Call of Duty

Call of Duty: Mobile -8, Call of : Special Forces tarafından geliştirilen Nintendo Wii konsolu için hayranların favori oyunudur.

  1. Call of Duty
  2. Call of Duty

Yüksek kaliteli, çok yönlü bir grafik modu ve son derece duyarlı bir oyun denetleyicisine sahiptir.

Oyunun görevlerine gerçekten dahil olduğunuzda elde ettiğiniz Call of’hissini’ vermek için yaratılmıştır. Oyunun hikayesi, Korsanlar adlı bir grup teröristin gücünü ele geçirmek için üssünden garip bir adaya çağrılan Team Coastal adlı bir grup askeri adamın etrafında toplanıyor.

Görev tamamen suda gerçekleşir.

Çok çeşitli zombiler ve diğer deniz sakinleri arasında savaşmak zorundasınız.

Call of Duty
Call of Duty

Oyunun çok otantik bir görünümü ve hissi var. Örneğin, bir petrol sondaj kulesinin yakınındaysanız, petrol sondajı ve yağ pompaları tabelasını göreceksiniz.

Kullanılan araçlar da gerçek görünüyor ve etrafta sürülebilen büyük tekneler içeriyor. Call of Duty: Mobile’ı rakiplerinden farklı bir lige sokan özgünlüktür.

Call of Duty

Bu türdeki çoğu oyun gibi Call of Duty: Mobile’ın da çok oyunculu modu vardır. Bu, çevrimiçi olarak başkalarıyla kafa kafaya gidebileceğiniz yerdir. Ancak, sınırlı sayıda oyuncuya sahip olduğunuz bu türdeki diğer oyunların aksine (her takımda 3 tane), Call of : Mobile kendisine adanmış büyük bir çevrimiçi topluluğa sahiptir. Bu, karşı takımlarda olabilecek diğer oyuncularla kafa kafaya gitmenizi sağlar. Oyunda, yeteneklerinizi sergilemeniz için size bir şans veren bir merdiven sistemi bile var.

Clash Royale apk indir

Çok oyunculu bir oyun olan Call of : Mobile, takım çalışması ve iletişim kavramını kullanır. Her iki takımdaki oyuncular, metin mesajlaşma kullanarak birbirleriyle iletişim kurabilir. Birbirlerine farklı bonuslar veya puan çarpanları veren özel amblemler gönderebilirler. Oyunda mümkün olan en yüksek puanı kazanmanız gerektiğinden bu önemlidir.

Call of Duty

Bu oyun iPhone’da olduğu için oyun deneyiminizi daha da iyi hale getirmek için özelliklerini kullanabilirsiniz. Örneğin bulunduğunuz ortamın türüne göre oyunun ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Doğal bir ortamda dışarı çıktığınızda sesler rahatlatıcı ve sakinleştirici olacaktır. Bir binanın içindeyken, çok yüksek tiz sesler duyacaksınız. Ayrıca, tek oyunculu seçeneklerden iki oyuncunun sırayla objektif kartlar ve kazanan puanlar alacağı ortak bir oyuna kadar çeşitli oyun modları arasından seçim yapabilirsiniz.

Soul Knight Apk Download

Grafikler açısından Call of Duty: Mobile harika görünüyor. Kontrollerin anlaşılması kolaydır ve tüm arayüz çekicidir. Grafikler net ve tüm iPhone uygulaması animasyonlu. Call of  oyunlarını seviyorsanız, bunu kesinlikle seveceksiniz.

Array
Share Call of Duty Mobile – SEASON 8 Apk İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir