Best Fiends, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi mobil bulmaca oyunu ve ilgili medya serisidir.

  1. Best Fiends Apk İndir 2022
  2. Best Fiends Apk İndir 2022
  3. Best Fiends Apk İndir 2022
  4. Best Fiends Apk İndir 2022
  5. What's Modded

Oyunun adı sadece en iyi dövüşçüleri yapan hayvanlara atıfta bulunuyor.

2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana Best  oyunu 100 milyondan fazla indirildi ve Facebook’taki en popüler flash oyunlardan biri haline geldi.

İçerik

Best Fiends Apk İndir 2022

Aslında Best , en çok indirilen ücretsiz iPhone oyunu ve mobil cihazlar için en viral uygulamalardan biri olarak birçok rekor kırdı.

Best Finds, çeşitli gerçek yaşam deneyimlerinden ve olaylardan ilham almıştır.

Hikaye, tüm insanların kötü olduğunu ve insan nüfusunu yok etmeye niyetli olduğunu öğrendikleri küçük bir kasabada yaşamak için gönderilen Best ‘i içeriyor.

Bazı özel yaratıkların yardımıyla insanlar bu şeytanlara karşı savaşmalı ve çevreyi ve insan nüfusunu yok etmelerini engellemelidir. İblislerin birçok formu var. Oyunda Tavşan, Örümcek, Tilki ve Kedi gibi farklı formları görebilir ve her bir form hakkında bilgi edinebilirsiniz.

76

Oyunda Best Fiends’in sahip olduğu birkaç hayvan var, ancak bunlar öncelikle ormanlarda bulunuyor. Aslında orman ve gecekondular, oyunda en çok Sümüklü böcek bulacağınız iki alandır. Bu sümüklü böcekler, insanlara saldıran ve ekinlerini veya evlerini yok eden mini kurtçuklara benziyor. Bu sümüklü böcekler Best ‘in ana cazibe merkezleri olsa da, oyunda önemli bir rol oynayan başka küçük karakterler de var: sakinlere yiyecek ve diğer kaynakları sağlayan Çiftçiler ve çocuklara sorun çıkaran zorbalar.

Best Fiends Apk İndir 2022

SimCity BuildIt Hileli Apk İndir

Best Fiends’in yapımcıları, Dünya’yı iblislere karşı savunacak en iyi savaş gücünü yaratmak için birkaç ay ve çok çaba harcadılar. Bu proje için çok çalıştılar çünkü bu oyunun gerçekten Tanrı’nın ellerinin eseri olduğunu biliyorlar. Geliştiriciler, oyunu olabildiğince eğlenceli hale getirmek için birkaç ay harcadı. Ayrıca oyunun iyi etkileri olduğundan emin oldular.

Best Fiends
Best Fiends

Best Fiends Apk İndir 2022

Oyun, sümüklü böceklere karşı mücadele ile ilgili olduğundan, Best Finds’in yapımcıları bir dizi animasyon ve YouTube videosu ekledi. Oyun, sahip olduğunuz jeton miktarını artırmak için “shift” tuşunu kullanma yeteneği gibi birkaç benzersiz özelliğe sahiptir. Ayrıca çevredeki farklı canlılar ve onları yok etme yolları hakkında da bilgi bulabilirsiniz. Best Fiends’in YouTube kanalına dahil ettiği animasyonlardan bazıları şunlardır: kısa tanıtım videosu, kısa dövüş videosu, silinen sahneler videosu, iblislerin tarihine hızlı bir bakış ve şarkının tamamı.

Minecraft 1.17.32 Apk Güncel En Son Sürüm

Best Fiends Apk İndir 2022

Best Fiends, Google Play Store’da 2,99 ABD dolarına mal olsa da, kullanıcılardan olumlu eleştiriler aldı. Bazıları basit ve eğlenceli bir mobil oyun olduğunu söyledi. Flaş kullanır ve en iyi yanı ücretsiz olmasıdır! Bir incelemeye göre, Best  oynamak, bir salyangozun günlük yaşamına gerçekten yardım ediyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak. Ayrıca, popüler YouTube kanalında öne çıktığı için işletmenizi veya markanızı tanıtmanın harika bir yolu olabilir. Eşsiz bir mobil oyun deneyimi istiyorsanız Best deneyin.

What's Modded

Best Fiends Apk İndir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir