Football Strike , her biri dört oyuncuya kadar 2 takımla oynamanıza izin veren bir futbol sporu simülasyon oyunudur. İyi bir spor oyununun tüm özelliklerine sahiptir. Temiz grafiklere, hızlı bir tempoya ve sizi eğlendirecek kadar çeşitliliğe sahiptir. Futbol oynamayı seviyorsanız, Football Strke oynamak istiyor

  1. Football Strike Hileli Apk indir
  2. Football Strike Apk oyna indir
  3. Football Strike Apk Dayı indir

Aynı zamanda çok basit ve sezgisel. Football , Multiplayer Football ve Free Kick’teki iki oyun modu, Şut ve Tekme’dir. Serbest vuruş modunda süre dolmadan önce daha fazla gol atmanız gerekir.

İçerik

Football Strike Hileli Apk indir

Çoğu futbol oyununun sahip olduğu hızlı aksiyona sahip olmasına rağmen, Football Strke aynı zamanda sosyal bir oyun olacak şekilde tasarlanmıştır. Football  ile arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca sosyalleşebilirsiniz.

Çok Oyunculu Futbolda ise, dört oyuncudan oluşan iki takım, en fazla puanı kazanmak ve nihayetinde oyunu kazanmak için birbirini ele geçirmeye ayarlanmıştır.

Football , hem profesyonel hem de gelecek vadeden futbolculara sahiptir. Her takımın, oyunda kendilerini kanıtlamış kendi oyuncu kadrosu vardır. Çok Oyunculu Futbolda en fazla dört takım birbiriyle rekabet edebilir. Oyun mekaniklerini anlamak kolaydır. Topu gerçek hayattaki gibi kullanacaksınız. Topu ileri, geri atabilir ve hatta takım arkadaşlarınıza pas verebilirsiniz.

Football Strike Apk oyna indir

Football Strike’daki Kariyer Modu, sizi en çok maçı kazanan takımın bir parçası olmaya davet ediyor. Mevcut oyuncular arasından bir kariyer seçerek başlarsınız.

Football Strike
Football Strike

Bir oyuncu seçtikten sonra istatistiklerini göreceksiniz. Her hafta, her oyuncunun geçen hafta neler yaptığını göreceksiniz ve bu sezonda, bu süre zarfında size neler sunabileceğini de göreceksiniz.

ROBLOX Apk indir

Football Strike, heyecan verici kariyer modunun yanı sıra tek oyunculu ve çok oyunculu modlar da sunuyor. Bu oyunu oynayan arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz yoksa, sadece kendinizle de oynayabilirsiniz. Oyunda oynamak için toplara ihtiyacınız olacak ve bunları paketler halinde satın alabilirsiniz. Takım veya tek oyuncu olarak oynadığınızda diğer oyuncuların oyunu nasıl oynadığını görebileceksiniz.

Football Strike Apk Dayı indir

Futbol Strike oynamak ücretsizdir. Çevrimiçi oynayarak ve oyun içi zorlukları tamamlayarak jeton kazanabileceksiniz. Biraz para harcamak istiyorsanız oyun içi mağazadan da öğeler satın alabilirsiniz. Spotify Premium Apk Futbol sahası tamamen düzenlenebilir, böylece zemini, kaleyi ve çim dokusunu değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla özel bir oyun oynamak istiyorsanız, isimlerini ve şifresini girebilirsiniz.

Futbol videolarından hoşlanıyorsanız, Football Strke’ı seveceksiniz. Bu futbol video oyunu, piyasadaki en iyi oyunlardan biridir. Kontrol etmelisin!

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir