Assoluto Racing basından, hayranlardan ve hatta oyun endüstrisinden büyük ilgi gördü.

  1. Assoluto Racing apk indir 2022 !!!
  2. Assoluto Racing apk indir 2022 !!!
  3. Assoluto Racing apk indir 2022 !!!
  4. Assoluto Racing apk indir 2022 !!!
  5. What's Modded

Bağımsız geliştirici Infinity Vector tarafından yaratılan oyun Assoluto, fütüristik bir yarış oyunudur ve artık iOS ve Android için kullanılabilir.

Drift oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu kesinlikle kategoriye uyuyor.

İçerik

Assoluto Racing apk indir 2022 !!!

Oyunun arkasındaki fikir, engelleri aşmak, güç artışları toplamak, engellerden kaçınmak ve aynı zamanda görevleri ve zorlukları tamamlamaktır.

Yalla Shoot Apk İndir 2021

Oyuna başlamak için bir araba alabilir veya kendi kişisel drift kamyonunuzu kullanabilirsiniz. Bugatti Veyron, Lamborghini Gallardo, Pagani Zonda ve Audi RS 4 Sport dahil olmak üzere beş araç sınıfı mevcuttur. Her sınıfın tekerlekli, atlama ve çukur yürüyüşlerini içeren kendi drift tekniği vardır. Zorlukları tamamlamak için bir araç kullanmanın yanı sıra, her biri kendi benzersiz drift tekniğine sahip yeni Assoluto Yarış arabaları satın alabilirsiniz.

Assoluto Racing
Assoluto Racing

Assoluto Racing apk indir 2022 !!!

Birçok kişi bunu düşünmese de bu oyun gerçek yarış 3 ile drift oyunları arasında bir geçiş. Gerçek yarış 3’te, aracınızı yarıştan geçirmek için doğru türde takviye ve ipuçlarını kullanmanız gerekir, ancak iOS sürümünde gerçekten herhangi bir takviye veya ipucu kullanmanız gerekmez, sadece kaldığınızdan emin olmanız gerekir. yolda ve olabildiğince hızlı sürüklen! Ayrıca gerçek yarış 3’te hızlanmak için sol çubuğa dokunmanız gerektiğini, ancak iOS sürümünde çubuğu sola doğru sürüklemeniz gerektiğini fark edeceksiniz.

Assoluto Racing apk indir 2022 !!!

Assoluto Racing Hileli güncel mod Apk indir 2021

Gerçek hayatta drift yapmak gerçekten çok zor. Ancak, iOS ve Android telefonlarda bunu yapmak çok kolaydır. Sürükleme yöntemi, iOS sürümünde bulunan tüm olası drift hilelerinden ve yükseltmelerinden tam olarak yararlanırken aynı anda sorunsuz bir şekilde hızlanmanıza ve drift yapmanıza olanak tanır. Bu, numarayı doğru bir şekilde nasıl yapacağınızı bildiğiniz sürece, pistte gerçekten hızlı zaman geçirme konusunda hiçbir sorun yaşamamanız gerektiği anlamına gelir.

Assoluto Racing
Assoluto Racing
Assoluto Racing apk indir 2022 !!!

iPhone’da Assoluto Racng oynuyorsanız, arabanızı kolayca yükseltebilir ve daha da hızlı zaman almanıza yardımcı olacak en iyi yükseltmeleri satın alabilirsiniz. Başlangıç ​​arabası, yarış arabası ve prestij arabası olmak üzere üç farklı araba kategorisi satın alınabilir. Bulunduğunuz seviyeye göre hangi araba ile oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Daha düşük bir seviyede takılıp kalan oyuncular için, daha fazla yarış kazanmak ve daha fazla para kazanmak için arabalarını yükseltmek çok önemli olacak.

Gangstar Vegas apk download

Assoluto Racing sadece iPhone’da kullandığınız bir oyun değil, aynı zamanda Google Android cep telefonunda da kullanabilirsiniz. Bu kulağa pek hoş gelmese de detay ve gerçekçilik açısından büyük fark yaratıyor. Gran Turismo, gezegendeki en popüler araba oyunlarından biridir ve Assoluto Racng onu bir sonraki seviyeye taşıyor. Bu tür bir sporun mobil versiyonunu hiç oynamadıysanız, gerçek bir muamele içindesiniz. Arabalar o kadar gerçekçi ve gerçekçi ki, araba hayranı değilseniz alışmakta zorlanacaksınız. Ancak, bir kez böcek tarafından ısırıldıysanız, onu seveceksiniz.

What's Modded

Assoluto Racing apk indir 2022 !!!

Array
Share Assoluto Racing apk indir 2022 !!!
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir