Axie Infinity SLP Tracker apk indir 3.5

Axie Infinity SLP Tracker apk indir 3.5

Latest Update on

Overview Information

Name Axie Infinity SLP Tracker
Package cl.axie.slptracker
Publisher Axel Lund
Category Finance
Version 3.5
Size 5.2M
Requires Android 5.0 and up
MOD Features Axie Infinity SLP İzleyicilerinin ilk açıklaması - SLP cüzdanı burada verilmiştir, size SLP izleyicinin ne olduğu hakkında biraz bilgi verir.
See details
Updated On
Axie Infinity SLP İzleyicilerinin ilk açıklaması - SLP cüzdanı burada verilmiştir, size SLP izleyicinin ne olduğu hakkında biraz bilgi verir. Bu ürün, 2010 yılının ortalarından itiba...

Axie Infinity SLP İzleyicilerinin ilk açıklaması – SLP cüzdanı burada verilmiştir, size SLP izleyicinin ne olduğu hakkında biraz bilgi verir.

  1. Axie Infinity SLP Tracker apk indir
  2. Axie Infinity SLP Tracker apk oyna indir
  3. Axie Infinity SLP Tracker apk dayı indir
  4. What's Modded Axie Infinity SLP Tracker
  5. What's Latest New

Bu ürün, 2010 yılının ortalarından itibaren Axiom Techniques SL adlı küçük bir Güney Afrika şirketi tarafından piyasaya sürüldü.

Bu, PayPal, Facebook, MySpace ve diğer birçok sosyal ağ hizmetini yerel para birimi dönüştürme ile birleştiren karma bir mobil uygulamadır (program).

Şirket, bu uygulamanın seyahat ederken ve evde kalırken daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

İçerik

Axie Infinity SLP Tracker apk indir

Java ve iPod touch tabanlıdır ve doğrudan Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Bir kişi Axie Infinity SLP izleyicisinin en son güncellemesini Google Play Store’dan ÜCRETSİZ olarak alabilir.

Bu, çok popüler olan ve axie’ye oldukça fazla takipçi kazandıran eski “Akıllı” uygulamasının yeni bir versiyonudur. Bir android kullanıcısıysanız, bu uygulamayı cihazınıza Google Play Store’dan da indirebilirsiniz.

MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir

Axie Infinity SLP izleyicinin ikinci açıklaması, arkasındaki konsepti açıklıyor. Bu uygulama seyahat ederken para kazanmanızı sağlar. Hareket halindeyken ürün alıp satabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar ve internet bağlantısı. İster iş ister tatil için seyahat ediyor olun, sadece satış için listelenen ürünleri takip etmeniz ve ardından ödeme için satıcıyla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bir kişi, arayüzdeki bir “alimler” sekmesi yardımıyla işlemlerini de takip edebilir.

Axie Infinity SLP Tracker
Axie Infinity SLP Tracker

Üçüncü ve son açıklama, Axie Infinity Bursu takipçisinden alabileceğiniz avantajlarla ilgilidir.

Eğitim seviyesi sınırını aşan kişiler, sonsuz burs programına başvurabilir ve ileri eğitimleri için maddi yardım alabilirler.

Axie Infinity SLP Tracker apk oyna indir

Başvuru süreci basit ve anlaşılırdır ve çevrimiçi bir başvuru formunun doldurulmasını içerir. Formu doldurduğunuzda, burs almaya hak kazanıp kazanmadığınızla ilgili olarak sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir.

Axie Infinity SLP Tracker apk dayı indir

Axie Infinity SLP takip cihazı, kullanıcının evinde ihtiyacı olmayan ürünleri satarak seyahat ederken para kazanmasına yardımcı olan oldukça kullanışlı bir üründür. Bir kullanıcı ayrıca internet üzerinden ürün satın alabilir ve aynı zamanda kargo aracılığıyla gönderisini kolayca yönetebilir. Abonelik ücretlerini merak ediyorsanız, ayda yaklaşık 15 ABD doları tutarında çalışırlar. Masraflar, SLP sayacından satmak istediğiniz malların değerine göre bölünebilir.

Terraria apk indir

Axie Infinity SLP takip cihazı, seyahat ederken zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan çok iyi bir üründür.

GPS navigasyon, izleme, otomatik bilgi alışverişi gibi istediğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Gönderi ile ilgili tüm bilgiler, gönderici ve alıcı arasında otomatik olarak çevrimiçi olarak değiş tokuş edilebilir, bu da zamandan tasarruf sağlar ve gönderi ile ilgili bir sorun olması durumunda göndericinin akademisyenleriyle iletişime geçmesini sağlar. Axie Infinity SLP hakkında daha fazla bilgi için bu makalenin sonundaki web sitemizi ziyaret edin.

What's Modded Axie Infinity SLP Tracker

Axie Infinity SLP İzleyicilerinin ilk açıklaması - SLP cüzdanı burada verilmiştir, size SLP izleyicinin ne olduğu hakkında biraz bilgi verir.

What's Latest New

Bug fixes and optimizations.

Rate and Review by Google Play Store

3.3
1131 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Axie Infinity SLP Tracker apk indir 3.5
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir