beIN CONNECT Apk TV izle 4

beIN CONNECT Apk TV izle 4

Latest Update on

Overview Information

Name beIN CONNECT (MENA)
Package ptv.bein.mena
Publisher Bein Media Group
Category Entertainment
Version 9.8.1
Size 53M
Requires Android 5.1 and up
MOD Features Şimdilik, BeIN Connect çok basit bir konsept olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, büyük genişleme planları var. Bu yazı itibariyle şirket yalnızca Mısır'da faaliyet gösteriyor ancak sonunda Kuzey Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve hatta Çin'e genişlemeyi planlıyor. BeIN Connect, piyasaya tam anlamıyla hakim olamasalar bile kendisini çok görünür kıldı ve takip edilmesi heyecan verici bir şirket.
See details
Updated On
Bu, BeIN'e bu ilk çok iddialı hamlede başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu pozu verdi. Aslında, Gulf Airways ve Qatar Airways ile doğrudan rekabet etmek için başka bir uluslararası hava ...

beIN CONNECT , Katar bağımsız medya grubu beIN Sports’un sahibi olduğu ve yönettiği çok dilli bir çevrimiçi medya şirketidir. Katar ulusal sporlarının küresel pazara yayılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Yönetmeni Nasser Al-Khelaifi ve başkanı Yousef Al-Attar’dır. İkisi de eski Olimpiyat sporcusu.

  1. beIN CONNECT Apk TV izle 4
  2. beIN CONNECT Apk TV izle 4
  3. beIN CONNECT Apk TV izle 4
  4. What's Modded beIN CONNECT (MENA)
  5. What's Latest New

BeIN , 2003 yılında o zamanlar zor durumda olan Dubai Airways’i satın alarak yola çıktı. Bunu kısa süre sonra, o zamanlar zor durumda olan Dubai Mailjet taşıyıcısının ve daha sonra Fly Emirates olarak bilinecek olan havayolunun satın alınması izledi. Bu, BeIN’e bu ilk çok iddialı hamlede başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu pozu verdi. Aslında, Gulf Airways ve Qatar Airways ile doğrudan rekabet etmek için başka bir uluslararası havayolu şirketi olan Flyglobespan’ı kuracak kadar ileri gittiler.

BeIN  ile ilgili ilk göze çarpan şey, hizmetlerinin sunduğu muazzam erişimdir. Mısır, Ürdün, Suudi Arabistan, Pakistan, Hindistan, BAE ve diğerleri gibi birçok Arap ülkesindeki neredeyse tüm sporları kapsarlar. BeIN spor kapsamı, Orta Doğu’nun çok ötesine ve çoğu ülkenin lig sistemlerinde nispeten eksik olduğu Güney Asya’ya kadar uzanıyor. Sonuç olarak, birçok önde gelen futbolcu, bu ülkelerden önemli sözleşmeler kazanmanın bir yolu olarak bu yeni moda pazarlama aracına yöneliyor.

İçerik

beIN CONNECT Apk TV izle 4

Crash Bandicoot On the Run! apk indir

BeIN Connect hakkında gerçekten merak uyandıran şey, kendilerini halka pazarlama biçimleridir. Şirket yerel futbol ligleri için çok fazla PR yapıyor ve hatta bazı çevrelerde münhasır haklar üzerinde piyasayı köşeye sıkıştırmaya çalıştığı için eleştirilmiş olsa da, bunun uzun vadeli bir strateji olmadığı açık. Amaç, şirketi tamamen bağımsız bir futbol yayın hizmetleri sağlayıcısı olarak konumlandırmak için daha uzun vadeli bir strateji gibi görünüyor. Başarılı olursa, bu daha iyi futbol yayın yeteneklerine sahip diğer uluslara kapı açabilir.

beIN CONNECT Apk TV izle 4

BeIN ile ilgili ilginç olan şey, futbol dünyasının bağlantı kurmasına izin verme biçimleridir. Web sitelerine kaydolan futbol taraftarları aracılığıyla, insanlar BeIN ekibiyle canlı sohbet edebilir ve futbol yayıncılığı operasyonlarının nasıl çalıştığı hakkında her şeyi öğrenebilir. BeIN, güçlü bir hayran kitlesi geliştirmek ve seslerini duymak isteyen hayranlar aracılığıyla duyulmalarını sağlayarak gerçekten benzersiz bir şey yapmak için proaktif bir yaklaşım benimsemiştir. Hayranlar ise en sevdikleri oyunları izlemek ve hatta konuyla ilgili bir web sitesinde onlar hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için BeIN ‘e başvuruyor. İlgili tüm taraflar için kazanan bir kombinasyon gibi görünüyor.

S Sport Plus izle apk indir

beIN CONNECT
beIN CONNECT

beIN CONNECT Apk TV izle 4

Şimdilik, BeIN Connect çok basit bir konsept olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, büyük genişleme planları var. Bu yazı itibariyle şirket yalnızca Mısır’da faaliyet gösteriyor ancak sonunda Kuzey Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve hatta Çin’e genişlemeyi planlıyor. BeIN Connect, piyasaya tam anlamıyla hakim olamasalar bile kendisini çok görünür kıldı ve takip edilmesi heyecan verici bir şirket. Tüm futbol dünyasını ele geçirmeleri çok uzun sürmeyeceğine dair iyi bir bahis. Takipte kalın!

 

 

What's Modded beIN CONNECT (MENA)

Şimdilik, BeIN Connect çok basit bir konsept olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, büyük genişleme planları var. Bu yazı itibariyle şirket yalnızca Mısır'da faaliyet gösteriyor ancak sonunda Kuzey Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve hatta Çin'e genişlemeyi planlıyor. BeIN Connect, piyasaya tam anlamıyla hakim olamasalar bile kendisini çok görünür kıldı ve takip edilmesi heyecan verici bir şirket.

What's Latest New

Bu, BeIN'e bu ilk çok iddialı hamlede başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu pozu verdi. Aslında, Gulf Airways ve Qatar Airways ile doğrudan rekabet etmek için başka bir uluslararası havayolu şirketi olan Flyglobespan'ı kuracak kadar ileri gittiler.

Rate and Review by Google Play Store

3.8
141095 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir