Dan the Man,

Dan the Man, zorlu, hardcore, kaçık ve çok esprili bir arcade oyunudur. Harika bir aksiyon dolu hikaye, harika yükseltilmiş dövüş becerileri, çatırdayan komik bir hikaye ve en cesur kahramanları bile karşılaştırıldığında solgunlaştıracak etkileyici bir silah cephaneliği ile Dan the Man, en büyük macera oyunu hayranını bile tatmin edecek kadar bulmaca ve düşmana sahip. ve her ciddi Aksiyon Platformu sevgilisi. Dan the Man’de, antrenmandan yeni çıkmış, kendi boks maçını antrenman yaptığınız spor salonunun alçak patronundan başkasına karşı olmayan, bitmiş bir boksör olan Dan olarak oynuyorsunuz. Maçı kazanmak için, çeşitli saldırılar için yeni hareketler, silahlar ve yükseltmelerin kilidini açarken, yol boyunca tüm uşaklarını ve patronlarını yenmeniz gerekecek. Dan the Man, kötü patronu yenmek ve günü kurtarmaktan başka bir amacı yok!

  1. Dan the Man,
  2. Dan the Man,

Brick Ball Blast Apk İndir 2021

Oyun 5 farklı zorluk seviyesi ile geliyor. Normal, başlayabileceğiniz kolay moddur. Aksiyon platform oyunlarında o kadar iyi olmayan ve oyuna fazladan iş yüklemek istemeyen insanlar için harika. Bir meydan okuma isteyenler için pakete dahil olan bonus aşamaları da vardır. Bu bonus aşamaları oldukça zorlu çünkü sadece düşmanları yenmek yerine bulmaca çözme ve zorlukları tamamlamaya daha fazla önem veriyorlar.

Diğer iki oyun modu, uygun bir şekilde Zor ve Orta mod olarak adlandırılır. Rastgele oluşturulmuş bir seviye düzeni ve kullanabileceğiniz çeşitli silahlarla ikisinde de oynayabilirsiniz. Bu oyundan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için hızlı bir şekilde seviye atlamanız gerektiğini unutmayın, bu yüzden seviye atlamanın kolay yollarını aramayın!

Dan the Man,

Pakete dahil olan bir miktar kampanya modu da var. Bu modda, Dan the Man dünyasını üç ayrı hikaye ile keşfedeceksiniz. İlki, Dan’in bir balina tarafından yutulan babasını kurtarmasına yardım ettiğiniz yerde kuruludur. İkinci hikayeye geçerek, dünyayı ele geçiren ve cebindeki madeni paraları ele geçiren Nydialılarla savaşan Dan ve babasına yardım ediyorsunuz.

Üçüncü ve son hikaye modu, Dan the Man ve çevresini keşfetmenizi sağlar. Her alanda tamamlamanız gereken birkaç görev vardır ve Dan’i balta, makineli tüfek, yay ve oklar, yıkım tabancası ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli silahlarla donatma şansına sahip olursunuz. Macera modunu bitirmek için, on gizli eşyanın hepsini bulmanız ve onları kazanmak için düşmanlarda kullanmanız gerekecek. Ayrıca, daha zorlu aşamalardan bazılarını geçmenize yardımcı olacak birkaç güç kaynağı da var.

Dan the Man,
Dan the Man,

Dan the Man oynaması çok zevkli bir oyundur. Grafikler oldukça güzel ve hatta Dan’in maceralarını betimleyen ara sahneler bile var. Oyun, oyunun belirli bölümlerini geçmenize yardımcı olacak birkaç gizli öğe ve güç kaynağının yanı sıra, devamı için hazırlanmanızı sağlayacak macera modunu içerir. İlk Dan the Man oyununu beğendiyseniz, muhtemelen ikinci bölümü de seveceksiniz. Zaman ayırmaya değer.

zorlu, hardcore, kaçık ve çok esprili bir arcade oyunudur. Harika bir aksiyon dolu hikaye, harika yükseltilmiş dövüş becerileri, çatırdayan komik bir hikaye ve en cesur kahramanları bile karşılaştırıldığında solgunlaştıracak etkileyici bir silah cephaneliği ile Dan the Man, en büyük macera oyunu hayranını bile tatmin edecek kadar bulmaca ve düşmana sahip. ve her ciddi Aksiyon Platformu sevgilisi. Dan the Man’de, antrenmandan yeni çıkmış, kendi boks maçını antrenman yaptığınız spor salonunun alçak patronundan başkasına karşı olmayan, bitmiş bir boksör olan Dan olarak oynuyorsunuz. Maçı kazanmak için, çeşitli saldırılar için yeni hareketler, silahlar ve yükseltmelerin kilidini açarken, yol boyunca tüm uşaklarını ve patronlarını yenmeniz gerekecek. Dan the Man, kötü patronu yenmek ve günü kurtarmaktan başka bir amacı yok!

Minecraft Apk Güncel En Son Sürüm

Oyun 5 farklı zorluk seviyesi ile geliyor. Normal, başlayabileceğiniz kolay moddur. Aksiyon platform oyunlarında o kadar iyi olmayan ve oyuna fazladan iş yüklemek istemeyen insanlar için harika. Bir meydan okuma isteyenler için pakete dahil olan bonus aşamaları da vardır. Bu bonus aşamaları oldukça zorlu çünkü sadece düşmanları yenmek yerine bulmaca çözme ve zorlukları tamamlamaya daha fazla önem veriyorlar.

Diğer iki oyun modu, uygun bir şekilde Zor ve Orta mod olarak adlandırılır. Rastgele oluşturulmuş bir seviye düzeni ve kullanabileceğiniz çeşitli silahlarla ikisinde de oynayabilirsiniz. Bu oyundan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için hızlı bir şekilde seviye atlamanız gerektiğini unutmayın, bu yüzden seviye atlamanın kolay yollarını aramayın!

Pakete dahil olan bir miktar kampanya modu da var. Bu modda, Dan the Man dünyasını üç ayrı hikaye ile keşfedeceksiniz. İlki, Dan’in bir balina tarafından yutulan babasını kurtarmasına yardım ettiğiniz yerde kuruludur. İkinci hikayeye geçerek, dünyayı ele geçiren ve cebindeki madeni paraları ele geçiren Nydialılarla savaşan Dan ve babasına yardım ediyorsunuz.

Üçüncü ve son hikaye modu, Dan the Man ve çevresini keşfetmenizi sağlar. Her alanda tamamlamanız gereken birkaç görev vardır ve Dan’i balta, makineli tüfek, yay ve oklar, yıkım tabancası ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli silahlarla donatma şansına sahip olursunuz. Macera modunu bitirmek için, on gizli eşyanın hepsini bulmanız ve onları kazanmak için düşmanlarda kullanmanız gerekecek. Ayrıca, daha zorlu aşamalardan bazılarını geçmenize yardımcı olacak birkaç güç kaynağı da var.

Dan the Man oynaması çok zevkli bir oyundur. Grafikler oldukça güzel ve hatta Dan’in maceralarını betimleyen ara sahneler bile var. Oyun, oyunun belirli bölümlerini geçmenize yardımcı olacak birkaç gizli öğe ve güç kaynağının yanı sıra, devamı için hazırlanmanızı sağlayacak macera modunu içerir. İlk Dan the Man oyununu beğendiyseniz, muhtemelen ikinci bölümü de seveceksiniz. Zaman ayırmaya değer.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir