Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, Facebook tarafından Nisan 2021’de piyasaya sürülen, bağımlılık yapan, ücretsiz, oynanabilir üç benzersiz bir bulmaca oyunudur; mobil, Facebook, Android ve Windows Phone için birkaç başka varyasyon da yayınlandı. 

  1. Candy Crush Saga
  2. Candy Crush Saga

Facebook’ta hala yüksek talep gören eski tarayıcı oyunu Candy Crush’ın küçük bir varyasyonu. 

Orijinali gibi, karıştırıldığında şekerleri silah olarak serbest bırakacak iki rakip kristali var. 

Oyun, eşleşen öğeyle birlikte şekeri düşürmek için fayansları parçalamayı içerir. 

Oyun tamamen mouse ile oynanmaktadır.

Bu oyunda her biri yaklaşık 30 dakika süren toplam yedi bölüm var. Her bölüm kendi zorlu seviyeleri ve bazı mini oyunları içerir.

 Örneğin, html5 sürümündeki seviyelerden biri, oyuncunun bir sonraki seviyeye geçmeden önce tüm şeker kırma parçalarını toplamasını gerektirir. Oyuna eğlenceli bir eklenti ve grafikler düşük çözünürlüklerde bile şaşırtıcı derecede iyi görünüyor.

Candy Crush Saga
Candy Crush Saga

Oyun birkaç farklı bölüm türü içeriyor olsa da, bağımsız sürüm en ilginç olanıdır. Bağımsız sürümde, orijinal oyunun bitiminden sonra geri dönen beş farklı bölüm türü içeren on beş seviye vardır. Bu yeni seviyeler, saf şeker ezme hareketinden bir mola ve alışılmış karoların öğütülmesi ve ezilmesinden bir hız değişikliği sunuyor. Ek olarak, her seviyenin başında, oyuncunun oyun sırasında stratejisini değiştirmesine izin veren beş farklı türde güçlendirme vardır.

Call of Duty Mobile – SEASON 8 Apk İndir

Beş farklı güçlendirme türü şunları içerir: Power Fruit, Health Drink, Power Seed, Special Candy ve Mega Candy. Bu güçlendirmeler, oyuncunun şekerleri bozuk paraya çevrilmeden önce yemesi gereken süreyi (“güçlü atıştırmalıklar” olarak adlandırılır) artırır, onlara şekerleri yemeleri için daha fazla zaman verir ve daha fazla puan kazanmalarını sağlar. Güç gıdaları olarak hemen mevcut olmayan bazı özel meyveler vardır, ancak aksi takdirde, doğru miktarda şeker ezme kırıkları yemeye ve doğru sayıda jeton toplamaya geldiğinde oyuncunun hayatını biraz daha kolaylaştırabilecek çok yararlı güç gıdaları vardır. sonraki seviyeye erişim kazanın. Verildiği güce göre renk değiştiren madeni paralar da vardır.

Candy Crush Saga

Herhangi bir sırayla oynanabilen oyunun yeni bölümleri, aksiyonu daha ilginç hale getiren yeni seviyeler ve yeni karakterler içeriyor. Örneğin, Bay Van Gogh’un yatağında ölü bulunduğu bölümün çok ürkütücü bir bağlamı vardır ve sizi Van Gogh’a takıntılı ve hafızasını yok etmeye kararlı iki yeni karakterle tanıştırır. temelde günü kurtarmak için orada olan inanılmaz derecede kibar ve kibar bir beyefendi. Bölümler, her biri Candy Crush Saga’nın yeni bölümlerini içeren sarmaşıklar ve halatlar gibi araçlar kullanılarak gezilip tırmanılabilen tamamen farklı dünyalara sahiptir. Oyundan bir bütün olarak gerçekten zevk almak için karakterlere ve dünyalarının nasıl çalıştığına çok aşina olmanıza yardımcı olur.

Warrior Advance Fires Apk

Candy Crush Saga’da kullanılan oyun modları oyunlar arasında farklılık gösteriyor. Oyun modlarının serbest yuvarlanma biçimleri, oyuncuya seviyeleri tasarlarken ve hedefleri tamamlarken çok daha fazla seçenek sunar. Tek oyuncu modu, ekranda görünen diğer engelleyici formlarını yok etmek yerine, puan kazanmak için makineler tarafından verilen özel şekerleri kullanmaya odaklanır. Son olarak, oyun modlarının normal sürümleriyle aynı olan ancak iki veya daha fazla oyuncunun mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için bir yarışta birbirleriyle rekabet etmesine izin veren çok oyunculu mod vardır.

Array
Share Candy Crush Saga Apk İndir 1.212.0.1
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir