Apple Music, Apple Inc. tarafından tasarlanan bir multimedya akışlı medya hizmetidir. Kullanıcılar, ister evde ister hareket halindeyken oynatmak için isteğe bağlı olarak kişisel cihazlarına indirmek üzere müzik seçerler veya mevcut iTunes çalma listelerini de dinleyebilirler.

  1. Apple Music apk 2022 indir
  2. Apple Music apk oyna 2022 indir
  3. Apple Music apk dayı 2022 indir
  4. MYT Müzik indir
  5. What's Modded
  6. Apple Music apk dayı 2022 indir

Apple Music, iTunes Music Store’u kullanarak özel çalma listeleri oluşturma esnekliğinin yanı sıra indirme başına ödeme planlarına karşı abonelik avantajlarını sunar. Aple Music abonelik maliyetleri, Yahoo! Müzik ve Rhapsody, çeşitli ülkelerde aylık ücret karşılığında mevcuttur.

MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir 1.6.2

Apple Music’i edinmenin en popüler yolu, Apple’ın resmi iPhone Uygulamasına abone olmaktır. Halihazırda bir iPhone’unuz yoksa, iPod’unuzu veya diğer taşınabilir müzik cihazlarınızı tamamlamak için bir tane almayı düşünebilirsiniz.

Bir iPhone ile kullanıcılar Apple Musi’i ev bilgisayarlarından tıpkı evdeki kişisel bir bilgisayardan yaptıkları gibi dinleyebilir ve satın alabilirler. Bu, en sevdiğiniz müziklerin tümüne evden çıkmadan erişmenin harika bir yoludur.

İçerik

Apple Music apk 2022 indir

Apple Musi, şarkı satmak için arka uç olarak Apple iTunes Music Store’u kullanır. iTunes Music Store üzerinden bir şarkı satın aldığınızda, şarkı iPhone, iPod touch veya apple iPod Nano’nuza indirilecektir. Şarkıyı iPhone veya Apple iPod’unuzda çalmayı bitirdiğinizde, onu tespit edebilirsiniz. Spotify, kullanıcıların dinlemek istedikleri şarkılardan oluşan özelleştirilmiş bir çalma listesi oluşturmalarına olanak tanır ve en yeni müziklerden haberdar olmayı kolaylaştırır.

Çalma listenizi istediğiniz zaman güncelleme seçeneği ve herhangi bir bilgisayar veya mobil cihazdan çalma listenize sınırsız erişim ile spotify, Apple iPod için mükemmel bir çevrimiçi hizmettir.

Apple Music
Apple Music

Apple Music apk oyna 2022 indir

Apple Musi, bir müzik hizmetinden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir: müzik kitaplığı, radyo ve videolar. Müzik uygulaması 200 milyondan fazla şarkı içerir, bu da müzik kitaplığınızı genişletmek için birçok olanak olduğu anlamına gelir. iPod’unuzu her gün kullanıyorsanız, kendi şarkılarınızdan bazılarını Aple Music kitaplığınıza eklemeyi gerçekten düşünmelisiniz. Bu özellik tüm Apple iPod modellerinde mevcuttur.

Roblox apk indir

Apple Music ayrıca iPod ve iPhone kullanıcıları için küçültülmüş dosya boyutu, daha yüksek kaliteli ses kalitesi ve sınırlı parça seçimi gibi çeşitli geliştirmeler sunan Apple Musi Essentials özelliğini de sağlar. Apple Musi Essentials yükseltmesi ayda 2,99 ABD doları tutarındadır; bu, kendi müziğinizi dinlemekten hoşlanıyorsanız buna değer.

Apple Music apk dayı 2022 indir

Apple Music video uygulaması abonelik gerektirmez, ancak özellikler çok basittir. Video uygulamasının nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı bir talimat yoktur ve genel sorunları nasıl çözeceğinizi söyleyen bir düğme yoktur. Video uygulamasını desteklemeyen daha eski bir iPhone veya iPod Touch’ınız varsa, kalite büyük ölçüde düşer ve yeni bir cihaz satın almanız gerekir.

MYT Müzik indir

Apple Music, hesabınız doğru yetkilendirme koduna sahip olduğu sürece, birden çok müzik türünü dinlemenize olanak tanır. Ayrıca ne dinlediğinize bağlı olarak değiştirebileceğiniz çeşitli çalma listeleri de sağlar.

Yalnızca belirli kategorilerden müzik içeren şarkı adları, sanatçılar, albümler ve hatta çalma listeleri bulabilirsiniz. Apple Music Store uygulaması, koleksiyonunuzdaki herhangi bir şarkıyı canlı olarak dinlemenizi sağlar, böylece internete bağladığınızda Apple iPod veya iPhone’unuzda anında çalabilirsiniz.

What's Modded

Apple Music apk dayı 2022 indir

Array
Share Apple Music Bedava Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir