Friday  Funkin, popüler arcade oyun serisi Friday  Lights’a dayanan çevrimiçi bir ritim oyunudur.

  1. Friday Night Funkin Guide apk
  2. Friday Night Funkin Guide apk Oyna İndir
  3. Friday Night Funkin Guide apk Dayı İndir

Temmuz 2021’de Jam Game jam için piyasaya sürüldü. Oyun, Cameron” Ninjamuffin99″ Taylor, David” Phantom Arcade” Brown ve Isaac “kawaisprite” Garcia adlı dört Newgrounds üyesinden oluşan küçük bir ekip tarafından geliştirildi.

İçerik

Friday Night Funkin Guide apk

Friday  Funkin’de, bir müzik şirketi kurmak için biraz paraya ihtiyacı olan zorlu bir rapçi olan Dan olarak oynuyorsunuz. Arkadaşı ona bir kulüpte yarı zamanlı bir DJ olarak iş bulur, ancak geceleri zor geçer. Gizemli bir kız olan “Porky” ile tanışır ve ikisi sonraki birkaç geceyi kulüpteki müşteriler için performans sergileyerek birlikte geçirir. Bir gece sarhoş olurlar ve “Porky’s Record Props”ın kayıt stüdyosuna girerler. Sahibi Waxahatchee, müşterileri için bir şarkı çalmaları için onları işe alır ve sonunda şehirdeki en ateşli ikili olurlar.

Roblox apk download !!!

Friday Night Funkin’in en güzel yanı, bir odadan diğerine geçtiğiniz, kombinasyonlar yaptığınız ve şarkılar çaldığınız basit, ritim tabanlı bir ritim oyunu olmasıdır. Bir sürü şarkısı var ama gerçekten dikkatinizi çeken “Singin’ in the Rain” hikaye modu. Bu modda, stüdyoya geri dönmek ve biraz müzik yapmaya başlamak için biraz yardıma ihtiyacı olan bitmiş bir kayıt sanatçısı olan Porky rolünü oynuyorsunuz. Odadan çıkmadan önce kazanman gereken üç canın var, o yüzden etrafta kalıp o canları kazandığından emin ol!

Friday Night Funkin wiki, Friday  Funkin oyununun kapsamlı ve derinlemesine bir incelemesidir. Size oyunla ilgili tüm temel bilgileri verir, ipuçları ve püf noktaları verir, karakterler hakkında arka plan bilgisi sağlar, size fenomenin tarihini verir, toplanabilecek hatıraların bir listesini ve oyunun sırlarının bir listesini sağlar. , ve oyunda kullanılmak üzere özel şarkıların kilidinin nasıl açılacağını açıklar. Hatta dinleyebileceğiniz şarkılardan oluşan “Songs of Friday  Funkin” koleksiyonuna bile erişebilirsiniz.

Friday Night Funkin Guide apk Oyna İndir

Death Park apk 1.7.9 sürüm indir

Friday Night Funkin ritimlerini seviyorsanız ve oynarken biraz para kazanmak istiyorsanız, oyunun “resmi” sürümünü Free Game Factory web sitesinden indirmeniz gerekir. Oradan, oyuna hemen başlamanız gerekiyor. Süreç aslında çok kolaydır, çünkü sadece üç odadan geçmeniz gerekir (odalar aslında temalı değildir, ancak Cuma Gecesi Funkin temasıyla coğrafi olarak ilişkilidir – Batı Kıyısı, Doğu Kıyısı veya Merkez). Herhangi bir odaya girdikten sonra, fare imlecinizi ekranın üzerine getirmeniz yeterlidir ve popülerlik sırasına göre görüntülenen şarkıların bir listesini göreceksiniz. Yani baba savaşı için doğru zamanı oynamak istiyorsanız, fare imlecinizi duruma en uygun şarkıya getirmeniz yeterlidir.

Friday Night
Friday Night

Sport car 3 Apk : Taxi & Police Güncel Sürüm

Friday Night Funkin Guide apk Dayı İndir

Friday Night Funkin’in resmi sürümü, Friday  Funkin tekli paketinden birçok yeni parça içerir ve hem Windows hem de Mac bilgisayarlarla uyumludur. Oyun esas olarak Windows için tasarlanmış olsa da, Linux işletim sisteminin birkaç farklı sürümüyle de uyumludur. Ek içerik olarak, oyunun steamier sürümü aracılığıyla satın alınabilecek birkaç farklı türde ödül paketi vardır. İsterseniz, tam sürümü ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz – büyük arama motorlarında “Friday night funkin” anahtar kelimesini aramanız yeterlidir ve oyunun ücretsiz sürümünü sunan tüm web sitelerini bulacaksınız.

 

Array
Share Friday Night Funkin Guide apk indir 1.0.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir