Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022

Latest Update on

Overview Information

Name Assassin’s Creed Rebellion
Package com.ubisoft.accovenant&hl
Publisher Ubisoft Entertainment
Category Role Playing
Version 3.2.1
Size 64M
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022
Updated On
Assassin's Creed Rebellion, Assassin's Creed yakında çıkacak ücretsiz bir aksiyon rol yapma video oyunudur. İspanyol Engizisyonu döneminde Aguilar De Nerha yönetimindeki İs...

Assassin’s Creed Rebellion, Assassin’s Creed yakında çıkacak ücretsiz bir aksiyon rol yapma video oyunudur.

  1. Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022
  2. Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022
  3. Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022
  4. What's Latest New

İspanyol Engizisyonu döneminde Aguilar De Nerha yönetimindeki İspanyol suikastçıları takip ediyor. AC serisini bilenler, bu oyunun İspanyolların Meksika’yı işgali sırasında 1532’de geçtiğini bilirler.

Bu sefer İspanya bir imparatorluk haline geldi ve halk İspanya’dan bağımsızlıkları için savaşıyor.

Ancak bazıları bağımsızlık için savaşırken aynı zamanda kral ve kraliçeyi de öldürmeye ve tahtı çalmaya çalışırlar.

İçerik

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022

AC serisinin hikayesi, tarihsel hesaplara dayanmaktadır ve oyunculara o zamanlar dünyanın nasıl göründüğü hakkında bir fikir verir. Oyuncular çevrelerindeki olayları görebilirken, karakterlere farklı suçları çözmede de yardımcı oluyorlar.

En son sürümden önce oynamış olanlar için, oyuncular kaldıkları yerden devam edebilirler. Ancak yeni hikaye unsurları eklendi ve bunlar ana hikayeye de bağlandı. Bu yeni öğeler, oyuncuların daha kişisel ve sürükleyici bir hikaye deneyimi yaşamasına olanak tanır.

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

Bu ücretsiz güncelleme ayrıca oyuncuların eğlenmesi için iki yeni harita ve mod ekleyecektir. İki harita arasında “La Costa de la Mancha” ve “Valerianas” yer alıyor. Bu iki harita, oyunculara hikayeye farklı bir bakış açısı sunuyor ve aynı zamanda tamamen yeni bir oyun konsepti ekliyor. Tek oyunculu oyun sırasında oyuncular, farklı kahramanların görevleri ve görevleri tamamlamasına yardımcı olur. Kahramanın performansına bağlı olarak farklı puanlar verilir; bu arada, oyunda ilerledikçe zorluk artar.

Roblox apk download !!!

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022

Bir suikastçı olmak istiyorsanız, başlamanın en iyi yolu, hikaye boyunca ilerledikçe belirli görevleri tamamlamaktır. Ya direnişe katılabilirsin ya da düşman olabilirsin. Direniş, ikizler, bir bilim adamı ve tesadüfen bir araya gelen bir tüccar kadın da dahil olmak üzere birkaç olası kahramandan oluşur. Assassin’s Creed tarafını seçenler için daha bol ödüller var.

Idle Magic School apk indir 1.3.5 sürüm

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022

Ek olarak, eylemin bir parçası olmak isteyen ancak kaynak veya silah satın almak için yeterli altın veya kaynağa sahip olmayanlar için zaman sınırlı birkaç etkinlik var. Zaman sınırlı etkinlikler, oyundaki her karakter için faydalı olan nadir öğeler sağlar.

Hedefleri tamamlamak, oyunculara tabanca uzmanlığı, uzun silah uzmanlığı ve daha zorlu görevleri ve görevleri tamamlamalarına yardımcı olacak kılıçlar gibi uzmanlıklar verecektir.

Rabbit Web Apk son sürüm indir 2021

Sonuç olarak, video oyunları oynamayı seven herkes Assassin’s Creed’in en yeni sürümünü kesinlikle oynamalı. Bu oyun, oyuncuyu daha fazlasını istemeye bırakan açık uçlu bir hikaye sunduğu için benzersiz bir oyun deneyimi sağlar. Her kahramanın kendi dövüş yetenekleri vardır. Sonuç olarak, her görevi tamamlamak için çeşitli görevler ve görevler bulunduğundan asla sıkılmayacaksınız. Gizli aksiyon ve gizli bıçakları seviyorsanız, bu oyun kesinlikle sizin ve aileniz için önerilir.

What's Latest New

Journey to Naples now in our NEW Campaign and join Claudia Auditore da Firenze on a mission to help her brother Ezio take down Rodrigo Borgia, the leader of the Templar Order! -Play Campaign Missions to collect DNA Fragments for 6 new Heroes, including Leonardo da Vinci, Teodora, and Bartolomeo from Assassin's Creed II!​​ -Craft da Vinci’s Legendary Dagger – the Vibrant Palette! -This update also includes bug fixes and improvements to enhance your game experience.

Rate and Review by Google Play Store

4.1
377320 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir