Garena Free Fire apk indir 1.68.1

Garena Free Fire apk indir 1.68.1

Latest Update on

Overview Information

Name Garena Free Fire - New Age
Package com.dts.freefireth&hl
Publisher Garena International I
Category Action
Version 1.68.1
Size Varies with device
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Bu oyunun kontrolleri çok düzgün değil ve daha zor oyun bölümlerinden bazılarını geçmeye çalışmak sinir bozucu olabilir.
See details
Updated On
garena fogo grátis peru, download garena free fire max, garena free fire diamante c ...

Garena Free Fire MAX, Android platformunda sadece birkaç gün test için hazır olduktan sonra sahneye çıktı. Oyunu bir süredir test ediyorum ve çok zevkli olduğunu gördüm. Benim gibiyseniz, muhtemelen Garena’nın neden bu kadar sorunlu bir ürün çıkardığını merak ediyorsunuzdur, ancak gerçek şu ki, herhangi bir türde yeni mobil oyun başlatırken hatalar kaçınılmazdır. Garena sadece oyunlarını yarasadan mümkün olduğu kadar iyi hale getirmeye çalışıyor. Ancak, zevk almaya devam ettiğim için bunun bu oyun için uzaklaşmadığını gördüm.

  1. Garena Free Fire apk indir 1.68.1
  2. Garena Free Fire indir 1.68.1
  3. Garena Free Fire indir 1.68.1
  4. Garena Free Fire indir 1.68.1
  5. What's Modded Garena Free Fire - New Age
  6. What's Latest New

İçerik

Garena Free Fire apk indir 1.68.1

Garena Free Fire Max ile Android platformunda bulunan diğer sürümler arasında fark ettiğim en büyük fark, ücretsiz sürümün, oyunun diğer ücretli sürümlerinde olduğu gibi bir destek programının olmaması. Ancak Gare-na Free Fire MAX, iPhone’larda bulacağınıza çok benzeyen bir uygulama ile birlikte gelir. Ne yazık ki, uygulama sık sık çöküyor ve bunun neden olduğu belli değil. Hem iOS hem de Android cihazlar için birçok başka kilitlenme düzeltmesi ve optimizasyon aracı bulunduğundan, bu basit bir düzeltme olabilir.Drift Wars Hileli Apk İndir Sürüm

Garena Free Fire indir 1.68.1

Garena Fre Fire MAX, düşmanlara nişan alıp ateş ederek yayı ve oku kullanmanız gereken yeni bir oyun sistemi içeriyor. Yeni oyun mekaniği harika ve hedeflere ateş etmekten ve rakiplerimi yere sermekten büyük keyif alıyorum. Düşmanları uzaktan vurma fikrini seviyorsanız bu oyun size göre olmayabilir. En yakındaki düşmanlara ateş etmek daha eğlenceli ve iyi bir oyuncu olmak için hedefinizi uzun mesafeden nasıl vuracağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Garena Free
Garena Free

Garena Free Fire indir 1.68.1

Oyun yeni olmasına ve güzel görünen grafiklere sahip olmasına rağmen, çok fazla farklı oyun moduna sahip değil. Sadece bilgisayara karşı veya başka bir free fire max oyuncusuna karşı oynayabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlarda oynadığınız için özel ödüller alıyorsunuz, bu da karakterinizi gerçekten geliştirme yeteneğinizi sınırlayan başka bir şey. Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, bu oyunda da özel ödüller almak için gerçek para ödemeniz gerekiyor. Buna değip değmeyeceğine karar vermeden önce denemek sadece 1,99 $ olsa da, özel ödüller almak istiyorsanız, birkaç dolarla ayrılmaya istekli olmanız gerektiğini düşünüyorum.

Ekran Alintisi 8

Garena Free Fire indir 1.68.1

Garena Free FireMAX’ın bir diğer dezavantajı, bir Java mobil platformu kullanmasıdır. Herkese hitap edecek bir şey değil ama arka planda oyunu oynarken ya da televizyon izlerken ya da başka bir şey yaparken hiç sorun yaşamadım.

Bu oyunun kontrolleri çok düzgün değil ve daha zor oyun bölümlerinden bazılarını geçmeye çalışmak sinir bozucu olabilir.

Ancak, daha önce de söylediğim gibi, bu ücretli bir uygulama ve bazı güzel özelliklere sahip. Güzel olan şeylerden biri, hangi beceri seviyesinde olduğunuzu ve performans seviyelerinizin ne olduğunu görebileceğiniz lider panoları.

Bunlar, diğer birçok serbest atış oyununun sunmadığı şeylerdir.Brawl Stars Hileli Apk indir

Genel olarak Garena Fre Fire MAX’tan çok etkilenmedim. Bazı güzel grafiklere sahip olsa da, sınırlı oyun modlarının büyük bir hayranı değilim ve içeriğin kilidini açmak için para ödemeniz gerekiyor.

Ayrıca, oyun mağazasındaki diğer benzer oyunlardan ayıran herhangi bir benzersiz yetenek veya oynanıştan da yoksundur. Bir android kullanıcısıysanız ve bazı yeni freebieslerle ilgileniyorsanız, Garena Free FireMAX’ın ücretsiz bir sürümünü sunan Garena iOs’a göz atmanızı öneririm.

What's Modded Garena Free Fire - New Age

Bu oyunun kontrolleri çok düzgün değil ve daha zor oyun bölümlerinden bazılarını geçmeye çalışmak sinir bozucu olabilir.

What's Latest New

Bu oyunun kontrolleri çok düzgün değil ve daha zor oyun bölümlerinden bazılarını geçmeye çalışmak sinir bozucu olabilir.

Rate and Review by Google Play Store

4.4
101907812 total
5  
4  
3  
2  
1  
Share Garena Free Fire apk indir 1.68.1
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir