Gacha Life, eski tema parkı ve çöpçü avı oyun türüne yeni bir bakış. GACHA CLUB, benzer ama farklı bir hikayesi olan bir takip uygulamasıdır.

  1. Gacha Life Apk indir 2022
  2. Gacha Life Apk indir 2022
  3. Gacha Life Apk indir 2022
  4. What's Modded

Tıpkı selefi gibi, GACHA CLUB yepyeni bir yer (bir gece kulübü), yeni arka planlar ve yeni karakterler. GACHA LIFE’ın aksine, GACHA’dan ilham alan herhangi bir öğeye sahip değildir.

Gacha Life, kardeşleri GACHA CLUB ve GACHA DELUXE’in izinden gidiyor. Bu sefer, koleje giden altı kızın “birini” bulma yolculuğunu takip eden hikayesine biraz daha fazla çaba harcıyor. Güzel ve gizemli Gacha Kızı, çeşitli büyülü, gacha ve moda hareketlerini kullanarak dünyayı bir tür tehditten kurtarması gereken ana karakter olarak gösteriliyor. Diğer karakterler, hepsi ana karakterleriyle aynı görünecek şekilde çizilmiş anime tarzı tatlı Minisler olarak tasvir edilmiştir; Ancak bu sevimli minislerin kendi bireysel özellikleri ve becerileri vardır ve ekran kaleminin dokunuşuyla kontrol edilebilirler. Ana karakterlere ek olarak, oyunun aşamaları boyunca Gacha Girl’e yardımcı olan, her biri kendi beceri ve yeteneklerine sahip birkaç destek karakteri vardır.

İçerik

Gacha Life Apk indir 2022

MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir

Anime oyunu birkaç popüler çevrimiçi flört simülasyon oyununun bir kopyası gibi görünse de, görsel görüntüler, sesler ve genel stil çok farklıdır. Gacha Life, Sugar Rush’ın basit bir kopyası değil, aslında her iki oyunun çeşitli özelliklerini ödünç alıyor. Fantastik kasabalar ve dünyalar, sevimli ve tatlı karakterler ve her karakterin giydiği sevimli küçük kıyafetler gibi fantastik unsurların kullanımı Gacha ‘a özgüdür. Bazı ortamlar, her karakterin bulunduğu ortamı temsil eden resimler olan gachalarda (chi-gasa) açıklanmıştır. Kıyafetlerden bazıları, kızlar için okul üniformaları ve erkekler için ifadelerle tamamlanan sevimli gündelik kıyafetler içerir.

Gacha Life
Gacha Life

Bu oyunun eğlencesinin büyük bir kısmı, kalemi kullanarak çeşitli karakterleri ve hareketlerini kontrol etmeyi içerir. Sanal dünyalarda oynarken, karakterlerinizin belirli hareketleri gerçekleştirmesi için belirli “gacha” simgelerini kullanmanız gerekecek. Doğru ekran kalemi simgesini kullanmak karakterinizin zıplamasını, dönmesini, çömelmesini veya dans etmesini sağlar. Oyun sırasında belirli tuşlara basılarak karakterlerinizin gerçekleştirdiği eylem türleri değiştirilebilir.

Gacha Life Apk indir 2022

Terraria apk indir

Kontrol edilecek birkaç farklı karaktere sahip olmanın yanı sıra, Gacha Life’ın çocukların diğer çocuklarla etkileşime girmesi için harika bir fırsat olan başka bir avantajı daha var. Birçok video oyunu gençleri ve daha küçük çocukları hedef alsa da, birçok uzman birçok küçük çocuğun kendileri için çok basit olabilecek video oyunları oynadığına inanıyor. Gacha Life, çocuklarınıza kendi ilgi alanları ile ilgili gerçek hayattan sosyal deneyimler yaşama şansı verir. Örneğin, bir seferde bir çocukla basitçe etkileşim kurmak yerine, çocuklar aynı anda dört karaktere kadar oynayabilir ve çocuklar arasında en çok kimin kalbini kazanacağı konusunda heyecan verici bir rekabet yaratabilir!

Gacha Life Apk indir 2022

Mobil cihazlar için Gacha Life’ın neden çocuklar için uygun olduğu hakkında sorularınız varsa, çocuklarınızın kendi yaratıcı zihinlerini keşfetmeleri için güvenli bir ortam sağladığını düşünün. Bir şeyler yaratmak için teknolojiyi nasıl kullanacaklarını öğrenirken dikkatlerini çekecek yaratıcı oyunları içeren oyun seçimlerinden keyif alacaklar. Mobil cihazlar için Gacha , eğitici faydalar sunmanın yanı sıra çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış eğlence değeri de sağlıyor. Bu çevrimiçi uygulama, çocuklarınızı eğlendirecek eğlenceli ve eğlenceli seçenekler sunar.

What's Modded

Gacha Life Apk indir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir