Dream League Soccer En popüler ve sevilen çevrimiçi strateji oyunu olmaya devam ediyor. 25 Şubat 2021’den bu yana Dream Leage Soccer uygulama mağazasından kaldırılmıştır. Ancak şimdi onun yerini yepyeni Dream Lague Soccer 16 aldı.

  1. Dream League Soccer apk indir 2022
  2. Dream League Soccer apk indir 2022
  3. Dream League Soccer apk indir 2022
  4. Dream League Soccer apk indir 2022
  5. What's Modded
  6. Dream League Soccer

İçerik

Dream League Soccer apk indir 2022

Wiki’nin geleceğinin ne olacağından pek emin değilim. Ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayanlar için Dream League Soccer, kendi oyuncu takımınızı oluşturabileceğiniz ve bir turnuvada diğer takımlarla kafa kafaya oynayabileceğiniz bir futbol strateji oyunuydu.

Dream League Soccer
Dream League Soccer

Oyuncular performanslarına göre jeton kazanırlar. Jetonlar gol atarak, maçları kazanarak ve daha fazlasıyla kazanılır. Her maçın amacı rakiplerden daha fazla gol atmaktır. Bunu yapmak için, sezon boyunca çeşitli turnuvalarda yeteneklerine ve performanslarına göre seçerek hayalinizdeki oyunculardan oluşan bir takım oluşturmalısınız. Daha sonra hayallerindeki lig futbol takımını oluşturmak için birlikte çalışmalılar.

Dream League Soccer apk indir 2022

Rüya lig futboluna katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey hesabınızı oluşturmak. Bu, Facebook veya Twitter hesabınızı kullanarak yapılabilir. Kendinizi kaydettirdikten sonra, tüm oyunculara, performanslarına, takım konumlarına ve liglerin durumuna erişebileceksiniz. Dream League sayfasında ayrıca her takımın sıralamasını ve sezon boyunca biriktirdikleri jeton miktarını görebilirsiniz. Dream League sayfasında oyuncuların sıralamalarını ve jeton değerlerini görebilirsiniz.

ZArchiver Pro Apk 2021** İndir

Rüya Ligi 2 aşamalı bir oyundur. İlk aşamada, küçük bir oyuncu ekibi oluşturmanız ve özel bir ekip oluşturmanız gerekir. Ardından, gerçek futbol profesyonellerinden oluşan diğer takımlarla rekabet etmeniz gerekiyor. Bu profesyonel takımlara karşı oynarken deneyim puanları ve jetonlar kazanıyorsunuz. Etap bitmek üzereyken, performansınıza göre jeton ve deneyim puanları alacaksınız. Performansınız ne kadar yüksek olursa, alacağınız jetonlar ve deneyim puanları o kadar değerli olur.

Dream League Soccer apk indir 2022

Truck Simulator Apk Hileli İndir

Dream League futbolunun ikinci etabı biter bitmez üçüncü seviyeye geçebilirsiniz. Artık üçüncü etapta profesyonel oyunculardan oluşan takımlarla yarışacaksınız. Bu aşamada kendi rüya takımınızı oluşturmalısınız. Katıldığınız her maç için jeton ve deneyim puanı alacaksınız. Ancak bu aşamada önceki takımınızdan oyuncu transfer edemezsiniz.

Dream League Soccer apk indir 2022

Sonunda, gerçek futbol profesyonellerinden oluşan diğer takımlarla rekabet etmeye hazırsınız. Diğer takımdan daha fazla puan almanız için size iki dakika verilir. Süre dolmadan kendi rüya takımınızı oluşturmanız için size üç dakika verilir. Her takımın beş oyuncusu olacak. Rüya takımınız oyunun galibi olacak. Takımınız rakipten daha fazla gol atarsa, yeni Dream Team yöneticisi olacaksınız ve Dream League’in sağladığı harika oyun için takdir ve para ödülü alacaksınız.

What's Modded

Dream League Soccer

Array
Share Dream League Soccer apk indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir