Candy Crush Soda Saga Apk İndir 2023 !!!
Icon

Candy Crush Soda Saga Apk İndir 2023 !!!

King
Name Candy Crush Saga
Package com.king.candycrushsaga&gl
Publisher King
Category Action
Version 1.208.4
Size
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Candy Crush Soda Saga En Güzel Anları ile Yeniden!!!
See details
Updated On
Candy Crush Soda Saga'yı hemen ücretsiz indir.
Table Of Contents

Candy Crush Soda Saga, popüler mobil oyunun yapımcılarının en yeni bulmaca oyunudur.

 Yeni şekerler, ilahi kombinasyonlar ve yenmek için zorluklar içerir. Ayrıca Android ve iOS için de mevcuttur. 

Dört farklı seviye vardır: seviye 1, seviye 2, seviye 3 ve seviye 5.

İlk iki seviye kolaydır, bu yüzden onları nasıl hızlı bir şekilde geçeceğinizi anlamak kolaydır.

 Ancak, daha zor seviyeler büyük bir meydan okumadır ve bundan faydalanmalısınız.

Oyunda 6000’den fazla seviye, oyuncuları seviyeleri tamamladıkları için ödüllendiren bir ‘Season Pass’ ve çevrimiçi oynama yeteneği vardır. Ayrıca arkadaşlarınıza meydan okuma yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi özel ödül var. Bu, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunudur ve hatta oyun içi zorlukları içerir. Candy Crush Soda Saga‘da çevrimiçi olarak başkalarıyla rekabet edebileceksiniz.

İçerik

Candy Crush Soda Saga Apk İndir 2022

Oyun, Candy Crush Saga ile aynı oynanışa sahip olsa da Candy Crush Soda Saga, Google Play Store ve App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur.

 Renkli şişelere sahiptir ve arkadaşlar için bir meydan okumadır. Oyun ayrıca çevrimiçi olarak da mevcuttur ve ilerlemenizi Facebook arkadaşlarınızla bile paylaşabilirsiniz.

 Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak oyundaki bazı öğeler ödeme gerektirir. Hesabınızı yükseltmek ve yeni seviyelerin kilidini açmak için bu oyun içi satın alımları kullanabilirsiniz.

MYT Müzik

Candy Crush Soda Saga’nın en büyük avantajlarından biri sınırsız ömrü ve günlük ödülleridir. İster Android için yeni bir oyun, ister tempoyu tazeleyen bir değişiklik arıyor olun, bu bağımlılık yapıcı oyunun bağımlılık yapıcı oyununun sizi daha fazlası için geri getirmeye devam etmesi garantilidir. 

Ayrıca indirmek tamamen ücretsizdir ve çoğu cihazda oynatılabilir. Bu oyunun tek dezavantajı, hamlelerin, canların ve soda şekerlerinin ödenmesidir.

Candy Crush Soda Efsanesi
Candy Crush Soda Efsanesi

Candy Crush Soda Saga hile 2022

Candy Crush Soda Saga, Candy Crush’a benzer bir oynanışa sahip olsa da oyun daha zor. Bunun nedeni her iki oyunun da farklı seviyelere sahip olmasıdır.

Candy’den farklı olarak Soda Saga, oyun içi bir yaşam sistemine sahiptir. Oyun saatlerce oynanmak için tasarlanmamıştır, bu yüzden kolayca sıkılırsınız. Seviyeler arasında saatlerce kaba kuvvet kullanamayacaksınız. Ancak Candy gibi oyunda daha fazla can satın alabilirsiniz. Soda Saga, oynamaya bir süre ara vermenizi ve kendinize daha fazla güvendiğinizde oyuna geri dönmenizi isteyecektir. Mafia City

Orijinal Candy Crush Saga’dan farklı olarak Candy Crush Soda Saga, aynı amaca sahip birçok farklı seviyeye sahiptir: her seviyede üç yıldız almak için şekerleri toplar ve içersiniz. 

Candy Saga’da olduğu gibi oyun da öncekiyle aynı estetiğe sahip. 

Renkli grafiklere ve basit kontrollere sahiptir. Eğlenceli bir oyun, ancak çok fazla zorluk sunmuyor. Bu oyunun tek dezavantajı basitliği ve zorluk eksikliğidir.Injustice Gods  

Candy Crush Soda Saga İndir

Candy Crush Soda harika bir mobil deneyim sunuyor. Renkli grafikleri ve ilginç oynanışı ile son derece bağımlılık yapan bir Android oyunudur. Ayrıca çoğu mobil cihazla uyumludur. 

Cep telefonunuzdaki uygulamayla çevrimdışı veya çevrimiçi oynayabilirsiniz, bu da onu hareket halindeki herkes için uygun bir seçim haline getirir.

 İndirilebilir sürüm, orijinal oyunun tüm özelliklerini sunar. Oyunun yanı sıra oyun, oyun içi bir skor tablosu da sunuyor.

şeker ezme soda
şeker ezme soda

Candy Crush Saga‘nın en son sürümü, benzersiz şekerler ve ilahi kombinasyonlar içeren sıradan bir Android oyunudur. Oyun ayrıca fethedilecek 140’tan fazla seviye ile bir dizi yeni zorluk sunuyor. 

Bu oyun ücretsizdir ve aylık güncellemeler, ödüller ve güçlendiriciler içerir. 

Oyun hem genç hem de yaşlı için çok eğlenceli. Boş zamanınızı bir mobil cihazda geçirmenin harika bir yolu.

Oyunun yeni bir sürümü bu hafta iOS’ta yayınlandı ve şimdiden çok çeşitli ülkelerde mevcut. Car Parking

Candy Crush Saga’ya benziyor, ancak yeni şekerler ve daha ilahi kombinasyonlar ile öncekinden daha fazla bağımlılık yapıyor.

 Oyun, ücretsiz sürümün yanı sıra oyun içi öğeler de sunuyor. 

What's Modded Candy Crush Saga

Candy Crush Soda Saga En Güzel Anları ile Yeniden!!!

What's Latest New Candy Crush Saga

Candy Crush Soda Saga En Güzel Anları ile Yeniden!!!

Bu, öğeleri satın almanın ve yeni seviyelerin kilidini açmanın harika bir yoludur. Ayrıca arkadaş edinmenin eğlenceli bir yolu.

Rate and Review by Google Play Store

4.5
34076790 total
5  
4  
3  
2  
1  
Share Candy Crush Soda Saga Apk İndir 2023 !!!
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

4.5
(34076790 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir