Age of History II Bedava Apk İndir 1.059124_LITE
Table Of Contents

Age of History II: Heroes of the World, hit Age of History serisinin merakla beklenen devam oyunudur.

Ödüllü Tarih Çağı serisinin ikinci bölümü, Avrupa’nın büyük barbar kabileleri ile disiplinli ve güçlü antik Çin İmparatorluğu arasındaki üstünlük mücadelesine odaklanıyor.

Büyük İskender, Charlemagne ve Kleopatra’nın ayak izlerini takip ederek yine en sevdiğiniz tarihi figürlerden birinin rolüne giriyorsunuz.

Age of History II: Heroes of the World, Great Age tarihinde ilerlerken tüm ölümcül tuzaklardan ve saldırılardan kurtulmanız gereken hit AGE sistem oyununun devamı niteliğindedir.

Şimdi, sadece hayatta kalmak yerine, bir başka önemli beceriyi daha öğreneceksiniz – çağın mutlak hükümdarı olarak çağa nasıl hükmedeceğiniz!

Görevin, dünyayı fethetmek için gizli teknikler ve büyük stratejiler kullanmak mı yoksa tüm dünya seni içine mi akıtacak? Hangi dönemi seçeceksiniz, kolayları mı yoksa zorları mı?

Çağları ancak başarılı bir şekilde mi geçeceksiniz, yoksa yarattığınız yapı tarafından çözülecek misiniz?

Age of History II apk indir

Age of History II: Heroes of the World’de bir kez daha en sevdiğiniz tarihi figürlerden birinin rolünü üstleniyorsunuz. Size tarih dersi verilen, şunu ve şunu okumanız söylenen sıkıcı hikayeler geride kaldı. Üzerinde durmanız gereken sıkıcı ve monoton metinler yok, sıkıcı okuma seviyesi testleri yok, bunun yerine ayaklarınızın üzerinde düşünmeniz ve bir sonraki hamlenize karar vermek için topladığınız her gerçeği kullanmanız gereken heyecan verici ve hızlı tempolu bir oyun var. ve tüm sonuçları. Bir kez daha tarihin bir parçasısınız ve geliştiricilerin titiz çalışmaları sayesinde hiçbir kuralı ihlal etmeyen yepyeni silahlarla donanıyorsunuz.

Age of History II apk oyna indir

MYT Müzik

Eğer bir tarih hayranıysanız ve onunla birlikte gelen her şeyi deneyimlemek istiyorsanız, muhtemelen Age of History II: Heroes of the World’de aradığınız her şeyi bulacaksınız. İlginç hikayenin yanı sıra, nefesinizi kesmenize izin vermeyen hızlı tempolu bir oyun deneyimi de yaşayacaksınız. Aksiyon asla yavaş değil ve asla durmaz, bu da oyunun en önemli beraberlik noktalarından biridir. Hızlı tempolu oyunlarınızı seviyorsanız bu oyun tam size göre. Ancak, oyunlarınızı tarihsel arka plana sahip daha derinlemesine tercih ediyorsanız, muhtemelen bu oyunun hızından daha çok hoşlanmayacaksınız.

Age of History II
Age of History II

Age of History II: Heroes of the World, bir çevrimiçi oyunda görebileceğiniz en güçlü grafiklerle birlikte gelir. Geliştiriciler tarafından kullanılan özel piksel optimizasyon teknolojisi sayesinde, oyun son derece net ayrıntılara ve harika efektlere sahiptir ve nefesinizi kesecek harika sahneler ve grafikler sunar.

Oyunu oynarken, oyunun beraberinde gelen ayrılmış bellek erişimi nedeniyle CPU’nuzun üstünde oynadığınızı bile fark etmeyeceksiniz. Aslında oyun, harika görsellerin ve mükemmel efektlerin keyfini çıkarmanız için en hızlı ve en verimli donanım hızlandırmalı grafik çözümünü kullanır.

Evertale apk indir

Geliştiriciler, her şey için ayrılmış bellek kullanmanın yanı sıra, oyunun herkes için zengin ve ilginç bir deneyim sunmasını sağlamak için derinlemesine bir diplomasi sistemi de uyguladı. Medeniyetlerin devreye girmesiyle her biri güç dengelerini değiştirecek sofraya benzersiz bir şey getiriyor.

Age of History II apk dayı indir

Her uygarlık aynı zamanda teknolojiler ve yapılar söz konusu olduğunda benzersiz bir şey getiriyor, bu da Age of History II’de hayatta kalmaya çalışan bu kadar çok oyuncunun olmasının ana nedenidir. Tüm oyuncular aynı başlangıç ​​teknolojileri ve yapıları ile başlayacağından, sizinle diğer oyuncular arasında coğrafi bir fark yoktur. Buna ek olarak, oyun, oyunun en zorlu ve tatmin edici zorluklarından birini üstlenirken stratejik düşüncenizi test edecek bir dizi tarihi senaryo ile birlikte gelir.

Share Age of History II Bedava Apk İndir 1.059124_LITE
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

  • Hi there, just became aware of your blog through Google,
    and found that it is really informative. I am gonna watch out for brussels.
    I’ll appreciate if you continue this in future. A lot of people will be benefited from
    your writing. Cheers!

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir