Clash Royale, Supercell tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz, yüksek enerjili yeni bir strateji oyunudur.

  1. Clash Royale apk indir
  2. Clash Royale apk oyna indir
  3. Clash Royale bedava apk indir
  4. Clash Royale apk dayı indir

Oyun, çeşitli tahsil edilebilir kart oyunlarından, devasa kule savunma oyunlarından ve çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunlarından unsurları bir araya getiriyor. Yükseltmesi ücretsiz oyun, 2 Mart 2021’de dünya çapında piyasaya sürüldü.

İçerik

Clash Royale apk indir

Oyunda geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Clash Royal sizin için en iyi seçimdir. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara karşı destansı bir ölçekte savaşmanızı sağlayacak benzersiz ve büyüleyici bir savaş sistemine sahiptir.

Oyuncular, en stratejik ve güçlü stratejileri kullandıkları savaşları kazandıktan sonra kupalar ve ödüller kazanırlar. Ayrıca oyuncuların destelerini oluşturabilecekleri, her biri kendine özgü özellik ve becerilere sahip birçok farklı kart türü vardır.

Clash Royale
Clash Royale

Clash Royale apk oyna indir

Clash Royal’deki kartlar iki farklı kategoriye ayrılır: Yalnızca Mücevherler. Mücevherler, hemen kullanmanız gerekmeyecek kartlarla destenizi oluşturabileceğiniz dükkanda daha güçlü kartlar satın almak için kullanılır. Mücevherler ayrıca, iksir parşömeni kilidini açan, karakterlerinize sağlık ve dayanıklılık kazandıran kazanan savaşlar yoluyla da kazanılır. İksir, iyileşmek veya anında büyük miktarda hasar vermek için kullanılabilir.

Clash Royale bedava apk indir

Tank Stars Apk Download

Ücretsiz sandıklar oyunda rastgele görünür ve size rekabette avantaj sağlamak için toplanabilecek çeşitli öğeler içerebilir. Bir sandığı açtığınızda, içeriği size ifşa edilir. Bu sandıklar, oyuncular için madeni paralardan mücevherlere kadar çeşitli ödüller içerir. Ücretsiz sandıklarda bulunan eşyalardan bazıları iksir parşömenleri, ejderha jetonları, şenlikli ağaçlar, kalpler, ruhlar ve tılsımlardır.

Clash Royale apk dayı indir

Eyes Scary Thriller Apk Download 2021

Ücretsiz sandıklar ve Arena gibi oyuna yapılan yeni eklemeler, Age of Empires dahil diğer benzer RTS oyunlarından sıyrılmasına gerçekten yardımcı oluyor. Yeni bir gerçek zamanlı savaş unsurunun eklenmesi, Clash Royale’ın mobil cihazlarda en popüler oyunlardan biri haline gelmesinin bir başka nedenidir.

Eşsiz gerçek zamanlı kuralları ve arayüzü ile ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlayan harika bir oyundur. Sizi baştan sona meşgul edecek yeni bir strateji oyunu arıyorsanız, kesinlikle Clash Royale’a göz atmalısınız.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir