri prenses, Drago güçlerinin dünyayı ele geçirmesini durdurmak için sihirli güçleriyle savaşır. Garena  Fire, mükemmel grafikler ve ses kalitesi ile en ilgi çekici ve heyecan verici mobil oyunlardan birine sahiptir.

Garena Free Fire APK DAYI İNDİR 2021

Garena Fire, oyunculara becerilerini dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı kullanma şansı veren çok oyunculu bir çevrimiçi savaş alanına sahiptir. Oyuncular savaşları kazanarak ve profillerini yükselterek puan kazanabilirler. Ayrıca oyundaki gerçek hayat paralarını kullanarak da ödül alabilirler. Bu, onlara büyük bir yatırım gerektiren diğer çevrimiçi oyunların aksine yüksek maaşlı bir maaşı garanti eder.

Rabbit Web Apk tv

Garena Free Fire, saldırıya başlamadığınız, ancak ayakta kalan son savunma takımı olarak başladığınız benzersiz bir çok oyunculu sisteme sahiptir.

Peri kraliçeniz gelip size savaşma ve savaşı kazanma gücü verene kadar köyünüzü savunmalısınız.

Savaşın kendisi oldukça hızlı ve her zamanki kovboylar ve Kızılderililer de dahil olmak üzere seçilebilecek birkaç karakter var. Kovboyları ve Kızılderilileri seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için. Garena Free Fire, bu benzersiz ve ilgi çekici oyunu baştan sona üstlenirken ve taç prensesi olarak kazanan olarak ortaya çıkarken çok fazla eğlence ve eğlenceyi garanti eder.

 

What's Modded Garena Free Fire - New Age

Garena , nefes kesen grafiklere ve oyuncuların daha fazlasını istemesine neden olan yüksek kaliteli seslere sahip, heyecan verici, aksiyon dolu, ateş püskürten bir mobil oyundur.

What's Latest New

Garena , nefes kesen grafiklere ve oyuncuların daha fazlasını istemesine neden olan yüksek kaliteli seslere sahip, heyecan verici, aksiyon dolu, ateş püskürten bir mobil oyundur.

Rate and Review by Google Play Store

4.4
101652136 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Garena Free Fire APK İNDİR 1.68.1
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir