Drift Ride Traffic Drift Ride, yeni hardcore sürüş oyunu Real Physics, Drift!’e hoş geldiniz, yoğun trafik, yoğun mücadeleler, Drift! – Gerçek Fizik atmosferik grafikler yoğun, gerçek zamanlı oyun – net, gerçek zamanlı fizik atmosferik manzaralar, gece yarışları farklı zorluklarla birçok rota 8 oyun modu 4 oyun motoru Otomatik editör Pit, Prove Race, Drift, Skid, Desert, Glove, ve Kum tuzakları Çevrimiçi/çevrimdışı yarışmalar Kariyer modu Çevrimiçi/çevrimdışı lider tabloları Çevrimiçi kullanıcı yardımı Kariyer istatistikleri Çevrimiçi lider tabloları Çevrimiçi eğitim Çevrimiçi parça seçimi Parça düzenleyici Gamepad stili Gamepad tabanlı yönlendirme Kılavuz Xbox Live aracılığıyla ağ oluşturma Xbox başarıları ve kullanıcı istatistikleri Xbox LIVE bulut depolaması Xbox live sohbet Xbox başarıları | oyunlar | yeni} Tüm bu özelliklerle, Drift Ride’ın Facebook’taki en popüler oyunlardan biri haline gelmesi şaşırtıcı değil.

  1. Drift Ride Traffic Racing apk download
  2. Drift Ride Traffic Racing apk oyna download
  3. Drift Ride Traffic Racing hileli apk download
  4. Drift Ride Traffic Racing bedava apk download

Bu, bu popüler sosyal medya platformu aracılığıyla dünyaya tanıtılan yeni, gelecek bağımsız oyunlar için harika bir işaret. Ancak, Drift Ride’da muhteşem görsellerinden çok daha fazlası var.

Bu, kazanmak için beceri, zamanlama ve doğru hamleler gerektiren oldukça bağımlılık yapan bir sürüş oyunudur.

İçerik

Drift Ride Traffic Racing apk download

Drift Ride’da sonsuz bir sanal parkurda sürüklenen bir arabanın kontrolünü elinize alırsınız.

Oyunun amacı, arabanızı ters çevrilmeden veya pistten itilmeden bitiş çizgisine sürüklemektir. Amacınız verilen süre içerisinde her yarışı tamamlamak ve bonus puan kazanmaktır. Ancak, aşağıdaki tuzaklardan kaçındığınızdan emin olun:Top Eleven apk download 2022

Drift Ride Traffic
Drift Ride Traffic

Scary Teacher 3D Apk

Drift Ride Traffic Racing apk oyna download

Drift Ride’da ustalaşmanız gereken ilk şey, vitesleri nasıl değiştireceğinizdir. Sadece fare tekerleğini istediğiniz yöne hareket ettirerek vites değiştirmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Vitesleri başarılı bir şekilde değiştirmenin tek yolu budur. Bazı insanlar oyunun bu bölümünde ustalaşmayı son derece zor buldukları için hüsrana uğradılar. Bu nedenle, oyunun bu bölümünü kavramanız çok zorsa, oyundaki bir sonraki yarışçıya geçmenizi tavsiye ederim.

MIR4 Apk İndir 2022

Drift Ride Traffic Racing hileli apk download

Drift Ride’ın bir diğer önemli düşüşü de yoğun trafiği ve grafikleri. Oyun bu özellikleri içermesine rağmen, grafik ayarlarında ince ayar yapılarak genel grafikler geliştirilebilir.

Bu yönüyle ilgili sorun, sisteminizin yavaş çalışmasına veya arızalanmasına neden olarak uzun süre oynamaktan zevk almayacağınız bir oyunla sonuçlanabilmesidir.

Oyunu zor zorluk seviyesinde oynamaktan hoşlanıyorsanız, daha iyi performans için grafik kalitesini her zaman düşürebilirsiniz.

Drift Ride Traffic Racing bedava apk download

Genel olarak, Drift Ride’ın harika bir video oyunu olduğunu düşünüyorum. Ana düşüş, yoğun trafiği ve yavaş oynanışıdır.

Ancak gerçek fizik motoru dikkate alınarak oynanış tamamen iyileştirilebiliyor.

Harika bir konsepte sahip ekstrem bir sürüş oyunu arıyorsanız Drift Ride’a göz atmanızı tavsiye ederim. Herhangi bir Xbox Live oyuncusu için şiddetle tavsiye edilen bir indirmedir. Daha fazla bilgi için bloguma göz atın!

Array
Share Drift Ride Traffic Racing apk download 1.52
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir