Clash of Clans Apk indir 14.211.13

Clash of Clans Apk indir 14.211.13

Latest Update on

Overview Information

Name Clash of Clans
Package com.supercell.clashofclans
Publisher Supercell
Category Strategy
Version 14.211.13
Size 175M
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Clash of Clans olağanüstü grafiklere ve ses kaydına sahip ve bu da çekiciliğini artırıyor. Grafikler çok detaylı ve birden fazla birimle savaşırken oyun içi savaş sistemini kullanarak yapabilecekleri hasarı göreceksiniz
See details
Updated On
Clash of Clans'da dört Klan vardır. Sözler var, Oaks, Scouts ve Chargers. Bu Klanların her biri, daha güçlü ve daha dayanıklı olmalarını sağlayan birkaç yükseltme ağacına sahiptir.

Clash of Clans, çoğu premium oyun gibi, oynaması kolay, son derece izleyin, aynı zamanda hızlı ve bağımlılık yapan aksiyon dolu bir oyundur.

  1. Clash of Clans Apk indir
  2. Clash of Clans Apk oyna indir
  3. Clash of Clans Apk dayı indir
  4. What's Modded Clash of Clans
  5. What's Latest New

Bu diğer ekinleri, kaynakları ve kaynakları kullanarak bir krallık inşa edilir. savaştan sonra, altın toplayarak ve düşmanınıza saldırmaklar ve savaşçılar kullanarak onua karşı savunmanız savunmanız.

Savaşınızı ve karşınıza kalan oğlunuzdan parçalarınızı bitirmeyi ve erzak almaya zorlarsınız. iki amaçlı amaç, haritanın iki amaçlı tüm kalelerini ve çiftliklerini alan ilk oyuncu olacaktır.

Clash of Clans olağanüstü grafiklere ve ses kaydına sahip ve bu da çekiciliğini artırıyor. Grafikler çok detaylı ve birden fazla birimle savaşırken oyun içi savaş sistemini kullanarak yapabilecekleri hasarı göreceksiniz. Kontroller pürüzsüz, duyarlı ve oynarken herhangi bir acı veya rahatsızlığa neden olmaz. Bir iPhone kullanıyor olsanız bile, bu oyun elinizde harika hissediyor. Birçok farklı harita, seviye ve oyun türü vardır, dolayısıyla herkes için bir şeyler vardır.

İçerik

Clash of Clans Apk indir

Clash of Clans’da dört Klan vardır. Sözler var, Oaks, Scouts ve Chargers. Bu Klanların her biri, daha güçlü ve daha dayanıklı olmalarını sağlayan birkaç yükseltme ağacına sahiptir. Bu Klanlar da birbirleriyle savaş halindedir, bu nedenle her oyuncu önce hangi Klana saldıracağını ve hangisini önleyeceğini seçmekle karşı karşıya kalacaktır. Savaşlar sırasında Klanlardan biri kendi kalelerine gizlice bir yıkım iksiri yerleştirebilir. Düşman bu iksiri binalarında veya savaşçılarında kullandığında son yiyeceklerini kaybeder ve kazanan klan kalelerini ele geçirir ve kazanmaya devam eder.

Clash of Clans Apk oyna indir

Her oyuncu, oyun boyunca savaşarak ve çeşitli görevler yaparak para kazanır. Örneğin, bir oyuncu dostça bir mücadeleyi kazandığında, daha sonra birimleri için yükseltme satın almak için kullanılabilecek paralar kazanır. Ancak bu jetonlar oldukça değerlidir ve sadece çok jetona sahip oyunculara verilebilir. Bunlar toplandıktan sonra, tüm oyuncular Klanlardaki durumlarını temsil eden ve onları farklı Klanlar arasında yaklaşan savaşlar konusunda uyaran özel bir amblem kazanır.

Last Pirate Para Mod Apk indir 0.994

Clash of Clans’daki birlikler genellikle bir oyuncu tarafından savaşlarda diğer Klanlarla savaşmak için kiralanır. Bir oyuncu belirli sayıda birliği yendiğinde kendi köylerine taşınır. Belirli bir köydeki kupa sayısı, bir birlik her ayrıldığında ve bir oyuncu kendi köyünü güçlendirmek için ek birlikler kazandığında artar.

Clash of Clans Apk dayı indir

Oyunundaki amaç, belirli sayıda öldürme elde ederek bölgenizdeki en iyi Klan olmaktır. Belirli bir seviyeye ulaştığınızda, rakibinizle savaşmalı ve kazanmalısınız. Daha sonra ekranda görüntülenen altı afişten en az birini almalısınız. Altı sancağınız olduğunda, savaşı kazanma yolunda tüm düşman birliklerini yenmelisiniz. Her oyuncu bir seferde yalnızca yirmi beş askerle sınırlıdır ve herhangi bir oyuncu bu sınıra ulaşırsa Klanının rakip klanına katılmak zorunda kalır.

DogeHeroes – Dogecoin Cloud Mining Apk İndir

Clash of Clans
Clash of Clans

Ne bekliyorsun şef? Bugün harekete katılın. Slugterra: Slug it Out 2

 

 

What's Modded Clash of Clans

Clash of Clans olağanüstü grafiklere ve ses kaydına sahip ve bu da çekiciliğini artırıyor. Grafikler çok detaylı ve birden fazla birimle savaşırken oyun içi savaş sistemini kullanarak yapabilecekleri hasarı göreceksiniz

What's Latest New

Clash of Clans'da dört Klan vardır. Sözler var, Oaks, Scouts ve Chargers. Bu Klanların her biri, daha güçlü ve daha dayanıklı olmalarını sağlayan birkaç yükseltme ağacına sahiptir.

Rate and Review by Google Play Store

4.4
57243677 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Clash of Clans Apk indir 14.211.13
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir