D-Smart GO veya Digital Smart Outdoor TV, ileri teknoloji dijital televizyon ağı ‘ın bir parçası olan Demir n Holding tarafından sağlanan bir dış mekan dijital kablo hizmetidir. GO, izleme başına ödemeli filmler de dahil olmak üzere kanalları aracılığıyla sunulan tüm programları sunar. Ayrıca haberlere, sporlara, hava durumuna, TV şovlarına, çocuk programlarına ve çok daha fazlasına erişim içerir. Hizmet ayrıca isteğe bağlı izleme başına ödemeli filmler ve kısa süreli film akışları da sağlar. Bu makale  GO’nun nasıl çalıştığını açıklamaktadır.

  1. D-Smart GO 2022 apk indir
  2. D-Smart GO 2022 apk indir
  3. D-Smart GO 2022 apk indir
  4. What's Modded

D-Smart GO, finansal kurumlar ve üreticilerden oluşan bir konsorsiyum olan Demirn Holding’in açık kaynaklı bir projesi olarak 2021’de Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldü. , üreticinin hızla gelişen mobil pazarı karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mobil sektördeki diğer oyuncularla rekabet edebilmek amacıyla şirket,  Go’nun bir parçası olan Android yazılımını tasarladı ve geliştirdi. Android yazılımı, YouTube dahil olmak üzere birçok farklı çevrimiçi kaynaktan video akışını mümkün kılar.

İçerik

D-Smart GO 2022 apk indir

GO hizmeti, AC/DC, RTP, MP3, OMA, FLV ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli video ve ses formatlarını desteklemesine izin veren FFA (Serbest Akış Aktif Dosya Formatı) yazılımını kullanır. Run sat c, Vietnam’daki en büyük radyo istasyonlarından biridir. Vietnamlılar uydu televizyonunu dinlemek içinGO hizmetini kullanıyor. D- GO sisteminden gelen uydu beslemesi, bir alıcı-verici ve amfi modem kullanılarak bir analog sinyale dönüştürülebilir. Bu sinyal hava yükselticisine yeniden yönlendirilebilir.

Space Marshals 2 apk

D-Smart GO 2022 apk indir

GO kullanılarak kullanıcılara çeşitli multimedya mesajları gönderilebilir. İlk olarak, GO, seçilen mesajların metin ve resim sunumlarını sağlar. Ardından işlenen metin ve görüntü Bluetooth arayüzü üzerinden alıcının cep telefonuna SMS mesajı olarak gönderilir. GO ayrıca cep telefonuna veya tablete kurulabilen ve mobil cihazın GPS özelliğini kullanan bir uygulama sunar.

D-Smart
D-Smart

GO hizmeti ayrıca çevrimiçi kayıt olanağını da içerir. Kullanıcılar bazı temel bilgileri sağlayarak çevrimiçi kayıt olabilirler. Kayıt ücretsizdir ve kredi kartı numarası verilerek yapılabilir. Kullanıcılar daha sonra hesaplarına erişebilecekleri D-Smrt’ın güvenli web sitesinde oturum açabilirler.  Go hizmeti ve faydaları ile ilgili gerekli tüm bilgiler, şartlar ve koşullar dahil olmak üzere sitede açıkça gösterilmektedir. Kullanıcının herhangi bir güçlük çekmeden kaydolmasını sağlayan kullanışlı bir çevrimiçi kayıt sayfası sağlanır.

D-Smart GO 2022 apk indir

 

WOSTI Sports TV Guide apk indir

D-Smart tarafından cep telefonları üzerinden zorunlu hale getirildiğinden, kullanıcıların ilgili ödemeler konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Ödemeler posta yoluyla yapılır, böylece herhangi bir sorun yaşanmaz. D-Smart’ın, D-Smart özellikli bir cep telefonuna sahip olan herkesin hayatını kolaylaştırdığını söylemek doğru olur.  Go, mesaj göndermenin ve arama yapmanın en hızlı ve kolay yolu olmasının yanı sıra çok şık.

What's Modded

D-Smart GO 2022 apk indir

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir