Atlas Earth Apk İndir 1.0.16

Atlas Earth Apk İndir 1.0.16

Latest Update on

Overview Information

Name Atlas Earth
Package ci.atlasearth.client
Publisher Atlas Reality, Inc.
Category Finans
Version 1.0.16
Size 97
Requires Android 7.0 and up
MOD Features Atlas Earth 3D'nin ücretsiz sürümü harika bir 3D dünyadır.
See details
Updated On
atlas earth map, atlas earthquake, atlas earth solutions, atlas earth virtual land, atlas earth virtual land reddit, atlas earth review, atlas earth reddit, atlas earth virtual land legit,

Atlas Earth Apk Dünyanın en büyük harita yapımcısı olan Khan, benzersiz oyunlaştırma stilini, evinizin rahatlığında gayrimenkul alıp satmanıza olanak sağlayacak yeni bir oyun olan Atlas Earth’e getiriyor. Atlas Earth Apk  Gerçek konumlara bağlı sanal özellikleriyle Atlas Earth, Dynamic, Exploring Earth’s Climate Engine (2012) ve Birth of Planet gibi ödüllü filmler sayesinde şimdiden büyük başarılar elde etmiş benzersiz bir dijital emlak pazarlamacısı. gezegenimizin tarihi.

  1. Atlas Earth Apk İndir 1.0.16
  2. Atlas Earth Apk İndir 1.0.16
  3. What's Modded Atlas Earth

Yeni Atlas Earth oyunu, oyuncuların sanal mülklerinden para kazanmalarına yardımcı olacak gerçek zamanlı bir gelir modeli de sunacak. Oyun, klasik masa oyunu Monopoly’ye benziyor, ancak sanal binaları gerçek konumların üzerine yerleştirmek yerine, oyuncular diğer insanların sanal binalarında alan kiralamak için kendi paralarını yatırabilirler. MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir 1.6.2 NextNav, kullanıcıların Atlas Earth’teki konumlarını belirlemelerine yardımcı olacak ve varlıklarını doğrulamak için bir GPS sistemi kullanacak.

İçerik

Atlas Earth Apk İndir 1.0.16

Atlas Earth Apk Diğer oyunların aksine Atlas Earth, oyuncuların sanal topraklarında gezinmelerine yardımcı olmak için konum tabanlı bir teknoloji kullanır. Bir seferde 900 metrekareye kadar sanal arazi satın alabilir ve bunun için her saniye kira kazanabilirler. Ayrıca ilk paketinizde ücretsiz para kazanacaksınız ve hesabınıza 900 metrekareye kadar ekleyebilirsiniz. Sanal dünyada fazladan birkaç dolar kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, Atlas Earth uygulaması tam size göre olabilir.

Homer’s Odyssey’e göre Atlas, Titan Iapetus ve Oceanid Clymene’nin oğluydu. Adı Aril’di ve kuzeybatı Afrika’daki dağla aynı adı taşıyor. Yunanlılar bu ismi tanrı Atlas’ın adı olarak kullanmışlardır ve diğer isimlerden bağımsızdır. Atlas aslen bir deniz yaratığı olmasına rağmen, sonunda şimdi bulunduğu kuzeybatı Afrika’daki bir dağ silsilesine transfer edildi. Adı aynı zamanda kralların tanrısı için de kullanılır.

Atlas Earth Apk İndir 1.0.16

Atlas iki farklı yazar tarafından yazılmıştır. Diodorus, Atlas’ın hikayelerini Diodorus’a atfederken, Eusebius kitabın bilinen en eski yazarıdır. Samchunianathon’un hikayesi Truva Savaşı’na kadar uzanır ve Diodorus bunun Truva Savaşı’ndan önce gelen bir efsane olduğunu söyler. Her iki kaynak da aynı mitolojiye atıfta bulunur, ancak Samchunianathon’un orijinal kaynağı bin yıldan daha eskidir.

Atlas Earth Apk İndir 1.0.16
Atlas Earth Apk İndir 1.0.16

Atlas Earth, size dünyaya inanılmaz bir görünüm kazandıracak bir 3D küre uygulamasıdır. Ülkeler, şehirler, hava durumu ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Oyun aynı zamanda saat dilimlerini ve gündüz ve gecelerin düzenli değişimini de içeriyor ve bu da onu nihai küresel atlas yapıyor. Car Parking Multiplayer APK 4.8.4.9 MOD Bunu dünyayı keşfetmeyi seven herkes için olmazsa olmaz yapacak birçok özellik var. Ayrıca indirmek ücretsizdir ve 170MB boyutundadır.

Atlas Earth uygulaması App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Doğrudan App Store üzerinden gerçek parayla satın alabilirsiniz. Bazı ülkelerde belirli içeriklere erişemeyebilirsiniz, ancak özel bir nedeniniz varsa, oyundaki içeriğe erişmek için her zaman başka bir ülkeden bir VPN kullanabilirsiniz. Bu oyunu indirmenize izin verecek bir VPN bulamazsanız, App Market’ten indirmeyi deneyebilirsiniz. Ancak, VPN bir engel olabileceğinden bunu hiçbir nedenle yapmamalısınız.

Atlas Earth ücretsiz olarak indirilebilir olmasının yanı sıra App Store’dan ücretli olarak indirilebilir. Uygulamanın ücretli sürümünü kullanabilir veya doğrudan App Store’dan indirebilirsiniz. Tüm içeriği App Store üzerinden satın alabilirsiniz, ancak bunun bazı ülkelerde yasa dışı olduğunu bilmelisiniz. Bu, oyunu herkese açık bir bilgisayarda oynarken yakalanırsanız ciddi sonuçlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir. Oyundaki içeriğe erişmek için her zaman başka bir ülkeden bir VPN kullanabilirsiniz, ancak ciddi sorunlara yol açabileceğinden bu önerilmez.

Android pazarındaki en popüler uygulamalardan biri Earth 3D – World Atlas. Dünya ve ülkeler hakkında bilgi edinmek için harika olan ücretsiz, 3 boyutlu bir küre uygulamasıdır. Hava durumu, günün saati ve gezegenimizle ilgili diğer faydalı bilgiler hakkında bilgi görüntüler. Kullanıcı arayüzü kullanıcı dostudur ve grafikler oldukça detaylıdır. Oyunda çok fazla gerçekçi veri var. Bu ücretsiz uygulama ile tüm dünyayı sadece birkaç saat içinde keşfedebilirsiniz.

Android için en iyi ücretsiz uygulamalar arasında Atlas Earth yer alır. Bu ücretsiz uygulama, gerçek dünya alanını taklit eden bir 3D dünya sunar. Ayrıca şehirler, ülkeler ve hava durumu haritaları var. Bu uygulamanın birçok ilginç özelliği vardır ve App Store’da indirilebilir ve ücretli olarak indirilebilir. Uygulamadaki içeriğe erişmek istiyorsanız, App Store’u veya Uygulamaları ziyaret etmeniz yeterlidir. VPN, herhangi bir ülkede oyuna erişmenin iyi bir yoludur.

Uygulamanın ücretsiz sürümü, kullanıcıların tüm dünyayı 3D olarak keşfetmesine olanak tanır. Harita, şehirler, hava durumu ve daha fazlası gibi ayrıntılı özelliklere sahiptir. Ek olarak, kullanıcılar uygulamanın konumu aracılığıyla gezegendeki haritalara ve araziye erişebilir. Ücretsiz sürüm App Store’da mevcuttur ve doğrudan geliştiriciden satın alınabilir. Diğer seçeneklerden bazıları, oyun için App Store üzerinden ödeme yapmayı veya başka bir ülkenin VPN’sini kullanmayı içerir.

Atlas Earth’ün ücretsiz sürümü App Store’dan indirilebilir. Uygulamayı doğrudan App Store’dan satın alabilirsiniz ve Android cihazlar için kullanılabilir. Bazı ülkeler oyunu indirmeyi yasa dışı hale getirdi, ancak başka bir ülkede erişmenize izin verecek şekilde ayarlanmış bir VPN’niz varsa yine de oyuna erişebilirsiniz. Güvenliğinizden endişe ediyorsanız, uygulamayı yükleyebilir ve web sitesindeki talimatları uygulayabilirsiniz.

Atlas Earth 3D’nin ücretsiz sürümü harika bir 3D dünyadır. Dünyayı keşfetmenin ve dünyanın farklı yerlerini öğrenmenin harika bir yolu. Uygulamanın konum tabanlı işlevi, kullanıcıların hava durumu ve nüfus gibi farklı konumlar hakkında bilgi almasına olanak tanır. Bir şehri 3D olarak görüntülemek için harita da yakınlaştırılabilir ve Android cihazlarda indirilebilir. Uygulama birkaç dilde mevcuttur ve indirmek ücretsizdir.

What's Modded Atlas Earth

Atlas Earth 3D'nin ücretsiz sürümü harika bir 3D dünyadır.

Array

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir