Bowmasters çok popüler bir oyundur. Bowmaster’ı bugün Gamepix’te oynayın! 40’tan fazla farklı karakter mevcut, bu da çok heyecan verici bir oyun!

  1. Bowmasters Apk Download 2022
  2. Bowmasters Apk Download 2022
  3. Bowmasters Apk Download 2022
  4. What's Modded

Seviye atlamak için öğeleri ve seviyeleri toplamak için soldan sağa giderek seviyeleri geçmeniz gerekir. Çok çeşitli yay ve oklara sahipsiniz ve tüm oyun oldukça zorlu, ancak aynı zamanda düşündüğünüz kadar zor değil.

Bu oyunu seveceğinizi düşünüyorsanız, web sitemizden Bowmasters ROM dosyasını indirerek kendiniz deneyin. Bowmasters

İçerik

Bowmasters Apk Download 2022

Bowmaster’ın hikayesi, genç bir prensin bir sonraki Firavun olmak için savaşması gereken Mısır’da geçiyor. Bowmaster menüsünde bulunan çeşitli öğeleri kullanarak ve ayrıca değerli taşları toplayarak kilidinin açılması gereken krallığın geleceğine ilişkin birkaç anahtar vardır.

Mobil oyun, işleri daha da eğlenceli hale getirmek için bazı mükemmel ses efektlerine ve bazı çok sevimli karakterlere sahiptir.

Bowmasters Apk Download 2022

Diğer çok oyunculu tarayıcı oyunlarından farklı olarak Bowmaster, çok basit bir işaretle ve tıkla sistemi kullanır. Kontroller, geleneksel bir dövüş oyununda bulabileceklerinizi simüle eder: ateş etmek için sol tıklama, yayınızı kullanmak için sağ tıklama vb.

Kullanmak için üç ok tuşunuz var: sol, sağ ve boşluk. Ayrıca, karakterinizin kombo saldırı yapmasına neden olacak bir öğeyi almak için shift tuşuna basarak tıklayabilirsiniz – çok oyunculu bir tarayıcı oyununda bir silahla savaşmaya çok benzer.

Bowmasters
Bowmasters

Cover Fire Offline apk indir 2021

Bowmasters’daki oyun içi para birimine reklam yazılımı denir. Adware, arka planda çalışan ve sizin izniniz olmadan bilgilerinizi toplayan yazılımdan başka bir şey değildir.

Bir şey indirmeye çalışırken sık sık pop-up’lar göreceksiniz ve ilk göreceğiniz şey, onları tıklamanızı isteyen reklamverenler için banner reklamlardır.

Bunlar, oyunu her yüklediğinizde ortaya çıkar ve can sıkıcıdır. Neyse ki, bu pop-up reklamlar için Bowmasters blok yazılımının kullanımıyla pop-up reklamları ve reklam yazılımlarını engelleme yeteneği gibi çözümler var.

Bowmasters Apk Download 2022

Minecraft Apk En Son Sürüm

Mobil dünyadaki her şeyde olduğu gibi, Bowmaster’ın tasarımını iyileştirebilecek pek çok şey var. Bunlardan biri, ekranın altındaki hedefleme retikülüdür.

Ana hedefiniz düşmanları vurmak olduğundan, genel olarak onları doğru bir şekilde vurabilmeniz gerekecektir.

Bu, neye ateş ettiğinizi bilmeniz için ekranınızın alt kısmının okçuların retikülü tarafından hedeflenmesi gerektiği anlamına gelir. Bu, çok oyunculu deneyiminizi iyileştirebilir.

Bowmastrs’a eklenebileceğini düşündüğüm bir diğer hoş dokunuş da sosyal medya entegrasyonu. Şu anda Bowmastrs hesabınızı Facebook veya Twitter’a bağlama olanağı yoktur.

Bu, oyunculara bu sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarıyla bağlantı kurma ve yeni arkadaşlar edinme yeteneği sağlayacaktır. Bunun ne kadar büyük bir anlaşma olacağından emin değilim, ancak Bowmaster Diamond Üyelik uygulamasının bu entegrasyona gerçekten yardımcı olması beni şaşırtmaz.

What's Modded

Bowmasters Apk Download 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir