Barbie Dream House’da – Barbie’niz her zaman oynamak ister ve şimdi siz de bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz! Yeni Barbie Rüya Evi, seçtiğiniz bahçede tam dolu bir mini evdir.

  1. Barbie Dream House apk indir 2022
  2. Barbie Dream House apk indir 2022
  3. Barbie Dream House apk indir 2022
  4. Barbie Dream House apk indir 2022
  5. What's Modded
  6. Barbie Dream House apk indir 2022

Oyun evi olsun ya da olmasın, Barbie’niz yeni evini çok sevecek. Ve misafirler ziyarete geldiğinde…

İçerik

Barbie Dream House apk indir 2022

Bu Barbie Rüya Evi farklı bir yere taşınacak. Orijinali, Mattel’in ikinci üretim tesisini kurduğu yerin yakınında, Florida, Lake Buena Vista’da inşa edildi.

Yeni yerin New York’ta olması bekleniyor. Taşınma ve ne zaman kiralamaya uygun olacağı hakkında daha fazla bilgi için çevrimiçi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yeni Barbie Dram House’u asıl konumuna giderek daha yakından inceleyebilirsiniz.Barbie Dream House

Barbie Dream House apk indir 2022

Bu minyatür oyuncak ev iki katlıdır ve rahatlatıcı bir jakuzi havuzu manzarası için bir çatı katı alanı içerir. Ayrıca oyun zamanı için podyumlar ve Barbie’nin bebekleriyle oynayabileceği interaktif oyunlar da var. Dört katlı binada Barbie’nin etrafta koşması, duvarlara tırmanması ve üst kata çıkması için bolca alan var. Barbie’nin yeni oyun alanı, gerçekten modern bir oyuncak bebek olarak kim olduğunun bir yansıması.

Barbie Dream House
Barbie Dream House

Barbie gibi üst düzey bir tasarımcıdan başka ne bekleyebilirsiniz? Bu sadece başlangıç. Yakında Barbie’nin ünlü oyun arkadaşları Ken (Barbie: Barbie Playhouse’dan) ve Cloe (Barbie ve Perili Köşk) dahil olmak üzere başka bebekler de gelecek. Daha açıklanacak çok şey var. Barbie Rüya Evi, hem çocuklar hem de yetişkinler için popüler bir turistik cazibe merkezi olmaya devam edecek.

Barbie Dream House apk indir 2022

Bu oyuncak ev, ebeveynlerin çocuklarını hediye olarak almaları için harika bir fikir. Kendileri satın alma pahasına, gerçek bir oyuncak bebek evinin içinde oynamanın heyecanını yaşamalarını sağlar. Bu kit ile Barbie bebeklerinin eğlenmesi için kendi oyun alanlarını oluşturabilirler. Diğer ebeveynleri gelip kendi çocuklarının oyuncak evleriyle oynamaya zaman ayırmaya davet edebilirler ve belki de kendilerine ait bir oyuncak ev sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu biraz öğrenebilirler! Barbie Dream House

Toca Life World Full Hileli Mod Apk

Barbie Dream House apk indir 2022

 

Guns of Glory apk indir

Barbie Dream House
Barbie Dream House

Barbie Rüya Evi tura çıktığında, Barbie’nin keşfedebileceği birçok farklı oyun alanı olacak. Her alanda soyunma odası, mutfak, yatak odası, banyo ve oturma alanı bulunacaktır. Ayrıca saç kurutma makinesi, saç kurutma makinesi ve mikrodalga fırın gibi birçok farklı oyun mobilyası bulunmaktadır. Bu, çocukların ne kadar küçük olurlarsa olsunlar bebeklerini bakımlı tutmalarını sağlayacaktır. Tüm bu mobilya parçalarını eşleştirmek için saatler harcamak zorunda kalmayacaklar ve bebeğin pisliğini temizlerken kendilerini suçlu hissetmeyecekler!

 

What's Modded

Barbie Dream House apk indir 2022

Array
Share Barbie Dream House apk indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir