Avakin Life 3Dile ilgili ücretsiz bir çevrimiçi güvenlik kılavuzu. Yetişkinlerin ve gençlerin yeni arkadaşlar edinebileceği etkileşimli bir sosyal ağ sitesi olarak tanımlanan Avakin Life, aynı zamanda aylık 1,4 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip ücretsiz bir mobil oyundur. Oyun, oyuncuların özel olarak tasarlanmış bir avatar (a) yapmasına, onu şık kıyafetlerle şekillendirmesine, mülkleri satın almasına ve döşemesine, çeşitli topluluklardaki diğer oyuncularla sohbet etmesine ve savaşlara katılmasına olanak tanır. Oyuncular doktor, avukat, tüccar, çiftçi, asker, tüccar veya din adamı olmayı seçebilirler.

  1. Avakin Life 3D Virtual World Apk İndir
  2. Avakin Life 3D Virtual World Apk dayı İndir
  3. Avakin Life 3D Virtual World Apk oyna İndir
  4. Avakin Life 3D Apk İndir

İçerik

Avakin Life 3D Virtual World Apk İndir

Avakin Life’ın sanal dünyasını oynamak için bir oyuncunun dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla tanışması gerekir. Web sitesine kaydolduktan sonra yaş, cinsiyet, meslek, en sevdiği hobi ve çok daha fazlası gibi bilgileri içeren kendi profillerini oluşturabilirler. Yüklendikten sonra, oyuncular sanal benliklerini yüklemek için fotoğraf albümlerini kullanabilir ve arkadaş olmak için diğer avatarları aramaya başlayabilir.

Yek portal apk indir

Avakin Life 3D Virtual World Apk dayı İndir

Basın tarihi itibariyle yüz yirmi milyondan fazla kullanıcı ve üye var. Bu ayın başlarında Bjornsson, önümüzdeki iki yıl içinde toplam yüz sekiz milyonluk nüfusu kullanarak Avakin Life’ın sanal dünyasını oynayan yüz yirmi milyondan fazla insanın olacağını öngördüğünü söyledi.

Avakin Life ile ilgili en ilginç şeylerden biri ve nasıl başarılı olduğu, sosyal ağlar düşünülerek oluşturulmuş olmasıdır. Sonuç olarak, her kesimden, farklı ilgi alanlarına ve farklı deneyim seviyelerine sahip kullanıcıları ile web üzerindeki en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri haline geldi.

Avakin Life 3D
Avakin Life 3D

Her gün siteye giriş yapan milyonlarca kullanıcı ile Avakin Life’ın bu kadar başarılı olması şaşırtıcı değil. Aslında oyunun geliştiricileri, site kullanıcılarının tanışıp yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan özellikler ve eğlenceli oyunlara kasten yer vermişler. Örneğin, tüm oyunculara sunulan yeni bir özellik, bir arkadaş ağı oluşturmanıza ve ittifaklar veya arkadaşlıklar kurmanıza olanak tanıyan “buluşma” işlevidir. Avakin Life’ı oynarken, yeni avatar parçaları satın almak, mevcut avatarınızı kişiselleştirmek ve hatta birbirinize avatar tabanlı bir hediye göndermek için kullanabileceğiniz krediler kazanırsınız.

MIR4 Apk dwonload 2021

Avakin Life 3D Virtual World Apk oyna İndir

Bununla birlikte, Avakin Life’ın sosyal yönü, ebeveynlerin dahil olması için tek neden değildir. Avakin’in sanal dünyasına yeni giren çocuklar bile arkadaş eklerlerse çok eğlenebilirler. Bunun nedeni, Avdin’in çocukların kendi karakterlerini oluşturup tasarlamalarına, onlara ipuçları ve tavsiyeler vermelerine, duvara mesaj göndermelerine ve hatta birbirlerine sanal tatiller veya alışveriş gezileri gibi sanal hediyeler göndermelerine izin vermesidir. Oyunun farklı seviyelerinde ilerledikçe, daha büyük ve daha iyi avatar gövdeleri oluşturmayı da öğrenebilirler. Çocuklar, birkaç hafta oynayarak, özellikle kendi ilgi alanlarını geliştirmeye başlarlarsa, arkadaş ağlarına başka insanları ekleme ihtiyacı hissedebilirler.

az

Avakin Life 3D Apk İndir

Octopus Games apk indir

Bjornsson, “Para kazanmak için İnternet’te olmamız gerektiğini düşündüğümüz bir zaman vardı, ama şimdi sanal dünyanın sosyal etkileşim ve ömür boyu arkadaş edinme ile ilgili olduğunu anlıyoruz” dedi. “Dünyanın her yerinden insanlar Avakin Life’ı oynayabilir ve birbirleriyle gerçek zamanlı olarak konuşabilirler. Bunun şimdiye kadar iletişim kurma şeklimizi ne kadar değiştirdiğini hiçbirimizin fark ettiğini sanmıyorum.” – Ole Christian BJ Avakin Technologies’in yönetici direktörü Jelica Bjornsson, “Avakin Life, yalnızca bir sosyal ağ web sitesinden daha fazlasıdır,” diye ekledi.

Array
Share Avakin Life 3D Virtual World Apk İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir