Body Boxing Race

Vücut Boks, forma girmenin ve formda kalmanın harika bir yoludur.

  1. Body Boxing Race
  2. Body Boxing Race

Vücut geliştirme, birçok insanın kilo vermek ve forma girmek için uğraştığı tek spordur.

Vücut geliştirme yarışmaları genellikle ülkenin her yerindeki spor salonlarında ve toplum merkezlerinde görülür. Ancak artık Body Boxing adlı vücut geliştirmenin yeni bir versiyonu var.

Jetpack Joyride Apk indir

Vücut geliştirme, katılımcıların ağır koruyucu giysi ve ekipman giyerek belirli bir süre içinde mümkün olduğunca fazla ağırlık kaldırmaya çalıştıkları ekstrem bir spordur. Kısacası, bir Uzay Giysisi veya aroid olabilirsiniz. Body Boxing Race 3D oyunu, 2021’de Nintendo DS’ye tanıtılan fantastik tarzı ofroid ile sporu birleştiren, hardcore vücut geliştirmedeki en son oyundur. Yeni Body Boxing oyunu bir yarışmadan daha fazlasıdır.

Body Boxing Race

Vücut geliştirme, mobil platformdaki en popüler aktivitelerden biridir ve iyi haber şu ki, Vücut Boks oyununu oynamak için bir akıllı telefona ihtiyacınız yok. Body Boxing Race 3D Mod Apk, orijinal Body Boxing oyunu, Body Building Ekran Koruyucusu, Paintbox ve muhteşem Muscle Building DVD’sinden oyunun keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren hepsi bir arada bir pakettir. Body Boxing Race 3D Mod Apk, Muscle Sculpting egzersiz videosunu, toplam vücut egzersiz videosunu, baştan ayağa vücut dönüşüm videosunu ve özelleştirilmiş bir Muscle Building egzersiz videosunu içerir.

Vücut geliştirme ile ilgileniyorsanız ancak evinizden çıkmak istemiyorsanız, mobil oyun deneyiminize bu heyecan verici ilavenin kesinlikle keyfine varacaksınız. Bu paket, egzersiz rejiminin tadını tam olarak çıkarmak isteyen herkes içindir.

Body Boxing Race
Body Boxing Race

Body Boxing oyunu ve Body Building Screensaver’ın kullanımı kolaydır, antrenmanınızı farklı görünümlerde görüntülemenize izin veren bir arayüze sahiptir ve ayrıca Android Market’te BodyPacks antrenmanı da dahil olmak üzere seyahat ihtiyaçlarınızı desteklemek için satın alabileceğiniz birçok başka uygulama vardır. app ve iFit 3. Resmi Google Play mağazasında Vücut Boks oyunu ve Vücut Geliştirme Ekran Koruyucuları hakkında da birçok bilgi bulabilirsiniz. Body Building Screensaver, Body Boxing oyununun Android sürümünün kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olarak da geliyor.

Toca World apk hile

Vücut Boks oyunu, Google Play pazarında üstesinden gelebileceğiniz ve kazanabileceğiniz çeşitli zorluklar içerir; birçok kişi puanlarını geçmek için her gün kaydolur. Body Boxing Runt modu, tüm savaşta yarışmadan önce biraz deneyim kazanma şansınız olan bir başlangıç ​​seviyesi seçmenize olanak tanır. Ayrıca en yüksek puan için arkadaşlarınız ve ailenizle rekabet edebilirsiniz. Ayrıca her seviyenin zorluğunu becerilerinize göre ayarlayabilir ve kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Gücünüzü artırmak için Power Pounder veya Grapple Bar gibi savaşta kalmanıza yardımcı olacak güçlendiriciler de satın alabilirsiniz.

Gangstar Vegas apk download

Samsung’un Vücut geliştirme ve fitness uygulaması kilo vermenin, biraz egzersiz yapmanın ve biraz kalori yakmanın harika bir yoludur. Bu uygulama ile Samsung Gear 2’yi kullanarak evinizin rahatlığında, tümü profesyonel vücut geliştiricilerin gerçek yaşam olaylarına dayanan 40’tan fazla zorlu egzersiz rutini ile kendi vücudunuzu oluşturabilirsiniz. Kendinize abs, biceps ve triceps içeren bir altılı paket yapabilir ve Body Boxing Race 3D uygulamasını indirdiğinizde o seksi mideye sahip olabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde, pantolon, gömlek ve ceket seçenekleriyle kostümünüzü değiştirme seçeneği sunar, böylece bir film yıldızı gibi görünür ve gerçekten oyuna girebilirsiniz.

Array
Share Body Boxing Race 3D apk indir 2.0.4
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir