Football Manager 2021 Mobile oyunu artık hem Android hem de iOS’ta çıktı.

  1. Football Manager 2021 Mobile apk indir
  2. Football Manager 2021 Mobile apk oyna indir
  3. Football Manager 2021 Mobile apk dayı indir

Profesyonel bir futbol menajerlik oyunundan bekleyeceğiniz yüksek kaliteli, ayrıntılı grafiklere ve güzel grafiklere bir kez daha sahiptir.

Kendi futbol takımınızı yönetme hayranıysanız, Football Manager 2021 oynamayı seveceksiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch için ücretsiz olarak indirilebilir ve ayrıca Nintendo DS ve Nintendo Wii ile uyumludur.

İçerik

Football Manager 2021 Mobile apk indir

Kariyerim, temel olarak takımınızı kurduğunuz, yönettiğiniz ve oyuncuları seçeceğiniz bir kariyer modudur. Yerel, uluslararası ve Avrupa müsabakalarından oluşan fikstürleriniz de özelleştirilebilir.

Sezon dışında, takımınızı Kulüpler Dünya Kupası ve Intertoto Kupası gibi yaklaşan turnuvalara hazırlayabilirsiniz. Yaz kadronuz da özelleştirilebilir ve bütçenizi de yönetebilirsiniz.

football manager

IOS ve android için Football Manager 2021 Mobile’ı indirdiğinizde farkedeceğiniz ilk şey, oldukça iyi göründüğü ve hissettirdiğidir. Mülayim, sıkıcı menüler yok. Her şey çok az gecikme süresiyle temiz ve keskin. Ekranınızda hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlayan çok güzel bir arayüze sahiptir. Çevrimiçi olarak başkalarına karşı oynamayacaksınız ve takımınızı tanımak için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız.Insta Aero Apk

 

Football Manager 2021 Mobile için ilk rehber Eğitim Kılavuzu’dur. Bu kılavuz, oyunun her aşaması için faydalı ipuçları ve stratejiler sunar ve hatta oyuncularınızın nasıl daha hızlı antrenman yapacağına dair talimatlar sunar! Bu kılavuzda belirtilen stratejiyi izleyerek yeni taktikleri kolayca öğrenebilirsiniz. Ancak, burada kapsanan ve deneyim seviyenizle pek alakalı olmayan birkaç konu olduğundan önce kılavuzu baştan sona okumanız önerilir. Ancak bu, oyun ve bir profesyonel olarak yapmanız gerekenler hakkında fikir edinmenin harika bir yoludur. Farklı yetenek seviyelerine sahip oyunculara karşı oynamayı planlıyorsanız, bu kılavuz gerçekten bir referans olarak kullanılmalıdır.

Football Manager 2021 Mobile apk oyna indir

IOS ve android için Football Manager 2021 Mobile için ikinci kılavuz, ayrıntılı eğitimdir. Bu eğitim, eğitimden oyun içi araçları etkin bir şekilde kullanmaya kadar hemen hemen her konuyu kapsar. Oyuncuların oyun içi arayüzün çeşitli özelliklerini ve işlevlerini tanımalarına yardımcı olmak ve oyunla ilgili genel anlayışlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Football Manager dünyasında yeniyseniz, bu muhtemelen başlamak için harika bir eğitimdir. Size farklı senaryoları, oyunun temel kurallarını ve her senaryo için sağlam bir stratejinin nasıl geliştirileceğini iyi anlamanızı sağlayacaktır. Serinin uzun süredir hayranıysanız veya oyunu daha önce hiç oynamadıysanız, bu kılavuz favori takımınızı ve oyuncularınızı daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.

Zuzu Apk – Bedava müzik ve ses indir. mp3 indir.

IOS ve android için Football Manager 2021 Mobile’ın üçüncü kılavuzu, Kulüp Transferi özelliğidir. Bu, belirli oyuncuların transferlerini görmenizi sağlayan istisnai ve yenilikçi bir transfer sistemidir. Transferleri kendi başınıza tamamlamaya çalışırken sorun yaşıyorsanız, bu görevde size yardımcı olması için kesinlikle transfer servisini kullanmalısınız. Kulübünüzde bulunan oyuncuların tam listesini görebilir ve hatta istediğiniz zaman kulübünüze oyuncu ekleyebilir, çıkarabilir ve yeniden ekleyebilirsiniz. Temel olarak ofisinizin veya evinizin rahatlığından ayrılmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Football Manager 2021 Mobile apk dayı indir

IOS ve android için Football Manager 2021 Mobile’ın dördüncü kılavuzu, oyuna yapılan yeni eklemelerin ayrıntılı öğreticisidir. Bu eğitici, en son güncellemede eklenen tüm yeni içeriği kapsar. Bu eğitimde bulunabilecek bazı içerikler arasında yeni menajer modunun tanıtımı, transfer sistemi, yeni sezon formatı, uluslararası mola bildirimi ve yeni antrenör özelliği yer alıyor. Ek olarak, bu eğitim size oyunda bulunabilecek bazı yeni oyunculara bir göz atmanızı da sağlar. Bu oyunda kullanılabilecek toplam on bir oyuncu var ve her birinin kendine özgü özelliği ve becerisi var. Onları diğerlerinden farklı kılan özelliklerini ve becerilerini öğrenerek bu oyuncular hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Farming Simulator 20 apk indir

IOS ve android için Football Manager 2021 Mobile’ın son kılavuzu, maç analiz aracıdır. Bu araç, oynanan her oyunu analiz eder, böylece bir oyun sırasında kullanmak istediğiniz oyuncuları seçerken hangi stratejiyi kullanacağınızı bilirsiniz. Ayrıca, size bir oyun sırasında size en etkili dakikaları verebileceğini düşündüğünüz oyuncuları seçebilmeniz için oyuncuların ve güçlü ve zayıf yönlerinin neler olduğunu da söyleyebilir. Bu aracın yardımıyla, kulübünüzün menajeri ve oyuncu olarak performansınızı artırabilirsiniz. Football Manager 2021 Mobile için bu kılavuz, rekabette üstünlük sağlamak isteyen tüm futbol menajerlerinin sahip olması gereken bir kılavuzdur.

Array
Share Football Manager 2021 Mobile apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir